Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kto mi wyreza coś takiego:

dobrze płace!!! Litr oktanów cielesnych!!

a to jest prawdziwy carbon

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a to jest prawdziwy carbon

e tam zwykla okleina na kropelke :mrgreen:

Opublikowano
tez tak mysle wkoncu servisuje sie u mnie

plati dziex jeszcze raz za pomoc :wink:

fura chodzi jak przeciąg :razz: po drodze objechałem 330d, 2.7T i AMG 3.6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wszystkie ze świateł i z rolowanego :lol:

Opublikowano
oddał ci swoja czerwona strzałe chyba zartujesz

widzisz jaki mnie zaszczyt dopadl i to lecialem z jakies 50 km

Opublikowano
moja siostra byla raz na lodach u zółwia takze wrazen miala juz dosyc

dziex za reklamę Łukaszku :wink:

jak ktoś ma jeszcze siostrę lubiącą"lody" to zapraszam :razz: :mrgreen:

Opublikowano
e tam zwykla okleina na kropelke

jak okleina to poziek dawaj do mnie to mi troszlr jej zostalo

Opublikowano
jak ktoś ma jeszcze siostrę lubiącą"lody" to zapraszam

Zółw hamuj bajere i lepiej wytłumacz o jakie tu lody chodzi bo nie bedziesz mial chetnych :mrgreen:

Opublikowano
nie bedziesz mial chetnych

chętnych to ja nie chcę :twisted:

ja chciałbym chętne.... :oops:

Opublikowano

Plati na 18" to ta padaka Kunia może jedynie stać i wyglądać z nie jeździć na 1/4 :)

Opublikowano

Jak cie znam Żółwik to byś sobie przykimał w trakcie hihi

Opublikowano

he eh całkiem możliwe :razz:

Opublikowano
Plati na 18" to ta padaka Kunia może jedynie stać i wyglądać z nie jeździć na 1/4

jezdzi teraz na 17 " z czarnego

Opublikowano

no to od razu lepiej:)

hehe dostałem odpowiedź w sprawie lampek:)

Response from assembleweb

assembleweb( 12489)

Positive feedback: 99.5%

Member since: Mar-08-01

Location: CA, United States

Registered on: www.ebay.com

Item: 02 03 04 05 AUDI A4 S4 EURO RED CLEAR LED TAIL LIGHTS (290055980513)

This message was sent while the listing was active.

assembleweb is the seller.

I can give you a combine shipping of $40 to ship all three sets, thank you very much

Czyli kupujemy 3x200$ i mamy za 40$ transport do NY a z niego moge wysłac to do nas za jakieś 30$:) 670:3=223 x 3= 669 zeta komplet:)

Opublikowano

Ja chce takie jak w A6 z diodkami :(

Opublikowano

juz pewnie chinole (czyt. azja) robi - poszukaj

Opublikowano

Którego spotkałem wczoraj wieczorem przed 21 koło pl Bankowego?

Zaledwie po dwóch spotach nie kumam jeszcze wszystkich ksywek.

Jadę ja sobie spokojnie, nagle czuję, że coś mi się przykleiło, wyrównało i jedzie. Już miałem pokazać w którym palcu mam poprzecinane ściegna i się nie zgina, a tu widzę uśmiechniętą gębę :grin: . Fajnie!

Prawdę mówiąc myślałem, że przypadkowe spotkanie na trasie w Wawie nie jest możliwe.

Na spocie - czerwona kurtka :?:

[ Dodano: 30-11-2006, 09:57 ]

Kurde. Czerwonokurtkowców było dwóch. :razz: Eeeee... Granatowe A4 z naklejką na szybie "SPRZEDAM" i numerem tel

Opublikowano

pewnie Kunio a granat to czarny :)

Opublikowano

To Kunio z sexowania się wracał :P:P

Opublikowano
Kurde. Czerwonokurtkowców było dwóch. :razz: Eeeee... Granatowe A4 z naklejką na szybie "SPRZEDAM" i numerem tel

ja jestem tylko jeden ;) Nie granatowe tylko grafitowe :P I nie wracalem tylko jechałem :mrgreen:

Opublikowano

Eee tam czepiacie się szczegółów.

Najwazniejsze są dwie rzeczy:

1. Że na sex

2. Na spodzie było dwóch gości w czerwonych kurtkach - dopiero foki mi to przypomniały.

Ale jaja Kunio. Byłem przekonany, że Ty to ktoś inny :mrgreen: :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.