Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Właśnie wydsaje mi się , że na WRX-a przykrótki jestem.4 dyszki to za mało się zdaje, ale dzieki za podpowiedż, bo i takią opcję brałem pod uwagę . Dzwoniłem nawet do Kuchara i on radził EVO 6. Posiadał kiedyś i chwalił za bezawaryjność, tylko spalanie.... mówił, że na zamarznietym jeziorze w Szwecji spalił mu 80 literków na sete, no ale miacho to nie jezioro :mrgreen:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Właśnie wydsaje mi się , że na WRX-a przykrótki jestem.4 dyszki to za mało się zdaje

za 40 znajdziesz....tylko oczywiscie 2.0T (2.0 jest za slaby...albo inaczej ma za dobre zawieszenie, a 2.5 sie troche bardziej sypia i w 99% sa z USA)

Dzwoniłem nawet do Kuchara i on radził EVO 6
Dzwoniłem nawet do Kuchara i on radził EVO 6

tak...tylko ta cena ;)

[ Dodano: 04-12-2006, 22:16 ]

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1824885

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1732057

Opublikowano
niech no tylko sie baczek dowie to Zółwik na zlocie masz liscia jak sie patrzy

bączka oczywiscie pozdrawiam serdecznie :wink:

acha teraz jadę z obstawą żeńską na zlocik :razz:

Opublikowano
acha teraz jadę z obstawą żeńską na zlocik

no tak ktos musi sie Toba zajac jak bedziesz strzelal 5 minutowke :mrgreen:

jakby cos to zajme sie w tym czasie Karolina :mrgreen:

Opublikowano

Eloooo kto jutro sie na spocie melduje ? :D

Opublikowano
Eloooo kto jutro sie na spocie melduje ?

a co to za pytanie oczywiscie ze WSZYSCY :!:

tylko jutro moze juz bez naszych siostr :mrgreen:

Opublikowano
tylko jutro moze juz bez naszych siostr :mrgreen:

:lol::lol::lol: a co ono ma kolejna siostre??? :lol::lol::lol:

Opublikowano
a co ono ma kolejna siostre???

ostatnio to bylo tyle siostr ze nie moglem sie polapac kto z kim i dlaczego :lol:

Opublikowano

Kolejną ? Ja jestem wierny jak delfin, jak suka zdechnie to potem juz nic nie bzyka do konca zycia :D

Opublikowano
ostatnio to bylo tyle siostr ze nie moglem sie polapac kto z kim i dlaczego :lol:

a czy to wazne dlaczego ;)

Ja jestem wierny jak delfin, jak suka zdechnie to potem juz nic nie bzyka do konca zycia :D

to calkiem tak jak ja łono :grin:

Opublikowano

hłe hłe hłe :D

Murzynq ta A4 cabrio bedzie pasowała do tej koszuli w sutki hihi

Opublikowano
nie uznaje włączania kierunkowskazów :twisted: :mrgreen: :lol::grin:

tylko w prawo..... :)

[ Dodano: 05-12-2006, 00:13 ]

koszuli w sutki hihi

buahhahahahhahhaaaa przypomnailem sobie kolesia:)

Opublikowano
Murzynq ta A4 cabrio bedzie pasowała do tej koszuli w sutki hihi

luzik...zaopatrzylem sie w zestaw rozowych koszulek...jeszcze tylko polo i moge cabrio kupowac ;)

Opublikowano
zaopatrzylem sie w zestaw rozowych koszulek

Murzynku mam nadzieję, że to są koszulki polo :razz:

Eloooo kto jutro sie na spocie melduje ?

a jutro jest jakiś spot..bo już spię :smile:

Opublikowano
Murzynku mam nadzieję, że to są koszulki polo :razz:

polo jeszcze brakuje ;) ale juz mam namierzone ... z krokodylem oczywiscie :D

Opublikowano

Panowie i Panie no i Zółwiu :mrgreen:

Spot dzisiaj tak jak zawsze Media na ostrobramskiej poziom -1

Zapraszam

Opublikowano

dzisiaj będę :) w końcu trochę czasu mam..... małe pytanko: do której będziecie na spocie?

Opublikowano

do 21,30 - może 22

Opublikowano

ostatnio bylo do 21 takze trzeba sie sprezac :mrgreen:

Opublikowano

spoko będę około 20:00 dopiero, ale mogę pobyć dłuugo :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.