Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Moze wy pamietacie w jakim salonie Audi spotyka sie AKP bo byłem na przeglądzie w Auto Viva i kaszana pomyślałem ze tamten moze bedzie lepszy.

Z tego co pamiętam to salon Wajdemajer pod Konstancinem.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ono ile salonów tyle opinii na ich temat. Ja z kolei nic dobrego o R&W nie słyszałem...

Opublikowano
Moze wy pamietacie w jakim salonie Audi spotyka sie AKP bo byłem na przeglądzie w Auto Viva i kaszana pomyślałem ze tamten moze bedzie lepszy.

Z tego co pamiętam to salon Wajdemajer pod Konstancinem.

ROWIńSKI-WAJDEMAJER

ul. Łukasza Drewny 4

02-968 Warszawa-Powsin

:twisted:

Opublikowano

Lukas pozdrawia klubowiczow wracam w poniedzialek i pamietajcie o spocie wtorkowym :twisted:

Opublikowano

Pozdrowionka Łukasz :), Pamiętamy :), ale myślę że będziemy się spotykać dwa razy w tygodniu bo w czwartki też jest nieźle ;)

Opublikowano
myślę że będziemy się spotykać dwa razy w tygodniu bo w czwartki też jest nieźle

może skrobnij coś w skrócie co sie działo zanim zobaczymy sie we wtorek :wink:

Opublikowano

może ja napisze za Bartka :cool:

chcemy dość hermetycznego przepływu informacji wiec wszystkie nasze plany tylko na żywo we wtorek.

Lukasz ja chce czekolade jakaś dobrą z rodzynkami : :lol:

[ Dodano: 2006-04-22, 00:56 ]

ale żeby nie było tak tajniacko to napisze wam, że jak psiarnia przyjechała i zablokowała wszystkie wyjazdy z parkingu to taki ruch się zrobił, że hoho :D

Opublikowano
chcemy dość hermetycznego przepływu informacji wiec wszystkie nasze plany tylko na żywo we wtorek.

jasne :!: bardziej mi chodziło o Wasze współzawodnictwo :razz:

tutaj nie paplamy o takich rzeczach, jak ktoś jest zainteresowany to tylko na spocie po pozytywnej weryfikacji :razz: :mrgreen: :wink:

Opublikowano

Jeśli chodzi o współzawodnictwo to no cóż Poziek górą zdecydowanie :), Na 1 i 2 odchodzi mi równo ( nie ma to jak napęd na 4 łąpy :) ), gonię go dopiero na 3,4 :) ale problemy z niespadającymi obrotami po zmianie biegu się nie skończyły także czeka mnie jeszcze strojenie tego ustrojstwa i ustawienei mocvniejszej mapy, fidanza także już wkrótce także wyścig zbrojeń trwa :).

Opublikowano

Rozumiem że we wtorek spocik aktualny ? :)

Opublikowano

ja jestem chętny

Opublikowano

Tomboy ma tylko wolne jutro a reszta bez gadania ma sie pojawić :mrgreen: i mam nadzieje ze ktoś nowy zawita :!:

Opublikowano

podobno jakaś nowa B6 się ma pojawić :wink:

Opublikowano

No prosze i znowu nie bede mogł spać juz jedna B6 wystarczy (żartuje) :razz:

Opublikowano

No ja tez naturlanie będę :)

Opublikowano

nie chce wywoływać wojny ale b6 i jej tyłeczek w sedanie jest najpiękniejszym tyłeczkiem audi :cool: ever:)

Opublikowano

a ze tak sie spytam jakies plany na jutro czy bedziemy stali jak kolki :?:

Opublikowano

coś się wymyśli ;) napewno nie będziemy stali :D

Opublikowano

ja będę na 100%..u dentysty dzisiaj byłem :mrgreen:

Łukasz o Ty co...stanu stojącego nie lubisz :?: :shock: :razz: :mrgreen:

Opublikowano

jesli o mnie chodzi to wole leżacy :razz:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.