Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I ja :decayed:

Oo, to Ty też w końcu nie pojechałeś?? Widziałem wcześniej, że byłeś zapisany na listę.

No wcześniej byłem ..ale plany sie zmieniły niestety :disgust:

Ludziska ...poszukuję jakiejś pracy ( bardziej dorywczej do marca..poźniej może być na stałe) jakby ktoś coś słyszał dajcie znać . :):notworthy:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakas chyba ogolnie kicha jest z forum,wczoraj byla padaka,poza tym zadnych powiadomien na emaila nie dostaje o odpowiedziach w watkach.pozdrawiam

Opublikowano

Przechodzimy na nowy serwer i dlatego taki bałagan na forum.

raggaman, fizyczna praca też może być? Boisz się wysokości..? :naughty:

Opublikowano

raggaman, fizyczna praca też może być? Boisz się wysokości..? :naughty

Tomek.. może być :) dawaj co masz ...potrzebuje kaski .

Opublikowano

Uu, no to widzę, że Cię przypiliło, ale jakoś szkoda mi Cię do takiej pracy. Poza tym musiałbyś mieszkać w Radomiu, a to chyba odpada... Jakby coś to PW.

Opublikowano

oniak i malik sie buduja... to moze na budowie u nich :decayed:

Opublikowano

oniak i malik sie buduja... to moze na budowie u nich :decayed:

Ale bez jaj prosze :disgust:

Kaska potrzebana ..auto potrzebuje usprawnień :gwizdanie:

Opublikowano

Się mi wydaje czy forum zap****? :kox::przebiegly:

Jeszcze powiadomienia i będzie dobrze ;):good:

Opublikowano

bedzie ktos mial kabel do vaga?mam jakis program diagnostyczny i chcialem jutro przetestowac na spociku,bo na moim nie hula,a pozyczalem jakis do chryslera i latał,wiec chcialbym sprawdzic na jakim pojdzie.pozdrawiam

Opublikowano

bedzie ktos mial kabel do vaga?mam jakis program diagnostyczny i chcialem jutro przetestowac na spociku,bo na moim nie hula,a pozyczalem jakis do chryslera i latał,wiec chcialbym sprawdzic na jakim pojdzie.pozdrawiam

pewnie ktoś będzie miał -zawsze ktoś ma :decayed:

Opublikowano

Się mi wydaje czy forum zap****? :kox::przebiegly:

Wczoraj udało się zainstalować na serwerze instalację nitro i efekty widać.Butla jest ogromna więc powinna na długo wystarczyć :wink4:

Opublikowano

Boże jaka tu cisza panuje, ktoś umarł ??????

Opublikowano

Boże jaka tu cisza panuje, ktoś umarł ??????

tak

kot Pozia ;(

Opublikowano

Boże jaka tu cisza panuje, ktoś umarł ??????

tak

kot Pozia ;(

podobno Brynia ma mi w zamian kupić jamnika :naughty:

Opublikowano

I po co Ci ten jamnik ? :( On nic nie robi.. Bryni pies przez 3 dni nie zrobił niczego :blink: Nawet nie zamlaskał - no może poza saltem na plecy :polew: :polew:(razem z torbą, w której spał i kocem). Ale i tak nie wiem czy się w ogóle obudził... :disgust: :disgust:

Opublikowano

bedzie ktos mial kabel do vaga?mam jakis program diagnostyczny i chcialem jutro przetestowac na spociku,bo na moim nie hula,a pozyczalem jakis do chryslera i latał,wiec chcialbym sprawdzic na jakim pojdzie.pozdrawiam

A masz laptopa? Reszta się znajdzie :naughty:

Opublikowano

Boże jaka tu cisza panuje, ktoś umarł ??????

tak

kot Pozia ;(

podobno Brynia ma mi w zamian kupić jamnika :naughty:

chyba wiem dlaczego :naughty: mam na focie jak bardzo lubisz jamniki :gwizdanie:

Opublikowano

podobno Brynia ma mi w zamian kupić jamnika :naughty:

zamieni stryjek siekierke na kijek ???? :)

Opublikowano

poziu nie wiem czy dać tą fotę na forum ..... :mysli: puszczę Ci ja później na pw to sam ocenisz :naughty:

Opublikowano

Pany, co mi grozi za brak badania technicznego w aucie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.