Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wow - mialem nadzieję że to napiszesz... :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
bedziesz miał okazje jutro:)

a ja tez moge :oops:

Opublikowano
bedziesz miał okazje jutro:)

a ja tez moge :oops:

jakąś opłate bedę pobierał :mrgreen:

Opublikowano

Moge dać ci sie przejechac moim :mrgreen: wiesz to juz prawie klasyk

Opublikowano
wiesz to juz prawie klasyk
- nie prawie bo prawie robi wielka różnice :wink: To jest Audi :grin:
Opublikowano
Tomboy napisał/a:

2.0 TDI - musze sie przejechać plastka autem.....

bedziesz miał okazje jutro:)

:shock: chłopie mam nadzieję, że wiesz co napisałeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Opublikowano
Tomboy napisał/a:

2.0 TDI - musze sie przejechać plastka autem.....

bedziesz miał okazje jutro:)

:shock: chłopie mam nadzieję, że wiesz co napisałeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Napewno krzywdy jej nie zrobią

...tak mi sie wydaje :wink:

Opublikowano
...tak mi sie wydaje :wink:

z dzikami to nigdy nie wiadomo...ale niunce krzywde....niemozliwe...lukas jest prodriver :D na mazurach mial okazje sie wykazac

Opublikowano

Plastek 2 zobacz ile w klubie warszawskim jest A4ek kazde przechodzilo taki test :mrgreen: i wszystkie jezdza jeszcze :wink:

Opublikowano
Napewno krzywdy jej nie zrobią

na pewno to Kopernik nie żyje :razz:

na tomboya Springera trzeba uważać..lubi biegi bez sprzęgła zmieniać i nie uznaje włączania kierunkowskazów :twisted: :mrgreen: :lol::grin:

Opublikowano
lukas jest prodriver

:oops: dziekować dziekować za uznanie :mrgreen:

Opublikowano
nie uznaje włączania kierunkowskazów

w KR 99% ludzi nie uzywa :lol:

lubi biegi bez sprzęgła zmieniać

a to juz po hamerykansku ;)

Opublikowano

ale z kierunkowskazami to tez po amerykansku tam to nikt nie uzywa przez to i ja sie tak nauczylem :mrgreen:

Opublikowano
ale z kierunkowskazami to tez po amerykansku tam to nikt nie uzywa

a niby gdzie tam mają używać :?: :roll: jak tam się jeżdzi tylko prosto :wink:

Opublikowano

no co ty zółw jakie prosto. Ja w życiu nie widziałem tyle znakow STOP co tam

Opublikowano

Z tymi objazdami autek to fakt. Wnaszej parafii do kazdego prawie sie przypielismy i go objezdzilismy. Panowie powiedzcie na co mam zmienic mojego kondona, bo juz h... mnie strzela!!! Musze mieć coś szybszego, ale fundusze pozwalaja tylko i wyłącznie na sprzedaz i nie dołożenie ani centa na to coś szybszego. Wplanach dom na wiosne i żonka całą kaskie w skarpecie gdzieś zakopała i nie chce powiedzieć gdzie :evil:

[ Dodano: 04-12-2006, 21:50 ]

A może tak zrzutka na wujka Norbika, bo kolega sprzedaje piiiekne B6 1.8T 198KM i to na jakis czas to by wystarczyło, a jak nie to kol. Pozio i Plati coś by dłubneli śrubokrętem i młoteczkiem i jakieś pare kucy by doklepali :mrgreen: Z chęcią przyjme od Was te 20 tysi i nawetv ucałuję Was czułko za ten piekny gest.

Opublikowano

Norbi jak kupisz kolejne TDI i w automacie to ja się osobiści załamię :wink::lol:

taki zestaw to dobry na moja relaksacyjną jazdę po wawie :grin:

polecam S, RS, EVO, STI i GT

inne auta dobre tylko do pracy i z powrotem

acha żonę wymienić, szmal odkopać :cool:

Opublikowano

Żółwiku to ,że automat nie dla mnie to juz wiedziałem kupując to ścierwo, ale wiesz , ze pojechalem kawal drogi po niego i okazal sie zonk (tiptronic), a ze stan byl ideal i bezwypadkowy(priorytet dla mnie) to lyuknalem i tera mam dupowoz... :cry:

[ Dodano: 04-12-2006, 22:00 ]

Topra rzucajcie jakies propozycje moze linki, a ja ide w kime bo to dla mnie godzina duchow. Podziwiam co poniektorych siedzacych do rana przy kompie. Strzała!!!

Opublikowano

Norbi, mysle ze jak dobrze poszukasz to znajdziesz WRX z 1 lat produkcji (okragle swiatla) 225KM za ok 40k pln, GT tez moze i za podobna kase (218KM ale leciutki i dzik) , zeby bylo bezwypadkowe...ciezej niz z A4...chyba 3 takie sa w pl ;) (oczywiscie GT bo wyrxow to bez problemu)

Opublikowano
acha żonę wymienić, szmal odkopać

niech no tylko sie baczek dowie to Zółwik na zlocie masz liscia jak sie patrzy :lol: jeszcze jak wyskoczysz w poscieli na powitanie jak ostatnio na mazurach to te przescieradla spadna :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.