Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Artykuł jest napisany językiem prostym i przyswajalnym dla każdego i to jest jego plus :). To, że nie ma wszystkich miejsc gdzie odbywają się wyścig,i tym lepiej nadal będzie można się ścigać. :good: Poza tym fajnie sie czyta o kobietach które sobie radzą w "męskim" sporcie. :decayed::naughty: Generalnie szkoda tylko, że autor średnio znał się na motoryzacji i na możliwościach aut ;)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gazety tak jak i tv kłamią :polew:

Opublikowano

Właśnie zholowałem kolege Solarek na przedmieścia Wawy ..coś mu telepie motorem i stuka .. Wie ktoś co to może być i jaki warsztat mogłby to ogarnąć .. bo chłopak ..wybierał sie do siebie do domu a tu taka niespodzianka ...

przy okazji sie niemiłosiernie wku#%#% :evil:

chyba ja bylem tego powodem :( oddalem dzis autko juz do mechaniorow tam gdzie mi lukaszr polecil :wink4: zobaczymy co zdjagnozuja....

i przy okazji podzieliłeś się moim nr fona :naughty

Nic podobnego Krzyń . :no: To Nosfer szasta numerami :tongue4:

..kurna rujnuje mi życie sexualne :polew:

osz to nosfer jaki :bicz: dobra żartuje :polew:

gdyby nie nosfer do ktorego mialem nr tel to pewnie stal bym na trasie cala noc...bo jak zatrzymywalem kierowcow to nie zabardzo byli sklonni mi pomoc :confused4:raggaman dzieki wielkie za pomoc :notworthy:
Opublikowano

chyba ja bylem tego powodem :(

ee..tam kolego :wink4: ogólnie miałem zesrany dzień..nie Twoja wina :)

Wazne zeby było wszystko wporządku z Twoim autkiem :good:

gdyby nie nosfer do ktorego mialem nr tel to pewnie stal bym na trasie cala noc...bo jak zatrzymywalem kierowcow to nie zabardzo byli sklonni mi pomoc :confused4:raggaman dzieki wielkie za pomoc :notworthy

No trafiłeś w zła porę dnia ..kierowcy wkurzali sie bo korki ...Kołkiel itp.

Nie ma za co dziękować :wink4:

Moja linka wytrzymała ? :tongue4:

Opublikowano

wytrzymala jak najbardziej :good: w poniedzialek powiedzieli mi ze sie wezma za robote bo dzis prawie pod sam koniec roboty autko im zaciagnalem :gwizdanie: jak bede w wawie po odbior autka to skontaktuje sie z Toba zeby Ci oddac linke :good: ewentualnie na spociku jak dam rade jeszcze zawitac :decayed:

Opublikowano

Od tego jest A4 Assistance do którego naleza klubowicze zeby sobie pomagać , ja akurat nie mogłem bo byłem po browarze , gdybym mógł to bym nie odmówił.

Opublikowano

można rzec taki full wypas :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda że jeszcze nie robi laski i nie przynosi piwa :polew: :polew:

Opublikowano

Szkoda że jeszcze nie robi laski i nie przynosi piwa :polew: :polew:

co do laski

Opublikowano

Krzyniu, w weekend poznałem Twojego sobowtóra. Różni się tylko gabarytami - jest troszkę niższy i grubszy, a poza tym twarz, zachowanie i głos identyko. Nawet też jeździ Audi, tylko że nową A3.

Chyba faktycznie w 2012 r. będzie koniec świata, skoro już teraz jest dwóch Krzyńków... :decayed:

Opublikowano

Krzyniu, w weekend poznałem Twojego sobowtóra. Różni się tylko gabarytami - jest troszkę niższy i grubszy, a poza tym twarz, zachowanie i głos identyko. Nawet też jeździ Audi, tylko że nową A3.

Chyba faktycznie w 2012 r. będzie koniec świata, skoro już teraz jest dwóch Krzyńków... :decayed:

no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ :shocked: to już padam na pysk.... a skąd gościu?

Opublikowano

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

Opublikowano

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

Moze masz wiecej rodzenstwa gdzies po świecie. A nie jest może marynarzem lub zawodowym kierowcą ??? :polew:

Opublikowano

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

z tym będzie problem.....
Opublikowano

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

z tym będzie problem.....

okej nie było tematu

Opublikowano

Krzyniek weź ty chłopie lepiej ze swoim starym zagadaj :naughty::tongue4:

z tym będzie problem.....

okej nie było tematu

spoko, nie gniewam się.
Opublikowano

no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ :shocked: to już padam na pysk.... a skąd gościu?

Nie, imię inne. Pochodzi z Radomia, obecnie mieszka w Wawie.

Opublikowano

no i powiedz że nazywa się Krzysiek??/ :shocked: to już padam na pysk.... a skąd gościu?

Nie, imię inne. Pochodzi z Radomia, obecnie mieszka w Wawie.

aha. dawaj go na spota :wink4:
Opublikowano

aha. dawaj go na spota :wink4:

W sumie mogę go kiedyś zaprosić. On teraz jeździ A3 i chce zmieniać na A4 (B8 of course :kox: ).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.