Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha. dawaj go na spota :wink4:

W sumie mogę go kiedyś zaprosić. On teraz jeździ A3 i chce zmieniać na A4 (B8 of course :kox: ).

a3 a4 ... grunt że audi :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/104354,21,7,pokaz.html

Są pardziej porąbani ode mnie :tongue4:

i to skąd ?? Z Krakowa :gwizdanie: :kox:

no wiesz Poziu, przecież to Kraków to można wybaczyć :gwizdanie:

Opublikowano

"Około 250 czworonogów wzięło udział w XIV Marszu Jamników, który przeszedł przez krakowskie Stare Miasto, spod Barbakanu pod Wieżę Ratuszową..." Spartanie normalnie !! :naughty: :naughty:

Opublikowano

Brynia to kiedy Mimi zacznie nosić takie "eleganckie" wdzianka?

Opublikowano

tak się ubiera tylko dla swojej pani :gwizdanie:

Opublikowano

Mimi jest normalna :)

Jej pani też :> :tongue4:

:kox::naughty: :gwizdanie: :naughty: :naughty: tia

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/104354,21,7,pokaz.html

Są pardziej porąbani ode mnie :tongue4:

i to skąd ?? Z Krakowa :gwizdanie: :kox:

no wiesz Poziu, przecież to Kraków to można wybaczyć :gwizdanie:

coś się komuś nie podoba? :przebiegly::chytry:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/104354,21,7,pokaz.html

Są pardziej porąbani ode mnie :tongue4:

i to skąd ?? Z Krakowa :gwizdanie: :kox:

no wiesz Poziu, przecież to Kraków to można wybaczyć :gwizdanie:

coś się komuś nie podoba? :przebiegly::chytry:

sprawdzamy czyście czujni :naughty::kox:

Opublikowano

http://wiadomosci.onet.pl/104354,21,7,pokaz.html

Są pardziej porąbani ode mnie :tongue4:

i to skąd ?? Z Krakowa :gwizdanie: :kox:

no wiesz Poziu, przecież to Kraków to można wybaczyć :gwizdanie:

coś się komuś nie podoba? :przebiegly::chytry:

sprawdzamy czyście czujni :naughty::kox:

lepiej nie igrać z Krakowem :decayed: a jutro jak wpadne do promenady do Wam wytłumaczę dlaczego nie warto :naughty:

Opublikowano

lepiej nie igrać z Krakowem :decayed: a jutro jak wpadne do promenady do Wam wytłumaczę dlaczego nie warto :naughty

Przeszły mnie dreszcze po plecach i zawiało chłodem :gwizdanie: :kox: :kox: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wezme w razie czego standardowy zestaw dla krakusow na spotach warszawskich... kilo cukru do baku :naughty:

Opublikowano

lepiej nie igrać z Krakowem :decayed: a jutro jak wpadne do promenady do Wam wytłumaczę dlaczego nie warto :naughty:

Serio? Będziesz na spocie?

Fajnie, paździocha obejrzę, może za język właściciela w wiadomej sprawie pociągnę .... ;):naughty:

Opublikowano

Wezme w razie czego standardowy zestaw dla krakusow na spotach warszawskich... kilo cukru do baku :naughty:

żartowałem :wink4: będę u Was za tydzień to wtedy wpadnę na spota :good:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 16:35_________________________________________________

lepiej nie igrać z Krakowem :decayed: a jutro jak wpadne do promenady do Wam wytłumaczę dlaczego nie warto :naughty:

Serio? Będziesz na spocie?

Fajnie, paździocha obejrzę, może za język właściciela w wiadomej sprawie pociągnę .... ;):naughty:

AndyN 8 574 396 razy rozmawialiśmy na ten temat. Z gęby cholewy robił nie będę jak komuś coś obiecałem. Chcesz wiedzieć co to zadzwoń do Piotrusia.

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Opublikowano

lepiej nie igrać z Krakowem :decayed: a jutro jak wpadne do promenady do Wam wytłumaczę dlaczego nie warto :naughty

Przeszły mnie dreszcze po plecach i zawiało chłodem :gwizdanie: :kox: :kox: :naughty: :naughty:

wyczyścić na jutro bagażniki :naughty: kolega przyjedzie :gwizdanie: i trzeba go ciepło przyjąć :kox:
Opublikowano

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Przyjedź sprawnym BDH to porównamy z moim i zobaczymy czy mojemu coś dolega ;)

Opublikowano

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Przyjedź sprawnym BDH to porównamy z moim i zobaczymy czy mojemu coś dolega ;)

o w końcu może cos ciekawego będzie na spociku :kox: :gwizdanie: jakas kreseczka?? znam miejscóweczkę :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Przyjedź sprawnym BDH to porównamy z moim i zobaczymy czy mojemu coś dolega ;)

o w końcu może cos ciekawego będzie na spociku :kox: :gwizdanie: jakas kreseczka?? znam miejscóweczkę :cool1: :gwizdanie:

Żeby korbowód u mojego paździocha bokiem wylazł? :naughty:

Myslałem o testach/porównaniach statycznych :decayed:

Ale jeśli Krakus nie spęka to może .... :naughty:

Tylko musiałbym wyjąć foteliki dzieciaków z tylnej kanapy żeby odelżyć bolida .....

Opublikowano

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Przyjedź sprawnym BDH to porównamy z moim i zobaczymy czy mojemu coś dolega ;)

spoczko Andrzej , tylko zakładasz poźka felgi 19 calowe coby była równa walka :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 16:49_________________________________________________

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Przyjedź sprawnym BDH to porównamy z moim i zobaczymy czy mojemu coś dolega ;)

o w końcu może cos ciekawego będzie na spociku :kox: :gwizdanie: jakas kreseczka?? znam miejscóweczkę :cool1: :gwizdanie:

na kresce to każdy się umie ścigać , wyznaczcie trasę od do i jazda :D tylko mi GPSa pożyczcie :decayed:

Opublikowano

I zamiast zajmować się pierdołami typu montaż IC do 2.5 to weź najpierw napraw ten silnik :cool1::naughty:

Przyjedź sprawnym BDH to porównamy z moim i zobaczymy czy mojemu coś dolega ;)

spoczko Andrzej , tylko zakładasz poźka felgi 19 calowe coby była równa walka :naughty:

wiesz auto Andrzeja jest cięższe od twojego :gwizdanie:

a moje felgi są lżejsze od twoich 19" :kox: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.