Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No no, ładna tabelka. To Clio jest seryjne, czy robiłeś coś w nim? Jak dasz zrobić ze 3 kółka to mogę jechać. :kox:

Przecież napisałem, że pojexdzimy razem. Ty na prawym ja za kierą i na zmianę. Przyjedź.

Clio seria, z dobrym zawiasem i wybebeszone.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Git. Jutro potwierdzę, ale raczej będę. :thumbup1:

Na 8:00, tak?

Opublikowano
Wlasnie jestem pod narodowyn na tzw: czwartkach na kamykach. Na fb mozna to znalesc. Mysle ze fajne miejsce zebysmy np tam za tydzien sie spotkali. Z tego co widze kluby sie tu spotykaja. A4 znalazlem jedno..czerwony avant b5 na WW. Robiony na eske. Moze kolega zaglada na forum.

Wysłane z mojego LG-E610

Pewnie chodzi o to auto https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?fbid=561195967280629&set=a.203526269714269.52647.100001706937213&type=1&theater samochód w takim wydaniu wyszedł z fabryki czyli zewnetrznie s4 w srodku recarusy.motorownia 1.8t.z tego co wiem samochód jest do sprzedania ;)

Dokładnie to ten avant

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano
Git. Jutro potwierdzę, ale raczej będę. :thumbup1:

Na 8:00, tak?

9-16 :wink::wink:

Opublikowano
Git. Jutro potwierdzę, ale raczej będę. :thumbup1:

Na 8:00, tak?

9-16 :wink::wink:

Git.

Opublikowano
Witam Panowie :hi:w sobote będę w Stolicy także ma ochote ktoś się spotkać ?

Zagadaj to usera: ono

Bardzo towarzyski a w sobotę to już wybitnie :wink:

no pytam na poważnie bo jadę na TOP GEAR LIVE i oo można się styknać

Opublikowano

Poziek, jadę niedzielę! :kox:

Wyślij mi swój nr na wszelki wypadek.

Opublikowano

Ale posucha na spotach.

To ja k... Audi kupiłem i specjalnie jadę zVAGować a tu się żaden nie pofatygował.

Ch... Wracam do BMW.:facepalm:

Opublikowano

Może czas się przenieść w cieplejsze miejsce ? :decayed:

Opublikowano

Ch... Wracam do BMW.:facepalm:

Mówiłem Torwar ?

Opublikowano

Ch... Wracam do BMW.:facepalm:

Mówiłem Torwar ?

Taaaa. Pamięć mam dobrą, ale krótką :decayed:

Opublikowano

Poziowiec, masz jakiś wolny kask, czy kombinować?

Opublikowano
Poziowiec, masz jakiś wolny kask, czy kombinować?

My bez kasku.

Opublikowano
  • Autor
Poziowiec, masz jakiś wolny kask, czy kombinować?

bez kakakakasku :?:

Opublikowano

Poź, katering jest, czy brać swój? :wink:

Opublikowano
Poź, katering jest, czy brać swój? :wink:

Lepiej będzie jak nie będziesz jadł w ciągu dnia :naughty:

Opublikowano
Poź, katering jest, czy brać swój? :wink:

Lepiej będzie jak nie będziesz jadł w ciągu dnia :naughty:

Roger! :guma:

Opublikowano

A gdzie lecim?

Opublikowano

Poź, pojeżdżawka zacna. W wolnym czasie wstawię zdjęcie. :thumbup1:

A teraz się przyznam, że raz przestrzeliłem zakręt i poszedłem w kalafiory, a drugim razem - po zmianie na slicki - zaliczyłem solidnego spina. :decayed:

Opublikowano

Wiem o jednym i o drugim :decayed: Spina było widać z parkingu :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.