Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie,

Szukam kogos w Wawie kto ogarnie pompe zamka centralnego w A4 B5. Padla w ciagu kilku minut.. Sam niestety nie mam czasu sie tym zajac, a nie chcialbym od razu kupowac nowej..

Z gory dzieki!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam. W sobote około 14 spotkałem na Górczewskiej jakiegoś kolege w Avancie B5. Dojrzałem wlepke na bocznej szybie, zatrąbiłem a kolega się obejrzał i kiwnął głową. Któż to był :) ?? ( Czarny Avant po lifcie na WD)

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Tak to znowu ja ;] z godzinke temu na Lazurowej widziany kolega w czarnym B6 sedanie na WL ( widziałem ramki klubowe ) na cb radiu kolega sie odezwał. kto to ?

PS: Jutro ktoś się wybiera do promenady ?

Opublikowano

Koledzy bardzo pilnie potrzebuję pomocy, mianowicie w sobotę jadę oglądać ew. kupić a4 b7 3.0 tdi q w W-wie, poszukuję kogoś (oczywiście nie za darmo) kto pomógłby oglądnąć autko i co najważniejsze zlogował auto jeśli jest tak możliwość, ew. namiary na taką osobę,

będę wdzięczny za odpowiedź,

Pozdrawiam!

Opublikowano
Koledzy bardzo pilnie potrzebuję pomocy, mianowicie w sobotę jadę oglądać ew. kupić a4 b7 3.0 tdi q w W-wie, poszukuję kogoś (oczywiście nie za darmo) kto pomógłby oglądnąć autko i co najważniejsze zlogował auto jeśli jest tak możliwość, ew. namiary na taką osobę,

będę wdzięczny za odpowiedź,

Pozdrawiam!

Jest wystawiona gdzies na allegro etc?

Opublikowano
Koledzy bardzo pilnie potrzebuję pomocy, mianowicie w sobotę jadę oglądać ew. kupić a4 b7 3.0 tdi q w W-wie, poszukuję kogoś (oczywiście nie za darmo) kto pomógłby oglądnąć autko i co najważniejsze zlogował auto jeśli jest tak możliwość, ew. namiary na taką osobę,

będę wdzięczny za odpowiedź,

Pozdrawiam!

Jest wystawiona gdzies na allegro etc?

Audi A4 B7 3.0 tdi quattro , 233 km (3484875231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Generalnie dosyć dobre pierwsze wrażenie po rozmowie ze sprzedającym, podobno malowany błotnik i tyle. Co myślicie? Nie za wysoko stoi? podobno przez te koła?

Opublikowano

Sprężarkę naprawiał za 3,5k ??? złotą wstawił czy z aso ?

Opublikowano

A oprócz tego coś widzicie?

Opublikowano

Hej,

Na początku wypadałoby się przedstawić :wink: Jestem Kasia, obecnie mieszkam pod Wawą, a jestem ze Śródmieścia. Sama jeszcze nie prowadzę naszej A, póki co poszaleć nią może tylko mój (prawie) mężuś :wink:

Czy jakieś spotkania w weekendy też są przewidziane? W tyg o 19 niestety zalegam w pracy:kwasny:

Opublikowano

Czy jakieś spotkania w weekendy też są przewidziane? W tyg o 19 niestety zalegam w pracy:kwasny:

Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/

zawsze coś w weekend się dzieje.

Opublikowano

Czy jakieś spotkania w weekendy też są przewidziane? W tyg o 19 niestety zalegam w pracy:kwasny:

Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/

zawsze coś w weekend się dzieje.

Witold, nie wariuj..

Lato się kończy, a w tym roku nie zostałem zaproszony jeszcze na twoją słynną sałatkę z Cebuli z Finlandią?

Opublikowano

Przemysław jak to ? To Ty o niczym nie wiesz ? :naughty:

Opublikowano
Przemysław jak to ? To Ty o niczym nie wiesz ? :naughty:

A jest już data?

Bo jeśli jest to chyba znowu nie jestem zaproszony :decayed: i wszystkiego się dowiem z filmików na YT, po czym za kilka lat będę udawał, że tam jednak byłem i po prostu to ja trzymałem kamerę :kox:

nie pierwszy nie ostatni... :whistling:

Opublikowano

Żona miała Ci przekazać...

widocznie znowu nie chce Cie puścić na bibę z kumplami... :naughty:

Opublikowano
Żona miała Ci przekazać...

widocznie znowu nie chce Cie puścić na bibę z kumplami... :naughty:

Standard. :kwasny:

Dzisiaj sobie z nią porozmawiam.. !!

Jakie kwiaty kupić i czekoladki? Jak zwykle najdroższe ? :kox:

Normalnie jak ją przeproszę to jej w buty wejdzie..

Opublikowano

Najdroższe !

Jak już będziesz miał zgodę to daj znać, to wszystko Ci powiem :decayed:

Opublikowano

Czy jakieś spotkania w weekendy też są przewidziane? W tyg o 19 niestety zalegam w pracy:kwasny:

Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/

zawsze coś w weekend się dzieje.

A mogłem Cię uprzedzić, tylko sie zlitowałem.

Opublikowano

Siema dziewczyny :decayed: co to wakacje się skończyły , że tu taki ruch :grin:

Opublikowano
Siema dziewczyny :decayed: co to wakacje się skończyły , że tu taki ruch :grin:

Masz zasięg na końcu świata? :grin:

Opublikowano

Wi-fi jest w apartamencie :naughty: więc korzystam .

Opublikowano

Czy jakieś spotkania w weekendy też są przewidziane? W tyg o 19 niestety zalegam w pracy:kwasny:

Zagadaj do niego: http://a4-klub.pl/members/norbi-57421/

zawsze coś w weekend się dzieje.

A mogłem Cię uprzedzić, tylko sie zlitowałem.

Wiem, ze ostatnio masz gorszy humor :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.