Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A gdzie fota "biemdabliu" ?

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Uwaga , Kamyk czyta :grin:

..... gdzie Ty jesteś ? żyjesz ?

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

Dzięki za spota Panowie :-) Postaram się dołączyć za tydzień.

... "trzymam" za słowo :wink:

Pixi , w przyszłym tygodniu egr'owi mówimy papa :D Kat już poszedł miesiąc temu :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to jak egr pa, pa - to chyba przy okazji sofcik :naughty:

Opublikowano
No to jak egr pa, pa - to chyba przy okazji sofcik :naughty:

chciałbym ale jeszcze narazie zbieramy mamonke na sofcik :D

Opublikowano

:hi:

Widze frekwencja na spotach jest oszałamiająca :) Chopin sam wywalasz egr czy komuś to zlecasz? bo tez mi to chodzi po głowie. Już mnie deneruje.

o Pixi wrócił do żywych:)

Opublikowano
:hi:

Widze frekwencja na spotach jest oszałamiająca :) Chopin sam wywalasz egr czy komuś to zlecasz? bo tez mi to chodzi po głowie. Już mnie deneruje.

o Pixi wrócił do żywych:)

we Wrocku jeden z kolegów z naszego klubu u siebie wywalił i się uśmiecham do niego :) jak wróci z urlopu to będziemy działać :)

Opublikowano
A gdzie fota "biemdabliu" ?

Zapomniałem się, poprawię następnym razem :decayed:

Opublikowano

Dziś na spocie był tłum ,że ciężko było zaparkować czyli Pixi i ja :decayed::facepalm::decayed::decayed:

Opublikowano

Ouuuu, ja jak mówiłem siedzę z córą, a żona z pracy wróciła 21:30 :facepalm:

Aaaaa jeszcze ospa z nami jest :grin:

Opublikowano
Dziś na spocie był tłum ,że ciężko było zaparkować czyli Pixi i ja :decayed::facepalm::decayed::decayed:

To jeszcze ktoś tam bywa!? :shock3:

Opublikowano
Dziś na spocie był tłum ,że ciężko było zaparkować czyli Pixi i ja :decayed::facepalm::decayed::decayed:

Żenuła , to prawda :doh: ...może okres urlopowy miesza :decayed:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Aaaaa jeszcze ospa z nami jest :grin:

O ospie nic ostatnio nie mówiłeś :decayed: bo co do reszty że Ciebie nie będzie to się zgadza :wink:

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Dziś na spocie był tłum ,że ciężko było zaparkować czyli Pixi i ja :decayed::facepalm::decayed::decayed:

To jeszcze ktoś tam bywa!? :shock3:

A Ty byś przyjechał chociaż raz na jakiś czas ... a nie tylko drinki i drinki :grin:

Opublikowano

Tylko czysta łycha! Tak apropos zdrowie :)

Opublikowano
Tylko czysta łycha! Tak apropos zdrowie :)

Dobra czysta nie jest zła :thumbup1: zdrówka Norbi :drinks:

Opublikowano

[/color]

Aaaaa jeszcze ospa z nami jest :grin:

O ospie nic ostatnio nie mówiłeś :decayed: bo co do reszty że Ciebie nie będzie to się zgadza :wink:

Prezent na weekend, taki o to dostaliśmy :kwasny:

Opublikowano

... ale tu ruch :facepalm:

Siema z wieczora wszystkim :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
... ale tu ruch :facepalm:

Siema z wieczora wszystkim :hi:

co zrobić , tak jak zawsze :D

Pixi czy Ty masz w swoich bixach postojówki ledowe h6w czy rezałeś na w5w ? bo nie wiem co u siebie zrobić ? czy kupic z allegro ledy h6w czy ta druga opcja ?

Opublikowano
... ale tu ruch :facepalm:

Siema z wieczora wszystkim :hi:

co zrobić , tak jak zawsze :D

Pixi czy Ty masz w swoich bixach postojówki ledowe h6w czy rezałeś na w5w ? bo nie wiem co u siebie zrobić ? czy kupic z allegro ledy h6w czy ta druga opcja ?

Zmieniłem na "bez cokołowe" W5W .

Tu masz link do aukcji (mam takie same 6000K ) OSRAM W5W LEDRIVING 6000K ŻARÓWKA LED POSTOJÓWKA (3348461840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

... wcześniej miałem 4000K ale świeciły trochę na żółto , zmieniłem i jest :kox:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:10 ----------

Bry z rana wszystkim :hi:

Opublikowano

Bry z wieczorka :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bry, dziś też takie tłumy będą? ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.