Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To się pałujta:decayed::decayed::decayed:

Everybady leje na wladiego :naughty:

Myślałem że się stęskniłeś za moja brzydką gębą ale uj Ci w oko (kakaowe):polew::polew:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stęsknić się to mogłęm jedynie za Twoim cudownym uśmiechem ! :kox:

Opublikowano

No widzisz a jednak :grin::grin:

Opublikowano
To się pałujta:decayed::decayed::decayed:

Everybady leje na wladiego :naughty:

+1

Opublikowano

odpicowany rs'ik :decayed:

Opublikowano

Panowie gdzie w okolicach wawy opony używki kupię bo bo rozwaliło mi jedną i na szybko potrzebuję :decayed:

Opublikowano
Panowie gdzie w okolicach wawy opony używki kupię bo bo rozwaliło mi jedną i na szybko potrzebuję :decayed:

boczna radzymińskiej przed obi bodajrze, wjazd koło myjni bezdotykowej "aqua cośtam"

Opublikowano

dzięki,

znalazłem w szablexie dobrali założyli można latać :naughty:

Opublikowano

Dzisiaj to i ja będę :decayed:

Opublikowano

Spot zaraz rusza i u mnie :kox: Na Torwarze rozpalam właśnie gryla :decayed:

Opublikowano

Siema! :hi:

Panowie "na gwałt" potrzebuję kogoś z VAGiem który odczyta mi błędy w moim CC z 2008 roku. Pomoże ktoś? :notworthy:

Opublikowano

Panowie/Panie wiecie może gdzie skutecznie przeczyści ktoś w mojej audioli turbawke z wyjęciem i założeniem w Warszawie, najlepiej okolice Pragi-Południe ? :)) 1.9 AFNik 110km(na papierze na razie)

Opublikowano
Wybiera się ktoś dzisiaj na spota?

Ja powinienem być :decayed:

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Panowie/Panie wiecie może gdzie skutecznie przeczyści ktoś w mojej audioli turbawke z wyjęciem i założeniem w Warszawie, najlepiej okolice Pragi-Południe ? :)) 1.9 AFNik 110km(na papierze na razie)
Paweł na Mineralnej, ze szeset weźmie ale wyczyści na glanc :)
Opublikowano
Panowie gdzie w okolicach wawy opony używki kupię bo bo rozwaliło mi jedną i na szybko potrzebuję :decayed:

boczna radzymińskiej przed obi bodajrze, wjazd koło myjni bezdotykowej "aqua cośtam"

ooo paczcie ten co uciekl znawca stolycy sie zrobil.... :grin::wink::decayed: cu tam slychac na wsi? Tylko mnie nie pytaj co ogarnąłem ostatnio w furze, bo ci odpisze i sie zdziwisz M :whistling:

Opublikowano
Panowie gdzie w okolicach wawy opony używki kupię bo bo rozwaliło mi jedną i na szybko potrzebuję :decayed:

boczna radzymińskiej przed obi bodajrze, wjazd koło myjni bezdotykowej "aqua cośtam"

ooo paczcie ten co uciekl znawca stolycy sie zrobil.... :grin::wink::decayed: cu tam slychac na wsi? Tylko mnie nie pytaj co ogarnąłem ostatnio w furze, bo ci odpisze i sie zdziwisz M :whistling:

Ci kurna zaraz dam na wsi , WrocLove jest sto razy piękniejszy od wawy :P:P:P Jak tam Jarko ogarnąłeś już RNSE ? :grin::polew::polew::polew:

Opublikowano
Panowie gdzie w okolicach wawy opony używki kupię bo bo rozwaliło mi jedną i na szybko potrzebuję :decayed:

boczna radzymińskiej przed obi bodajrze, wjazd koło myjni bezdotykowej "aqua cośtam"

ooo paczcie ten co uciekl znawca stolycy sie zrobil.... :grin::wink::decayed: cu tam slychac na wsi? Tylko mnie nie pytaj co ogarnąłem ostatnio w furze, bo ci odpisze i sie zdziwisz M :whistling:

Ci kurna zaraz dam na wsi , WrocLove jest sto razy piękniejszy od wawy :P:P:P Jak tam Jarko ogarnąłeś już RNSE ? :grin::polew::polew::polew:

No przeciez ze nie.... :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.