Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
cu tam slychac na wsi?

synek...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
cu tam slychac na wsi?

synek...

Jakiś grubszy cfaniak ? :decayed:

Opublikowano
cu tam slychac na wsi?

synek...

Jakiś grubszy cfaniak ? :decayed:

A Jak?! - YouTube

Opublikowano

Sie tu dzieje!!! Ja dziś z niusów czysta i 8 punktów i Pan się nie przekonał że nie chce brać udziału w konkursie "Zbieraj punkty...." do tego sprzęgło się kończy, a opony się wyząbkowały wszystkie kary na mnie:(

Buba pomógłbyś ząbkowanie usunąć bo oglądałem Twój filmik i niby sobie jeździsz papierkiem po oponce takie to proste i lightowe ale jak znam siebie zabiorę się za to i następnego dnia nowe opony będę musiał zamówić....

Opublikowano
Sie tu dzieje!!! Ja dziś z niusów czysta i 8 punktów i Pan się nie przekonał że nie chce brać udziału w konkursie "Zbieraj punkty...."

:whistling:

Opublikowano

Siemanko, Panowie wiecie może gdzie najlepiej podjąć się regeneracji głowicy w Warszawie i okolicach? Bardzo proszę o jakieś wskazówki - będę wiózł całą "czapkę" aby na początek zrobili planowanie + jeżeli pęknięta ją uratowali. Dziękuje z góry!

Opublikowano
Opublikowano

To po trzech miesiącach "wakacji" w Krakowie, znowu mogę podjechać na promkę :banan:

Opublikowano

Może ja wreszcie podjadę. Od pół roku się zbieram i zawsze coś mi krzyżuje plany :grin::grin::grin:

Opublikowano

Wpadajcie. Jest za***iście. Frekwencja bije rekordy.

To fota z ostatniego spotu Audi A4 Klub Polska

spotjpg_nnxnsew.jpg

:polew:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Wpadajcie. Jest za***iście. Frekwencja bije rekordy.

To fota z ostatniego spotu Audi A4 Klub Polska

http://s6.ifotos.pl/mini/spotjpg_nnxnsew.jpg

:polew:

Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW :naughty:

Opublikowano
Wpadajcie. Jest za***iście. Frekwencja bije rekordy.

To fota z ostatniego spotu Audi A4 Klub Polska

http://s6.ifotos.pl/mini/spotjpg_nnxnsew.jpg

:polew:

Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW :naughty:

Wiem wiem, ale że byłem w dresiku właśnie, to się tam nie pchałem, bo tam sama Yntelygencja tylko...

Opublikowano
Wpadajcie. Jest za***iście. Frekwencja bije rekordy.

To fota z ostatniego spotu Audi A4 Klub Polska

http://s6.ifotos.pl/mini/spotjpg_nnxnsew.jpg

:polew:

Wszyscy byli na Torwarze, dresiku w BMW :naughty:

Wiem wiem, ale że byłem w dresiku właśnie, to się tam nie pchałem, bo tam sama Yntelygencja tylko...

Podoba mi się Twoje rozumowanie :dancing:

Opublikowano

Było nas aż tylu (+ByMyWu):

61421129ab2c.jpg

d10ac474105f.jpg

c82733a6834c.jpg

Opublikowano

Mariusz , mówiłem żeby na górę podjechać.... ale pamiątka jest :decayed:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Po miesięcznej przerwie :doh:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie :-) Postaram się dołączyć za tydzień.

Opublikowano

A gdzie fota "biemdabliu" ?

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Uwaga , Kamyk czyta :grin:

..... gdzie Ty jesteś ? żyjesz ?

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

Dzięki za spota Panowie :-) Postaram się dołączyć za tydzień.

... "trzymam" za słowo :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.