Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś jednak nie dotrę - nieplanowany wyjazd pod Wa-wę.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zajehalem po drodze bo kieruje sie na marsa. Niestety brak a4-rek.

Wysłane z mojego LG-E610

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ----------

Poczekałem 10 minut i góral się pojawił. Dzięki za pogawętke, sporo się dowiedziałem, miło było poznać i fajnie się gadało. 3m się do następnego razu.

Opublikowano
:hi::hi: a również było miło i oczywiście do następnego razu :hi:
Opublikowano

Gdzie te spoty w końcu, Arkadia czy Promka:decayed:

:hi::hi: a również było miło i oczywiście do następnego razu :hi:
Opublikowano

Z tego co chlopaki mowia jak jest cieplo promka jak zima arkadia.

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano
Z tego co chlopaki mowia jak jest cieplo promka jak zima arkadia.

Wysłane z mojego LG-E610

To juz chyba czas na powrót do Arkadii patrząc przez okno... mój dziś cały dzień tam stoi na -2, bo mi pasowało po drodze do roboty pod dachem.... :decayed:

Opublikowano
Z tego co chlopaki mowia jak jest cieplo promka jak zima arkadia.

Wysłane z mojego LG-E610

To juz chyba czas na powrót do Arkadii patrząc przez okno... mój dziś cały dzień tam stoi na -2, bo mi pasowało po drodze do roboty pod dachem.... :decayed:

Jarek Ty żyjesz :D:D:D :hi::hi::hi:

Opublikowano

Wlasnie jestem pod narodowyn na tzw: czwartkach na kamykach. Na fb mozna to znalesc. Mysle ze fajne miejsce zebysmy np tam za tydzien sie spotkali. Z tego co widze kluby sie tu spotykaja. A4 znalazlem jedno..czerwony avant b5 na WW. Robiony na eske. Moze kolega zaglada na forum.

Wysłane z mojego LG-E610

Opublikowano
Z tego co chlopaki mowia jak jest cieplo promka jak zima arkadia.

Wysłane z mojego LG-E610

To juz chyba czas na powrót do Arkadii patrząc przez okno... mój dziś cały dzień tam stoi na -2, bo mi pasowało po drodze do roboty pod dachem.... :decayed:

Jarek Ty żyjesz :D:D:D :hi::hi::hi:

Zyje i ma sie dobrze, pozdro chlopaku! :wink:

Opublikowano
Wlasnie jestem pod narodowyn na tzw: czwartkach na kamykach. Na fb mozna to znalesc. Mysle ze fajne miejsce zebysmy np tam za tydzien sie spotkali. Z tego co widze kluby sie tu spotykaja. A4 znalazlem jedno..czerwony avant b5 na WW. Robiony na eske. Moze kolega zaglada na forum.

Wysłane z mojego LG-E610

Pewnie chodzi o to auto https://www.facebook.com/update_security_info.php?wizard=1#!/photo.php?fbid=561195967280629&set=a.203526269714269.52647.100001706937213&type=1&theater samochód w takim wydaniu wyszedł z fabryki czyli zewnetrznie s4 w srodku recarusy.motorownia 1.8t.z tego co wiem samochód jest do sprzedania ;)

Opublikowano

Witam Panowie :hi:w sobote będę w Stolicy także ma ochote ktoś się spotkać ?

Opublikowano
Witam Panowie :hi:w sobote będę w Stolicy także ma ochote ktoś się spotkać ?

Zagadaj to usera: ono

Bardzo towarzyski a w sobotę to już wybitnie :wink:

Opublikowano

:bry:

Zwiedzam sobie. Widzę, czasy się zmieniają... :cygaro:

Opublikowano

22.09 Ułeż :wink:

Opublikowano
:bry:

Zwiedzam sobie. Widzę, czasy się zmieniają... :cygaro:

Zwiedzanie kosztuje. Szczególnie muzeum :decayed:

Opublikowano
22.09 Ułeż :wink:

f*ck, w piątek sprzedałem swoją zdzirę. :facepalm:

image.jpg

Chyba, że wypożyczysz mi swoją strzałę. :naughty:

Opublikowano
22.09 Ułeż :wink:

f*ck, w piątek sprzedałem swoją zdzirę. :facepalm:

http://s24.postimg.org/wmvs4t3mp/image.jpg

Chyba, że wypożyczysz mi swoją strzałę. :naughty:

Przyjedź, pojeździmy na zmianę :whistling:

Opublikowano

A może Wróbel ma jakieś auto do wypożyczenia?? Nie chcę zajeździć Twojego EVO. :wink:

Opublikowano
A może Wróbel ma jakieś auto do wypożyczenia?? Nie chcę zajeździć Twojego EVO. :wink:

Wróbel już się wycofał z treningów. Teraz jest to: Track Day

Nie upalamm evo tylko clio sporta :decayed: Ale wiele cywilnych evo operdalam bez mydła :wink: 25. TRACKDAY.ORG.PL

Opublikowano

No no, ładna tabelka. To Clio jest seryjne, czy robiłeś coś w nim? Jak dasz zrobić ze 3 kółka to mogę jechać. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.