Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuję Arkadię, bo w Promce to tylko wiatr hula...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To gdzie dziś spot (jeżeli jest) ? W Arkadii nie byłem jeszcze na spocie więc nie wiem na którym parkingu się odbywają...

Opublikowano

Ja mogę wpaść do Arkadii koło 20.

W Arkadii to zawsze poziom -2, sektor żółty koło dawnego CarAudio.

Opublikowano

OK - postaram się być od ok. 19.30

Opublikowano

W przyszły wtorek jestem w wawie... może odwiedzę starych dzików :whistling:

Opublikowano
W przyszły wtorek jestem w wawie... może odwiedzę starych dzików :whistling:

Na Torwarze ?

Opublikowano

Panowie macie sprawdzoną firmę w Warszawie do pomalowania proszkowego zacisków, co wiąże się z tym również regeneracja (gumki itp) ???

Opublikowano

Na forum jest kolega devastation - możesz wysłać do niego.

Opublikowano

To była moja pierwsza myśl :wink:

Tylko może jest też ktoś na miejscu sprawdzony.

Opublikowano
W przyszły wtorek jestem w wawie... może odwiedzę starych dzików :whistling:

Na Torwarze ?

Jeżeli dalej są tam dupeczki to oczywiście

Opublikowano
W przyszły wtorek jestem w wawie... może odwiedzę starych dzików :whistling:

Na Torwarze ?

Jeżeli dalej są tam dupeczki to oczywiście

W Twoim przypadku to możesz sobie jedynie popatrzeć, mężusiu :decayed:

Opublikowano
:hi::hi: spoci dziś ktoś ??:hi::hi:
Opublikowano

Ja się przejade do Arkadii. Bd po 19.

Opublikowano
W przyszły wtorek jestem w wawie... może odwiedzę starych dzików :whistling:

Na Torwarze ?

Jeżeli dalej są tam dupeczki to oczywiście

W Twoim przypadku to możesz sobie jedynie popatrzeć, mężusiu :decayed:

błądzisz bracie błądzisz .......:whistling:

Opublikowano

Tak se wmawiaj :decayed:

Opublikowano

Czy ktoś z Was może sprawdzić auto po numerze vin ? Chodzi o mercedesa. - NIEAKTUALNE

Opublikowano

Już miałem jechac na spota , patrze a to czwartek , kurwaaaaaa

Opublikowano

Uciekło trochę czasu w zapomnienie :decayed:

Opublikowano
Już miałem jechac na spota , patrze a to czwartek , kurwaaaaaa

czyżby podobny przypadek ?:grin:

Ojciec od jakiegoś czasu podejrzewal syna o ćpanie. Pewnej nocy syn wraca pózno do domu i szybko kladzie sie spac. Ociec wstaje i wali mu rentgena po kieszeniach i………. znajduje torebeczkę z bialym proszkiem. Bierze to i idzie do łazienki. Trzaska jedną kreskę i…..pojaśniało, pociemniało i nic. Hmm….trzasnął na druga dziurę i …..pojaśniało, pociemniało i nic. Pomału zaczyna się irytowaćale wali po raz kolejny. Znów – pojaśniało, pociemniało i nic. Nagle słyszy walenie do drzwi łazienki i głos żony:

- Stefek co ty robisz ?!

Odpowiada:

- Gole się!

Żona:

- qrfa trzy dni ?!?!

Opublikowano
:grin: i wszystko jasne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.