Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja tam jarałem blanty :decayed:

juz nie jarasz ?????

Chłopy, ustalcie jakieś takie miejsce najbliższego spota, żebym wysokim autem mógł wjechać.. :mysli::kwasny::kox:

masz gimbusa ?????

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yhy.. :decayed: Jam Cie ze 4 razy widział od zimy

Nie gadaj, bo ja go widzę co tydzień na spocie :naughty:

Opublikowano

juz nie jarasz ?????

Nie :kox:

NosferTy spamerze :decayed:

Ranisz mnie Norbi.. :confused4: doprawdy to przykre co piszesz...

Opublikowano

Yhy.. :decayed: Jam Cie ze 4 razy widział od zimy

Nie gadaj, bo ja go widzę co tydzień na spocie :naughty:

No to chyba macie prywatne te spoty :decayed:

Opublikowano

Kupiłeś busa ? :tongue4::naughty:

Ano kupiłem ze 2 miesiące temu takiego busine - akurat będę nim w Wawie z wtorku na środę. Kurna, niech ktoś zmierzy maksymalną wysokość, z jaką można wjechać na parking podziemny.. :decayed:

Opublikowano

Ranisz mnie Norbi.. :confused4: doprawdy to przykre co piszesz...

dobij go "mieczykiem" :decayed:

Opublikowano

Kupiłeś busa ? :tongue4::naughty:

Ano kupiłem ze 2 miesiące temu takiego busine - akurat będę nim w Wawie z wtorku na środę. Kurna, niech ktoś zmierzy maksymalną wysokość, z jaką można wjechać na parking podziemny.. :decayed:

Jakiego masz buzza ? :decayed:

Na -1 to nisko jest także nie wiem czy dasz rade..jak bede to zobacze :good:

Opublikowano

ragga, no ale to bądz tak jakoś przed wtorkiem, żebym mógł wiedzieć czy jechać czy nie. Z tego co pamiętam to w FW było dosyć wysoko. :mysli: Może jakbym grzbietem omijał te wszystkie zwisające badziewia to bym jakoś dał radę. :decayed:

A kupiłem Traficzka z 2002 r., oo takiego podobnego: :kox:

renault_trafic_0.jpg

Na swoim mam jeszcze bagażnik na dachu jakby coś... Dobra Renia nie jest zła. :)

Opublikowano

tomaszust

Bede jutro to zobacze co i jak ...ale coś czuje , że na -1 to cięźko bedzie :decayed:

Fajny sprzęt :good:

Opublikowano

Jedź tam z miarkum najlepiej. :decayed:

Opublikowano

O ile sie nie myle, to 2,5 m wchodzi do Arkadii.

Opublikowano

Kiedyś widziałem Vito na parkingu a Arkadii więc jak masz taką samą wysokość to wejdziesz spokojnie.

Nie wiem czy jeszcze pamiętają w Media na ostrobramskiej ale tam jest najcieplejszy parking. Może jeszcze być Sadyba tam też ciekawy parking i nie pizga na nim.

W ostateczności Blue City może być

Opublikowano

Sadyba jest OK :kox:

Opublikowano

O ile sie nie myle, to 2,5 m wchodzi do Arkadii.

Mój Trafic z bagażnikiem ma niewiele ponad 2 m, więc jedziemy do Arkadii. :kox:

Opublikowano

Tylko jak bagaznik zostanie przed wjazdem... to nie moja wina :D

Opublikowano

Śmiało! Będzie słychać! :polew:

Opublikowano

Flyer, do Ciebie pierwszego się zgłoszę. :wink4:

Krzyniek, ciekawe jakby się sprawdziła taka długonoga w łóżku. W sumie to mogłoby być ciekawe doświadczenie. :naughty:

... oczywiście tylko na leżąco. :decayed:

Opublikowano

podobno: Jakie tory taka stacja.. :gwizdanie:

Opublikowano

O ile sie nie myle, to 2,5 m wchodzi do Arkadii.

Mój Trafic z bagażnikiem ma niewiele ponad 2 m, więc jedziemy do Arkadii. :kox:

:kox::good:

Powinien sie zmieścić :kox:

za***iste nogi :slina::shocked::guma:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.