Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mocnej głowy to nie mam do wódki..dlatego też jej nie pije ..ale z browarami to moge powalczyć :wink4:

Uuuu... stary, to Ty sie nie wybieraj lepiej na zlot :decayed:

Nie wybieram sie :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kobieta idealna :decayed:

Kobieta idealna oprócz wzrostu do pasa, żeby mogła robić.. wiadomo co... musi mieć też płaską głowę... żeby było na czym piwo postawić...[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2008, 18:28_________________________________________________ŁOJEZU, zapomniałem, że na forum są też kobiety. :embarrassed: :doh1:

Opublikowano

wiecie dlaczego my mężczyźni umieramy wcześniej niż kobiety...?

- bo CHCEMY! :gwizdanie:

Opublikowano

znacie ta strone ??? www.lewymail.yoyo.pl ?????

dzis w pracy wyslałem kolesiowi maila od "dyrektora" o zmianie angazu i podwyżce +1500 brutto. poszedł sie schlac z radości. :kox:

Opublikowano

kobieta idealna :decayed:

Kobieta idealna oprócz wzrostu do pasa, żeby mogła robić.. wiadomo co... musi mieć też płaską głowę... żeby było na czym piwo postawić...

i odstające uszy aby było na czym wędki oprzeć :decayed:

Opublikowano

znacie ta strone ??? www.lewymail.yoyo.pl ?????

dzis w pracy wyslałem kolesiowi maila od "dyrektora" o zmianie angazu i podwyżce +1500 brutto. poszedł sie schlac z radości. :kox:

Ty to chyba masz dobrze w robocie :gwizdanie: sobie pewnie przed kompem siedzisz a ja to musze zapier...na Wilanowie :(
Opublikowano

moskal, Ty lepiej do swojego szefa walnij maila od szefa wszystkich szefów, żeby takiemu jednemu Moskalowi dać +1500 brutto. :naughty:

Opublikowano

moskal, Ty lepiej do swojego szefa walnij maila od szefa wszystkich szefów, żeby takiemu jednemu Moskalowi dać +1500 brutto. :naughty:

to musi być mail od Krzysztofa Jarzyny ze Szczecina :decayed:
Opublikowano

Macie jakieś sprawdzone sposoby na ból gardła ? :mysli:

Zaraz sie spadaczkuje tak mnie drapie :evil:

Alkohol odpada :sick3:

Opublikowano

Ragga cholinex :good:

Opublikowano

Ragga cholinex :good:

Od wczoraj ciumkam " Tymianek i Podbiał " i kurde jeszcze bardziej mnie drapie ..szał normalnie :angry: ..Cholinex ..pomagał mi zawsze ..ale ostatnio wyssałem ze 4 opakowania i dalej czułem jakby mnie kto gardło orał :wallbash:

Opublikowano

Taa, cholinex najlepszy, ale musisz go brać wg wskazań na ulotce - czyli do końca bólu.. A poza tym mama zawsze mi robiła gorące mleko z miodem i chyba masłem. To dobre jest. :wink4:

Opublikowano

A poza tym mama zawsze mi robiła gorące mleko z miodem i chyba masłem. To dobre jest. :wink4

O o... to może być dobre :cool1: Ide stestuje :kox:

Piłem kiedyś taką wersje tylko mleko, miód i czosnek ..paw murowany :sick3::naughty:

Opublikowano

raggaman, a tak BTW to wszystko od papierosów na spotach... :evil::tongue4:

Opublikowano

http://www.wykop.pl/link/95348/najglupszy-beatbox-w-historii :polew:

a tu głupota ludzka nie zna granic :kwasny:

[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 09:57_________________________________________________Ragga jak chcesz miód taki 100% prosto z pasieki, mogę Ci załatwić :wink4:
Opublikowano

Dla mnie najlepszy Beatboxer to Joseph:

http://pl.youtube.com/watch?v=QsDAWwrwM1A

To jest mój idol. :)

Opublikowano

Dla mnie najlepszy Beatboxer to Joseph:

To jest mój idol. :)

no ten jest :good:

Opublikowano

w tym tempie dobijecie do 2000 do przyszłego piątku - Ragga spamerze :decayed:

Dobrze, dobrze :decayed:

obstawiam że do nowego roku będzie 2134 stron :decayed:
Opublikowano

Co za kretyn :D

a tu głupota ludzka nie zna granic :kwasny

NO fakt nie miało .. :disgust:

Ragga jak chcesz miód taki 100% prosto z pasieki, mogę Ci załatwić :wink4:

Teraz tez mam z pasieki , ale coś czuje ze kombinowamy jakiś delikatnie :gwizdanie:

Jak mi sie skończy słoik to dam Ci znać :kox: :kox:

Opublikowano

obstawiam że do nowego roku będzie 2134 stron :decayed:

Ja wygram, bo obstawię, że będzie 2135 stron... :chytry:

Krzyniek, to i ja zamawiam tego mioda. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.