Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzyniu, aleś pieprznął. Sprinter za duży i za drogi, a Transporter za stary i za mały. Trafic to dobry kompromis pomiędzy ceną a jakością. Za te same pieniądze, za które kupiłem Trafica miałbym dużo starszego VW czy MB, co mi nie odpowiadało. :tongue4:

Opublikowano

mi głównie chodziło o moc :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

na poprzednim spocie ktos szukal naklejek pod antene do cb,prosze http://www.allegro.pl/item434188869_naklejka_pod_antene_cb_16_cm_2szt_promocja.html

Ja musze to zamówić .. bedzie ktoś jeszczę chętny do tego ? :)

Jakby co to i ja się piszę na komplecik :good:

Ten VW-ik niezły :kox: Błyskawiczny dowóz cementu :decayed:

Opublikowano
Krzyniu, aleś pieprznął. Sprinter za duży i za drogi, a Transporter za stary i za mały. Trafic to dobry kompromis pomiędzy ceną a jakością. Za te same pieniądze, za które kupiłem Trafica miałbym dużo starszego VW czy MB, co mi nie odpowiadało. tongue4

to oczymś świadczy, nasze niunie też do tanich nienależą i wiadomo dlaczego

Opublikowano

W tę sobotę i niedzielę w okolicach Płocka odbywa się Orlen Rally. Wybiera się ktoś oglądać? :mysli:

Opublikowano

mi głównie chodziło o moc :naughty::kox:

Celowo szukałem silnika o mocy 80KM - jak na dostawczaka, który będzie się poruszał raczej lokalnie to w zupełności wystarcza. Radzi sobie też z przyczepą. :)

Opublikowano

no pięknego dzwona zaliczył :decayed:

odnośnie spotów to w tym tygodniu testujemy arkadie poziom -2 żółte pole na samym końcu..

w jakiej dzielnicy miasta znajduje sie Arkadia :mysli:
Opublikowano

żoliborz- Jana Pawła II 82

Opublikowano

dzieki bardzo koledzy :notworthy::good: jak mi sie uda to zawitam u was we wtorek na spociku :decayed: bo i mam maly dlug u kolegi raggaman'a :beer1: :drinks:

Opublikowano

na poprzednim spocie ktos szukal naklejek pod antene do cb,prosze http://www.allegro.pl/item434188869_naklejka_pod_antene_cb_16_cm_2szt_promocja.html

Ja musze to zamówić .. bedzie ktoś jeszczę chętny do tego ? :)

ja biore na pewno

Ok. Jak ktoś jeszcze chce to pisać i zamówi sie :good:

tomaszust

W Arkadii przy wjeździe na poziom -1 jest ograniczenie do 210 cm wysokości :wink4:

Opublikowano

dlatego wjeżdzamy na -2 :kox: tam jest do 1,8m :klamie::nabijasie:

Opublikowano

W tę sobotę i niedzielę w okolicach Płocka odbywa się Orlen Rally. Wybiera się ktoś oglądać? :mysli:

norbi :decayed:

Opublikowano

Koledzy z mazowsza :>, jutro jade oglądać Audi A4 kolegi - alvaro z Malborka, zwracam się do was czy ktoś z Wawki widział to autko na zywo??? coś wiecej mi może powiedzieć.

Możliwe że bedzie ono gościem na spotach jeśli się zdecyduje na jego zakup.

Opublikowano

Koledzy z mazowsza :>, jutro jade oglądać Audi A4 kolegi - alvaro z Malborka, zwracam się do was czy ktoś z Wawki widział to autko na zywo??? coś wiecej mi może powiedzieć.

Możliwe że bedzie ono gościem na spotach jeśli się zdecyduje na jego zakup.

nie kupuj tego szrota..ledwo to się toczy po drogach..a poza tym było po daszku..

btw.. nigdzie lepszej oferty nie znajdziesz..fura cut mjut i ożerzki :kox::decayed::naughty:

Opublikowano

adamoo znam sygneta, spoko koleś (pracuje w firmie która może Ci się jeszcze kiedyś przydać :naughty:) nie ściemniaj go od razu :evil:

Opublikowano

adamoo znam sygneta, spoko koleś (pracuje w firmie która może Ci się jeszcze kiedyś przydać :naughty:) nie ściemniaj go od razu :evil:

hehe no przecie pisze że lepszej fury nie znajdzie..wszystko zrobione..kupić zarejestrować i jeździć..

sam namawiam kumpla od wczoraj na fure alva..

i ciiiiiiiiiiiiiii...bo malik czyta co piszemy :afro: i zaraz podkabluje na innym forum :dziura::brawo:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.