Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

weźcie nie wklejajcie takich autek bo coraz bardziej na nie choruje :slina:

http://allegro.pl/item436852693_chevrolet_camaro_rs_ss_1968.html poryczał by takim :acute::wstydliwy:

Kurde jadąc do rodziców..przejechałem w Rykach na żółtym ..i mało co nie dostałem 100 i paru punktów :wallbash::disgust:

Juz nie cisne na żółtym i nie słucham radia głośniej niż CB :decayed:

Krzyń ..nie widziałem tego przekoszonego fotoradaru :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Auto nie warte tej ceny :( szkoda mojego czasu było, a byłem nastawiony optymistycznie po przeczytaniu komentaczy na forum na temat tego auta.

Nie chcę być po niczyjej stronie, bo nie wiem jak wyglądało Wasze dogadywanie się co do oglądania tego auta, ale uważam, że chociaż na forum klubowym nie powinno się wciskać kitów, że auto igła, a w rzeczywistości padaka...

BTW jakby ktoś kiedyś potrzebował to mam profesjonalny, certyfikowany miernik grubości lakieru.

Opublikowano

Całe szczęscie byłem z kumplem który ma papiery rzeczoznawcy wiec zna się na rzeczy.

Fakt na fotach auto ładne i z daleka jak jedzie, ale jak się popatrzy z bliska to ....

Opublikowano

weźcie nie wklejajcie takich autek bo coraz bardziej na nie choruje :slina:

http://allegro.pl/item436852693_chevrolet_camaro_rs_ss_1968.html poryczał by takim :acute::wstydliwy:

Kurde jadąc do rodziców..przejechałem w Rykach na żółtym ..i mało co nie dostałem 100 i paru punktów :wallbash::disgust:

Juz nie cisne na żółtym i nie słucham radia głośniej niż CB :decayed:

Krzyń ..nie widziałem tego przekoszonego fotoradaru :mysli:

ja mówiłem czego należy słuchać w aucie :gwizdanie:

pewnie już go doprowadzili do stanu używalności :wink4:

Opublikowano

GDZIE BĘDZIE JUTRZEJSZY SPOT? :decayed:

Opublikowano

AndyN :naughty:

odnośnie spotów to w tym tygodniu testujemy arkadie poziom -2 żółte pole na samym końcu..

Opublikowano

AndyN :naughty:

odnośnie spotów to w tym tygodniu testujemy arkadie poziom -2 żółte pole na samym końcu..

To, to ja wiem. Ale czy NA PEWNO? :naughty:

Opublikowano

AndyN :naughty:

odnośnie spotów to w tym tygodniu testujemy arkadie poziom -2 żółte pole na samym końcu..

To, to ja wiem. Ale czy NA PEWNO? :naughty:

na pewno to będziemy wiedzieli jutro o 19:00 w Arkadii :decayed: najwyżej będziemy 2 osobowym spotem :decayed:

Opublikowano

DObra, a czy ktoś mi potwierdzi jaka jest max wysokość na parkingu w Arkadii? :mysli:

Opublikowano

Info do tych co zamawiali kubki od Slawka......bede jutro z kubkami- mam nadzieje, ze przyjedziecie po nie....( bo nie zamierzam ich wozic trzy miesiace w bagazniku jak poprzednie :cool1:) ....tylko nie wiem czy trafie na -2 do Arkadii :decayed:

Opublikowano

tylko nie wiem czy trafie na -2 do Arkadii :decayed:

No właśnie .... :naughty:

Czy któryś z moderatorów mógłby zmienić tytuł wątku? :wink4:

Opublikowano

AndyN :naughty:

odnośnie spotów to w tym tygodniu testujemy arkadie poziom -2 żółte pole na samym końcu..

To, to ja wiem. Ale czy NA PEWNO? :naughty:

a tego to już najstarsi górale nie wiedzą :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

była mowa że o 20, bo korki i ogólna zamułka na mieście, a jak deszcz spadnie to w ogóle masakra :wallbash:

Opublikowano

Dojedziecie smialo na 19 do Arkadii, wcale nie ma dramatu... Trzeba tylko wiedziec jak dojechac, a nie pchac sie tam gdzie sa korki :)

Opublikowano

Rano Park&Ride na Marymoncie, później metro :naughty:

Później to samo w odwrotnej kolejności i w mgnieniu oka jestem w Arkadii :decayed:

Opublikowano

DObra, a czy ktoś mi potwierdzi jaka jest max wysokość na parkingu w Arkadii? :mysli:

Siust pisałem na -1 jest 2,10 cm :cool1:

Opublikowano

Ty to chyba masz dobrze w robocie :gwizdanie: sobie pewnie przed kompem siedzisz a ja to musze zapier...na Wilanowie :(

Trzeba było sie uczyć a nie w szkołe kamieniami rzucać :polew: , zartuje oczywiście. nie jest źle :)

moskal, Ty lepiej do swojego szefa walnij maila od szefa wszystkich szefów, żeby takiemu jednemu Moskalowi dać +1500 brutto. :naughty:

ja dziekuje , nie wiedziałbym co z hajsem robic :kox:

Info do tych co zamawiali kubki od Slawka......bede jutro z kubkami- mam nadzieje, ze przyjedziecie po nie....( bo nie zamierzam ich wozic trzy miesiace w bagazniku jak poprzednie :cool1:) ....tylko nie wiem czy trafie na -2 do Arkadii :decayed:

ja odbiere napewno

Opublikowano

http://pl.youtube.com/watch?v=sJUIzGhE10g


Ktoś mówił, że mamy dziury w Polsce?
Opublikowano
:shocked: to powiem że u nas to nie ma dziur na drogach :evil:
Opublikowano

:shocked: to powiem że u nas to nie ma dziur na drogach :evil:

to nie dziura tylko się nawierzchnia zapadła, ale jeszcze jest :gwizdanie:

Tomaszust wiem że lubisz to zobacz to :kox:

http://pl.youtube.com/watch?v=51bbzIruBi0&feature=related

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.