Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lukaszr nie masz może czegoś dla K ?

Mam dla K. buziaka z języczkiem ... może być ??? :tongue4::wink4::polew:

P.S. Zrobione już było w sobotę - wysłałem przecież Tobie sms :naughty::wink4:.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a no dostałem w niedziele..ale po sobotnich walcach mieliśmy trzęsiawy :shocked::kox:

Opublikowano

a no dostałem w niedziele..ale po sobotnich walcach mieliśmy trzęsiawy :shocked::kox:

Spoko, jakby co to jest do odbioru :wink4:

Opublikowano

Bierz ..załatwie Ci silnik od GSx-R na podmianke ..

Lukas sprawdź w garażu czy Ragga czy już silnika nie podpierdzielił :decayed:

Zagladam pod pokrowiec a tam sama rama "Panie daj Pan spokój" Adaho podaj mi adres tego garazu Ragi :baseball::lol1:

Ragga Garage..ul. Odkryta :decayed:

ostatnio zabawka została odwieziona na zimowy ospoczynek także mam wiecej czasu :wink4:

9d4a885d3e1634a9.jpg

Jak byłem ostatnio w IT to widziałem taką samą tylko miała owiewki w carbonie :slina: Normalnie ugieły mnie sie kolana :decayed:

Opublikowano

Mieszkam w poblizu i zajeb..scie sie ciesze :dance:. Troche meczarni, a potem wygoda do pozazdroszczenia :cool1:

Opublikowano

Mieszkam w poblizu i zajeb..scie sie ciesze :dance:. Troche meczarni, a potem wygoda do pozazdroszczenia :cool1:

i bezcenna cisza :decayed:

Opublikowano

spetsnaz a co Ty robisz w Jadwisinie??

hmmm.. a jakiś czas temu poznałem tu taką jedną kobitę.. ożeniłem się i tak już zostało.

Coś Ty taki ciekawy, wpadaj na spota!! Obceni się paździocha.. tylko nie gaś fury na dzień dobry, bo z będzie z liścia :decayed:

Słuchaj to się z Tobą umówię i będę jechał za Tobą co Ty na to???

Opublikowano

Mieszkam w poblizu i zajeb..scie sie ciesze :dance:. Troche meczarni, a potem wygoda do pozazdroszczenia :cool1:

Ja tez bede mial w poblizu S8... na szczescie w tunelu :kox:

Opublikowano

Mieszkam w poblizu i zajeb..scie sie ciesze :dance:. Troche meczarni, a potem wygoda do pozazdroszczenia :cool1:

Ja tez bede mial w poblizu S8... na szczescie w tunelu :kox:

a ja doczekac się mostu północnego nie mogę - w zasięgu wzroku z balkonu :decayed:

Opublikowano

Predzej sie wyprowadzisz stamtad... :tongue4:

Opublikowano

Spokojnie... to dopiero za jakieś pół roku w najlepszych okolicznościach. :kwasny: NIe wierzę, że obejdzie się bez protestów, albo unieważnienia przetargu ze względu na znaczne przekroczenie przez oferty kosztorysu inwestorskiego :thumbdown:

Najgorsze jest co innego - że węzeł z Puławską to będzie totalna prowizorka :sick3:

NIe powstanie bowiem tunel w ciągu Puławskiej :bicz3:- ma go zbudować miasto :strachliwy::wallbash:

A widzimy w jaki sposób miasto w porównaniu z GDDKiA prowadzi swoje inwestycje :thumbdown:

Poleczki - opóźniona :wallbash:

Modlińska - opóźniona :wallbash:

Most Północny - szkoda gadać :OMG::beksa:

Jak ten tunel zbudują za 15 lat to będzie dobrze :strzal::disgust:

Opublikowano

spetsnaz a co Ty robisz w Jadwisinie??

hmmm.. a jakiś czas temu poznałem tu taką jedną kobitę.. ożeniłem się i tak już zostało.

Coś Ty taki ciekawy, wpadaj na spota!! Obceni się paździocha.. tylko nie gaś fury na dzień dobry, bo z będzie z liścia :decayed:

Słuchaj to się z Tobą umówię i będę jechał za Tobą co Ty na to???

Spoko, możesz być około 18-tej na stacji Neste na trasie toruńskiej za mostem Grota? Jak coś to wal na gg 85295

Opublikowano

Predzej sie wyprowadzisz stamtad... :tongue4:

już szukam ... jakiegoś segmentu żeby garaż był na wagena :naughty:

Opublikowano

Wprowadzaj sie do mnie, sa jeszcze mieszkanka i garaze na wageny, na Ursynow :naughty:

Opublikowano

Predzej sie wyprowadzisz stamtad... :tongue4:

już szukam ... jakiegoś segmentu żeby garaż był na wagena :naughty:

..A to teraz wynajmujesz mieszkanie ? Kurde na jakiej ty ulicyw wkońcu mieszkasz bo ja Ciągle widzę ci koło Piotra i Pawła :decayed:

Opublikowano

Jak ten tunel zbudują za 15 lat to będzie dobrze

Spoko, spoko. Jakoś od paru lat maja sie dobrze wszeklie inwestycje

Poleczki - opóźniona

Z tego co tamtedy przejezdzam, to juz jest skończona. Zreszta dosc szybko to zrobili, jak juz wystartowali :decayed:

Opublikowano

Modlińska - opóźniona :wallbash:

Modlińska? W którym miejscu? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.