Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie, qrfa, pytam za co tyle kasy??!! :wallbash::angry:

na notariusza :blink::shocked:

:tongue4:

Każdy chce żyć....na a niektórzy nawet szczebelek wyżej :cygaro:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

NO JA NA NOTARIUSZA MUSZE WYWALIC PONAD 10TYS :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zlodzieje jak sie patrzy :(:(:(

Opublikowano

Niech ktoś mi racjonalnie wytłumaczy skąd akurat stawki w tych wysokościach??!!

Przy tak wywindowanych cenach mieszkań to są naprawdę duże kwoty :disgust::wallbash:

----

Inwestycja, w której kupiliśmy mieszkanie ma łącznie 157 mieszkań. Wszystko obsłuży (ZTCW) jeden notariusz :evil: To jest kaaaasssaa :chytry:

Opublikowano

lol... wiesz nie placac podatku notariusz pobiera wiecej pieniedzy... tak jest przynajmniej u mnie...

Opublikowano

Niech ktoś mi racjonalnie wytłumaczy skąd akurat stawki w tych wysokościach??!!

Przy tak wywindowanych cenach mieszkań to są naprawdę duże kwoty :disgust::wallbash:

----

Inwestycja, w której kupiliśmy mieszkanie ma łącznie 157 mieszkań. Wszystko obsłuży (ZTCW) jeden notariusz :evil: To jest kaaaasssaa :chytry:

ja też musze ponad 5000 wywalić , nic nie zrobisz. spytaj samego zainteresowanego za co tyle $$$$

Opublikowano

powiem jedno te ceny to masakra :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :slina:

Opublikowano

Niektórych ludzi to chyba trzymali całe dzieciństwo w wychodku i wkładali im coś ciepłego do pupy .. :angry: i Ci jeszcze taka stara,wypłowiała picz popsuje dzień :evil:

Za mało mi płacą , żebym sie użerał z bydłem ..czas szukać nowej roboty :chytry:

Opublikowano

nie poszło ????

Opublikowano

nie poszło ????

Widocznie jestem za mało chamoodporny :nose: Tylko podejść i.. :punish:

Opublikowano

AndyN, ponegocjuj z notariuszem. Mila rozmowa czasem pomaga...

Poza tym te 4 tysie to nie jest kasa dla niego prosto do kieszeni, czesc do podatki i oplaty sadowe.

Ja porozmawialem, w dodatku okazalo sie, ze moj ojciec i on maja wspolnego znajomego... i zaplacilem kilkaset pln taksy :) ... ale z reszta i tak ponad 4k :confused4:

Opublikowano

notariusze nie mają konkurencji i mają ograniczenia stawek tylko od góry, więc biorą ile... (ktoś zgadnie...)

oczywiście maxx ile mogą bo po co brać mniej skoro i tak nie masz wyjścia :thumbdown:

jeśli jesteś znajomym notariusza to może Ci to samo zrobić za 1PLN

wiem z doświadczenia

Opublikowano

Dokładnie .. ja miałem znajomego notariusza jak kupowałem mieszkanie i łaskawie odstąpił od opłaty :naughty:

Opublikowano

Dokładnie .. ja miałem znajomego notariusza jak kupowałem mieszkanie i łaskawie odstąpił od opłaty :naughty:

Dawaj tego znajomego bo muszę dom na siebie przepisać :P:D

Opublikowano

to było 4 lata temu ... niestety już tam nie pracuje ;(

Opublikowano

nie no zaraz mnie h** strzeli... jak pech to pech... a już myślałem że uda mi się dom przepisać na siebie ;( :confused4: a tu dupcia... :( a może ktoś ma jakiegoś znajomego notariusza który jeszcze pracuje?? :kox:

Opublikowano

oni są podzieleni rewirami i nie wchodzą sobie w drogę :cool1:

Opublikowano

oj tam wszystko da się zrobić...

Opublikowano

Ta, jasne... :naughty:

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem, że muszę wywalić prawie 4 tysie na notariusza :blink::shocked:

Sie, qrfa, pytam za co tyle kasy??!! :wallbash::angry:

Hahhahah a mi za sam garaż krzyknął 1250zł :kox: Ale wykonałem telefon do siostry , która pracuje w kancelarii i rabacik 550zł :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.