Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żyję i nawet na spota chyba będę w stanie dojechać :):naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

WOW :slina:

To chyba i ja przyjadę...

Opublikowano
WOW :slina:

To chyba i ja przyjadę...

:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Poszukuję jakiejś dobrej firmy lub dobrego człowieka, który mi dobierze idealnie lakier samochodowy, najchętniej w Wawie lub okolicy. Chodzi o sam lakier, lakiernika mam. Znacie kogoś takiego? Polecacie?

Opublikowano
żyję i nawet na spota chyba będę w stanie dojechać :):naughty:

Załuję , ale ja nie mogę ...... praca :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Poszukuję jakiejś dobrej firmy lub dobrego człowieka, który mi dobierze idealnie lakier samochodowy, najchętniej w Wawie lub okolicy. Chodzi o sam lakier, lakiernika mam. Znacie kogoś takiego? Polecacie?

Rafi , Mariusz "z garażu" wiesz o Kogo chodzi dobiera od zawsze na Prymasa Tysiąclecia 31a ( na tyłach stacji Orlen ) :hi:

Opublikowano

Może i ja się wybiore :wink:

Opublikowano

A dzis ktos bedzie?

A tak poza tym nie wie ktos cos na temat jakiegos wolnego stanowiska w jakiejs pracy? :) szukam czegos na wakacje , najbardziej preferowany warsztat samochodowy ale zadnej pracy sie nie boje :D

Opublikowano

A czy w zbliżający się wtorek ktoś będzie?

Może znający się na adaptacji tempomatu ? :) Bo mam z tym problem.

Opublikowano

Ja sie wybieram chociaż mam dziwne wrażenie że pogoda może psikusa sprawić..:/

Opublikowano

Ja się dziś wybieram - taki mam zamiar :-)

Opublikowano

:hi:

Ktoś jedzie na Vag Łowicz ???

Opublikowano

Hej Pany...

Mam awarię autka i jestem w Wawie na weekend

Czy mógłbym do kogoś podjechać celem podłaczenia do kompa bo boję się jechać 300km do domq

Jutro od rana do 14tej chętnie bym skorzystał - autko jeździ (jeszcze) więc chyba nie będzie kłopotów z dojazdem

Sprawa wygląda tak że zaczął głupieć wsteczny i dziś wieczorem jeździłem na właczonych wstecznych (dźwięk parktronika załaczał się od razu po właczeniu silnika - pewnie czujnik)

Wcześniej miałem problemy z nawigacją (nie widziała ulic) - choć to pewnie bez związku

Wyciągnąłem bezpiecznik 31 i pojechałem... światełka wsteczne już nikogo na skrzyżowaniach nie denerwowały

No ale chyba (mam nadzieję) na tym bezpieczniku siedzi coś więcej (wkładanie go teraz nic nie daje - pewnie błąd komunikacji już jest stały)

No i świeci mi się po lewej awaria silnika... autko jest mułowate zarówno przy przyśpieszaniu jak i prędkości maksymalnej

No i ogólnie nie nadaję się na drogę powrotną...

Tym bardziej że nie wiem czy jakiś wtrysk nie leje... może sterowanie turbiny... a może stały błąd po wypięciu tego 31

Jestem w hotelu na Łączyny... dojechać mogę wszędzie

Byłbym dźwięczny...

tel. 502-314-696 Grzegorz (ale rano jeszcze tu zajrzę)

Opublikowano

Jakoś po 18:00 mógłbym podłączyć kompa, wcześniej mnie nie ma.

Opublikowano

no trudno... brykne się z powrotem i zobaczymy co klęknie :D

Opublikowano

I jak, dojechałeś ?

Opublikowano
I jak, dojechałeś ?

tia... okazało się rano że 31 to też bezpiecznik od przepływki :D

także tylko czujnik wstecznego zmienić (albo dotknąć) i gitara

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

c**j d*pa i kamieni kupa... spoty warszawskie umarły :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.