Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, pytanie...klasyka tematu - EGR cieknie, do tego dziś w serwisie skody i seata powiedzieli mi że jest olej w dolocie i że bankowo turbo do regeneracji...naczytałem się na forum i ogólnie uważam że turbo przy przebieg 145 000 km powinno jeszcze spokojnie żyć.

Czy byłby ktoś we wtorek kto byłby w stanie to ocenić i dać mi radę czy robić turbo, egr czy wyczyścić wszystko i założyć OCT?

Proszę o wiadomośc prywatną lub tutaj

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli spoty regularnie odbywaja sie we wtorki? Jak tak to zawitam 1 raz :)

Opublikowano
  • Autor
Czyli spoty regularnie odbywaja sie we wtorki? Jak tak to zawitam 1 raz :)

Tak, spoty są co wtorek na Promce :decayed:

Opublikowano

Miejmy nadzieję, że kogoś spotkasz, bo w ostatni wtorek to posucha niezła była... Dwie Yamahy (dobrze godom ?) i właściciel BMW w "babskim" aucie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja jak zacznę chodzić, to przyjadę, ale póki co stabilizator i kule, więc ciężko się jeździ :kwasny:

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano
Ja jak zacznę chodzić, to przyjadę, ale póki co stabilizator i kule, więc ciężko się jeździ :kwasny:

Co Ci się stało??:kwasny::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Pograłem w kosza, źle stanąłem i łąkotka się obraziła :facepalm:

Opublikowano

Uuuu nie dobrze. Słuchaj jak siedzisz w Wyszkowie to możemy się śmignąć we wtorek na spota bo nie byłem jeszcze:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, ale ja w Wyszkowie bywam tylko co parę weekendów.

Zagadam z sąsiadem, może mnie zabierze :naughty:

Opublikowano
Dzięki, ale ja w Wyszkowie bywam tylko co parę weekendów.

Zagadam z sąsiadem, może mnie zabierze :naughty:

:wink:

Opublikowano
Pograłem w kosza, źle stanąłem i łąkotka się obraziła :facepalm:

Co za ciamciaramciam...:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Pograłem w kosza, źle stanąłem i łąkotka się obraziła :facepalm:

Co za ciamciaramciam...:facepalm:

Bo to takie ciamciaramciam właśnie, ale wk***ia niemiłosiernie...

Opublikowano

Ktos promka dzis?

Opublikowano

Raczej...

Opublikowano

Przejade sie cos szamnąć

Opublikowano

Pany, gdzie w Warszawie naprawic cieknacy magiel ? Zna kogs sprawdzone miejsce? Najchetniej w miescie zeby latwo bylo dojechac i odebrac auto...

Opublikowano
  • Autor
Pany, gdzie w Warszawie naprawic cieknacy magiel ? Zna kogs sprawdzone miejsce? Najchetniej w miescie zeby latwo bylo dojechac i odebrac auto...

Miałem gdzieś kontakt do gościa w Zielonce, podobno ogarnięty w kwestiach magla.

Mi kiedyś mechanik woził magiel na Rembielinska gdzieś, ale chooynia wyszła i 4 tyg bez fury.

Opublikowano

Arka Auto Kuźnia - autoserwis, warsztat samochodowy Warszawa

Osobiście tam magla nie robiłem (kupiłem regenerowany w Intercarsie), ale znajomy znajomego robił w Leonie i działa już długi czas.

Sam właściciel też opowiadał, że ma takiego magika od magli (robi to u kogoś), że nie ma prawa być nic reklamowane.

Jeśli mnie spotka taka konieczność jeszcze kiedyś, to mam zamiar jechać do nich.

Swego czasu próbowałem znaleźć jakis godny polecenia warsztat w Wawie i nic nie znalazłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.