Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam chętnego z Warszawy na zrobienie logów za przysłowiowa flaszkę w Audi A6 C5 2.5TDI AFB. Auto będzie od wtorku 8.04.2014 do weekendu w Warszawie Bielany obok Metra Młociny.

Co tam logowac przecież to truchlo 2.5tdi na pewno sprawne nie jest:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie spot jutro Promka czy Arkadia ?

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ----------

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprzedam-zapachy-california-scents-puszka-kazdy-zapach-kazda-ilosc-323255/#post4186199

zabrac komuś coś na spota jutro ??

Boberek wziąłbym 2 vanilie.

Postaram sie wpaść dzisiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Szukam chętnego z Warszawy na zrobienie logów za przysłowiowa flaszkę w Audi A6 C5 2.5TDI AFB. Auto będzie od wtorku 8.04.2014 do weekendu w Warszawie Bielany obok Metra Młociny.

Co tam logowac przecież to truchlo 2.5tdi na pewno sprawne nie jest:wink:

Nie no pomocny to Ty jesteś:kwasny:,chłopak ma problem i szuka osoby co by mu auto z logował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójmiasto na gościnnych występach pojawiło się na spocie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to wpada ktoś z was 19.04 pod narodowy na rozpoczęcie sezonu? Miejscówka fajna, więc fajnie byłoby się ustawić większą grupką bo grupa nocna jazda audi Warszawa niby się szykuje ale jakbyśmy wybrali się naszą klubową ekipą to byłoby git. Rano z koszykiem poświęcić jajka a potem na spota :decayed: A aut będzie sporo więc trzeba się wcześniej zdecydować i napisać na wydarzeniu na fb bo aut będzie sporo więc będziemy mieli jakąś ogarniętą miejscówkę no i będziemy oficjalnie dodani do wydarzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło, że jutro jest Nocna Jazda Audi. Początek o 20:00 pod narodowym.

Jedzie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się obiło, że jutro jest Nocna Jazda Audi. Początek o 20:00 pod narodowym.

Jedzie ktoś?

Ja się wybieram, ale miejscówka nie jest do końca ustalona bo pod narodowym tego dnia coś się dzieje pod narodowym, wspominali o torwarze ale dalej cisza, więc tak naprawdę nie wiadomo gdzie i czy w ogóle będzie jutro ta nocna jazda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to wpada ktoś z was 19.04 pod narodowy na rozpoczęcie sezonu? Miejscówka fajna, więc fajnie byłoby się ustawić większą grupką bo grupa nocna jazda audi Warszawa niby się szykuje ale jakbyśmy wybrali się naszą klubową ekipą to byłoby git. Rano z koszykiem poświęcić jajka a potem na spota :decayed: A aut będzie sporo więc trzeba się wcześniej zdecydować i napisać na wydarzeniu na fb bo aut będzie sporo więc będziemy mieli jakąś ogarniętą miejscówkę no i będziemy oficjalnie dodani do wydarzenia :wink:

bede :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany to wpada ktoś z was 19.04 pod narodowy na rozpoczęcie sezonu? Miejscówka fajna, więc fajnie byłoby się ustawić większą grupką bo grupa nocna jazda audi Warszawa niby się szykuje ale jakbyśmy wybrali się naszą klubową ekipą to byłoby git. Rano z koszykiem poświęcić jajka a potem na spota :decayed: A aut będzie sporo więc trzeba się wcześniej zdecydować i napisać na wydarzeniu na fb bo aut będzie sporo więc będziemy mieli jakąś ogarniętą miejscówkę no i będziemy oficjalnie dodani do wydarzenia :wink:

bede :)

To jak kilka osób ma się wybierać to może ustawimy się z 30 min wcześniej w jakimś miejscu i pojedziemy tam wszyscy razem? Tak żeby się postawić koło siebie tam pod narodowym :wink:

Tak btw wybiera się ktoś na nocną jazdę Audi dzisiaj? Bo ja się mocno zastanawiam i sam już nie wiem trochę mam mieszane uczucia po tym jak kiedyś poznałem jakiegoś gościa od A4 na spocie 2speed bodajże i opowiadał takie brednie że nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać a z tego co widziałem na zdjęciach to właśnie ludzie jego pokroju latają na tą nocną jazdę :wink: Dlatego jakby ktoś z was wpadał dziś to dajcie tu znać w wątku to może i ja się przejadę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek nie określaj ludzi po wyglądzie ze zdjęć :facepalm:

Byłem na tym pierwszym i towarzystwo bardzo fajne, nie zauważyłem by ktoś gadał głupoty czy nosił d*pę wyżej niż sr@.

I nie tylko ja byłem tam z forum A4-klub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...