Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, gdzie w Warszawie naprawic cieknacy magiel ? Zna kogs sprawdzone miejsce? Najchetniej w miescie zeby latwo bylo dojechac i odebrac auto...

Miałem gdzieś kontakt do gościa w Zielonce, podobno ogarnięty w kwestiach magla.

Mi kiedyś mechanik woził magiel na Rembielinska gdzieś, ale chooynia wyszła i 4 tyg bez fury.

dzięki Grzechu, mam namiary na Kobyłkę, ale wlasnie w c**j nie po drodze mi te lokalizacje, bo poruszam sie na linii Ursynow - Wilanow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj: MAGLOWNICA.EU Warszawa - Dojazd. Regeneracja przekładni kierowniczych. Dojazd Warszawa

---------- Post dopisany at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Arka Auto Kuźnia - autoserwis, warsztat samochodowy Warszawa

Osobiście tam magla nie robiłem (kupiłem regenerowany w Intercarsie), ale znajomy znajomego robił w Leonie i działa już długi czas.

Sam właściciel też opowiadał, że ma takiego magika od magli (robi to u kogoś), że nie ma prawa być nic reklamowane.

Jeśli mnie spotka taka konieczność jeszcze kiedyś, to mam zamiar jechać do nich.

Swego czasu próbowałem znaleźć jakis godny polecenia warsztat w Wawie i nic nie znalazłem.

Pan zażyczył sobie 1400zł za regeneracje magla razem z geometrią ale zastrzegł że jeśli dostęp do niego jest taki jak w A6 C5 to może być +300zł jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo matko nie myślałem że tak ceny skoczyły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładzie który podałem, Pan przez telefon powiedział mi że zregenerują magiel za 700zł (montaż + demontaż) bez geometrii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1,4 tysia za regenerację to nie lepiej założyć prawie nówki serwotronic za 700-800 zeta :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 1,4 tysia za regenerację to nie lepiej założyć prawie nówki serwotronic za 700-800 zeta :eusathink:

zalozylem swieza uzywke i po paru dniach sie rozszczelnila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos tania lawete w Warszawie lub Nowym Dworze Mazowieckim? Musze przewiezc auto na tym odcinku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe B6 kombi na blachach WCI mijane dziś koło 15 pod Malborkiem... Czyje to to ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby ktoś szukał na wynajem.

Saską Kępa 2 pokoje bezpośrednio Warszawa Praga-Południe[id1]-20140622-[diplayLink]-23348887@1-20140622110947

Jak coś można pisać do mnie udzielę informacji.

P.S

Roześlijcie po znajomych jak możecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę jutro jakiegoś chętnego który użyczy mi swojej pompki centralnego zamka? :D

Bo moja chyba zezgonowała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...