Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee, tylko 3 strony przez weekend? Raguś, chory jesteś..?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eeee, tylko 3 strony przez weekend? Raguś, chory jesteś..?

Pewnie snuje plan jakby tu zaimponować M. :polew:

A gdzie nasz warszawski spamer nr 1 ???

Nosferku odezwij się :polew::tongue4::wink4:

Opublikowano

Pewnie snuje plan jakby tu zaimponować M. :polew:

I głowi się co tu powiedzieć obecnej dziewczynie... :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:

Opublikowano

A gdzie nasz warszawski spamer nr 1 ???

Nosferku odezwij się :polew::tongue4::wink4:

:heat:

Dałny :cwaniak1:

Nie jestem na posterunku, bo szykuję się do opierdzielenia talerza frytek i obejrzenia jakiegoś filmu :beach:

Tak poszalałem w ten weekend, że dojsć do siebie nie mogę.. :heat:

Ps. "spr. ort." - Gicior :gicior:

Opublikowano

ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:

O właśnie, zapomniałem zerknąć co na tamtym forum... :doh1:

Opublikowano

Chłopie, zrobiliśmy Tobie taki "PijaR", że najwięksi tego świata w tej dziedzinie by się tego nie powstydzili :polew:

heheh ..najgorzej , że przekorolowaliście postać ..poźniej bedzie wielkie zdziwienie :punish::polew:

Eeee, tylko 3 strony przez weekend? Raguś, chory jesteś..?

Aj weekendowy odpoczynek itp. :wink4:

[br]Dopisany: Październik 26, 2008, 07:01:22 _________________________________________________

ragga i szust wy spamujecie na dwóch forach więc dlatego jest mniej postów :gwizdanie:

O właśnie, zapomniałem zerknąć co na tamtym forum... :doh1:

Załatwie Cie na szaro ..zobaczysz jeszcze bedziesz śmigał zadkiem po filarze :polew: I będe leciały dyszki za gumkę Twoich lateksowych strinów :decayed:[br]Dopisany: Październik 26, 2008, 07:02:28 _________________________________________________

Pewnie snuje plan jakby tu zaimponować M. :polew:

A po co imponować .. wystarczy być sobą ...albo w moim przypadku lepiej nie :polew:

Opublikowano

Oj Raguś, ja nie kupiłem lateksowych stringów, więc nie wiem czy będę mógł wystąpić z Tobą we wtorek. Mogłeś mnie wcześniej uprzedzić, że taki masz program... :decayed:

Opublikowano

Oj Raguś, ja nie kupiłem lateksowych stringów, więc nie wiem czy będę mógł wystąpić z Tobą we wtorek. Mogłeś mnie wcześniej uprzedzić, że taki masz program... :decayed:

Ja jestem Twoim menadżerem ja tu rozkazuje ..jak mówie jebać w stringach po parkingu to tak ma być :decayed::D

Także ..nie ma strijngów ..to zakryjesz narzędzia Super Expresem ...albo dam Ci klucz do kół :polew:

Opublikowano

Raguś, nie rozkazuj mi, bo ja nie jestem w stanie zająć się wszystkim. Robię Ci dobry PiaR i doceń to. Przepraszam Cię szefie, ale nie jestem w stanie wykonać tego zadania razem z szefem.. :gwizdanie:

Opublikowano

Raguś, nie rozkazuj mi, bo ja nie jestem w stanie zająć się wszystkim. Robię Ci dobry PiaR i doceń to. Przepraszam Cię szefie, ale nie jestem w stanie wykonać tego zadania razem z szefem.. :gwizdanie:

No to znajde sobie innego murzyna :polew:

Opublikowano

oj ja wam chyba obydwu zrobię taką reklamę że :polew: :polew:

Opublikowano

Oj widzisz Krzyniu, chciałem dobrze, ale Raguś poczuł się szefem i zaczął mylić kto jest kim... :wink4::decayed:

Raguś, myślę, że cel osiągnięty - kobiety z A3 zwrócą szczególną uwagę jak na parking zajedzie niebieski avant. :naughty:

Opublikowano

zajedzie niebieski avant. :naughty:

zrobiony z sedana :tongue4::polew: [nie mogłem się powstrzymać]

Opublikowano

o ile zajedzie???? :kox:

Opublikowano

Zajechać może i zajedzie, ale podobno nie wyjedzie tak szybko, dlatego ja na wszelki wypadek wezmę linkę. :decayed:

Opublikowano

i ja też mam :wink4:

Opublikowano

a z

Oj widzisz Krzyniu, chciałem dobrze, ale Raguś poczuł się szefem i zaczął mylić kto jest kim... :wink4::decayed:

Raguś, myślę, że cel osiągnięty - kobiety z A3 zwrócą szczególną uwagę jak na parking zajedzie niebieski avant. :naughty:

z tego co mi wiadomo większość właścicieli ("ek") A3 to kobiety :)

Opublikowano

z tego co mi wiadomo większość właścicieli ("ek") A3 to kobiety :)

No właśnie. To jest szansa dla Ragusia, bo biedaczek ma ostatnio Blue Balls. :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.