Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mnie też :decayed:

Chyba atomową korbą :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba atomową korbą :decayed:

wymieniłeś suszarke ?

Opublikowano

z tego co mi wiadomo większość właścicieli ("ek") A3 to kobiety :)

No właśnie. To jest szansa dla Ragusia, bo biedaczek ma ostatnio Blue Balls. :D

I niech mi teraz ktoś wytłumaczy co jest z tą Panią Raggową nie tak.. :mysli:

Z tego co zdążyłem Ją poznać to dziewczyna niczego sobie :cool1:, mangowe oczy :naughty:, figura :good:, nie głupia :przebiegly:, myślę, że nieco "szalona" :evil: a Raggol ciągle zasuwa z sinymi jajkami :mysli::decayed:

Redżi pogadamy sobie szczerze we wtorek, zwierzysz się i jak coś to znajdziemy Ci jakieś cacuszko :kox: :kox:

To jest własnie różowy, u nas na forum generalnie mylicie różowy z biskupim i amarantowym :gwizdanie

jesteś w ciąży?! :kox::cool1:

:doh1:

Różowe oznacza 0,5 %o, a białe 0,2 %o, ale jaki to kolor wyszedł to chyba tylko kobieta może stwierdzić. :decayed:

To jest własnie różowy, u nas na forum generalnie mylicie różowy z biskupim i amarantowym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Nawet nie ma takiego koloru jak biskupi :polew:

Opublikowano

Chyba atomową korbą :decayed:

wymieniłeś suszarke ?

Karwa ...sąsiad..jakbym mógł zrobić to bez Ciebie :decayed::polew:

Raggol ciągle zasuwa z sinymi jajkami :mysli: :decayed

myślę, że nieco "szalona"

:naughty::kox::D

Redżi pogadamy sobie szczerze we wtorek, zwierzysz się i jak coś to znajdziemy Ci jakieś cacuszko :kox: :kox:

Ja juz mam jedną w kolejce...prawda Pooziek :kox::polew:

Opublikowano

Dobrze kojarzę, że masz jakiegoś speca od kuchenek (Stag-a) gdzieś pod Warszawą ??

Podałbyś mi jakiś namiar na niego.. :notworthy:

Opublikowano

Auto-Gaz Piotr Nowotczyński

06-500 Mława ,ul.Gdyńska 25

tel.23-655 33 55.

Opublikowano

Ma ktoś ( lub wie gdzie kupić ) jaiegoś używanego laptopa z Pentium 4 ( lub coś w podobie) tak do 800 zł ..?

Kolega potrzebuje czegoś do neta i do filmów :)

Opublikowano

Ma ktoś ( lub wie gdzie kupić ) jaiegoś używanego laptopa z Pentium 4 ( lub coś w podobie) tak do 800 zł ..?

Kolega potrzebuje czegoś do neta i do filmów :)

niech sobie i-Phona kupi - pieknie działa via WiFi .... ale pornosów sobie nie poogląda bo flash'a nie ma :decayed:

Opublikowano

Ma ktoś ( lub wie gdzie kupić ) jaiegoś używanego laptopa z Pentium 4 ( lub coś w podobie) tak do 800 zł ..?

Kolega potrzebuje czegoś do neta i do filmów :)

Dell D600 z allegro, albo EEPC za 999zł nowy 10"

Opublikowano

ma ktoś jakies wejścia w Samsungu ? Szukam jakiegoś fajnego TV Full HD 37-40"

mozecie coś polecić ??

Opublikowano

adaho, ja tez szukam... :naughty:

Opublikowano

Jak się dziś jechało Modlińską i Grota w stronę W-wy? :evil::naughty::shocked:

Opublikowano

Jak się dziś jechało Modlińską i Grota w stronę W-wy? :evil::naughty::shocked:

Andrew - góra 5-6 minut, godz. 06:35 :naughty: "....kto rano wstaje ...." :naughty:

adaho[/b], ja tez szukam...

kuźwa oglądałem wczoraj film u brata na Full HD ..w porównaniu z moim HD Ready to przepaść technologiczna :shocked:

Opublikowano

kuźwa oglądałem wczoraj film u brata na Full HD ..w porównaniu z moim HD Ready to przepaść technologiczna :shocked:

A po 2012 wszystkie te, obecnie sprzedawane, tv będzie można sobie w d*** wsadzić. O ile nie kupisz przystawki lub nie bedziesz miał tunera tv cyfrowej.

W PL po 2012 sygnał ma być jedynie cyfrowy i ma obowiązywać mpeg4, ale też do końca nie wiadomo, bo standard nadawania sygnału wizyjnego nie został jeszcze określony.

Andrew - góra 5-6 minut, godz. 06:35 :naughty: "....kto rano wstaje ...." :naughty:

Też bym się do pracy rano urywał gdybym miał wrzeszczącego małego dzieciaka w domu :evil::decayed::wink4:

Nadgodziny też robisz? :naughty:

Opublikowano

dlatego ja sie nie podniecalem tym full hd jak rok temu kupowalem tiwi i kupilem se zwykla plazme Panasonic PV70 42" za ok 3k zamiast full hd za ponad 5k. Bo nowosci sie nie oplaca kupowac a jeszce mi sie nie zdazylo oglodac czegokolwiek w fullhd. Nawet w tv rzadko cos w hd poleci.

Opublikowano

A po 2012 wszystkie te, obecnie sprzedawane, tv będzie można sobie w d*** wsadzić. O ile nie kupisz przystawki lub nie bedziesz miał tunera tv cyfrowej.

to się za 4 lata zmieni - w czym problem :sarcastic:

Też bym się do pracy rano urywał gdybym miał wrzeszczącego małego dzieciaka w domu :evil::decayed::wink4:

Nadgodziny też robisz? :naughty:

córka skończyła pół roku - przestała już dawno marudzić :cool1:

nie robie - o 15:00 wychodzę do domku i bez koreczków w jakieś 15 min wracam sobie na Tacho :thumbup:

a Ty, do której odpracowujesz spóźnienia ? :polew:

Opublikowano

kuźwa oglądałem wczoraj film u brata na Full HD ..w porównaniu z moim HD Ready to przepaść technologiczna :shocked:

Brat ma blue-ray'a?

Bo nic innego w full hd nie znam...

Opublikowano

Brat ma blue-ray'a?

Bo nic innego w full hd nie znam...

Jakieś Discovery albo inny Planet ze zwierzątkami na cyfrowej płatnej jest nadawane w HD :naughty::decayed:

Opublikowano

Bedzie ktoś dziś smigał Radzymińska obok Szewczyka ? Trza mi parę drobiazgów odebrać :embarrassed:

Jak zamówiłem graty na dziś to bede mógł odebrać jutro czy je odeślą ?

Przysłali mi gumkę...koniec jazdy na trzech 17-stkach i jednej 15 -stce :decayed:

Opublikowano

Brat ma blue-ray'a?

włącz zwykły film DVD na TV FHD ... myślałem że film jest jakiś 3D or smth. ... wrzuciłem u siebie w domu .... i d*pa - odtwarzacz i ampli sa Denona więc nie ma mowy o niskiej jakości na wyjściu

Dobra EOT ... nie chodziło mi o dyskusje tylko informacje na pytanie. [br]Dopisany: 27 Październik 2008, 10:44_________________________________________________

Bedzie ktoś dziś smigał Radzymińska obok Szewczyka ? Trza mi parę drobiazgów odebrać :embarrassed:

Jak zamówiłem graty na dziś to bede mógł odebrać jutro czy je odeślą ?

Przysłali mi gumkę...koniec jazdy na trzech 17-stkach i jednej 15 -stce :decayed:

a nie mogłeś obok nas zamówić - na Sąsiedzkiej ..odebrałbym Ci po pracy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.