Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koniecznie potrzebujesz, żebym przypomniał co Czukundur w ubiegłym tygodniu pospiesznie wykasował?

Było zbędne i lepiej było to pokasować :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jesteś ślepy, czy głupi, że znowu zaczynasz?

normalnie balsam na moje serce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

high quality

Made in Italy...tfu ..Bangladesh :decayed:

Bata szewc Świata :decayed:

O ssoo chozii z temi laskami? :blink:

Żon szukacie? Na gruppensex macie nadzieje? :naughty:

A nie widać? :gwizdanie:

Ale w grę wchodzą tylko takie z własną stacją bezynową :wink4:, bo splanie po ostatnim dłuugim pobycie w warsztacie nie spadło ;(

dresyvl2.jpg

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Nie mogę :polew: :polew:

Opublikowano

Jesteś ślepy, czy głupi, że znowu zaczynasz?

normalnie balsam na moje serce :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie sądziłem, że to kiedys powiem ale Wiciu...bierz przykład ze Spangeja tfu Spankeja jak wychodzic z ripostą :decayed::wink4::tongue4::polew:

Opublikowano

Weźmie mie ktoś na spota ten pilnik/czek do metalu ? :notworthy:

jak znajdę to wezmę i gumówkę też :naughty:

ps. tylko jaki? płaski, okrągły, trójkątny, kwadratowy, drewniany ups zagalopowałem się....

[br]Dopisany: 28 Październik 2008, 11:49_________________________________________________

No i wkur..... Wicia.Oj polecą placki dzisiaj :kox:

jestem za porządnymi liściami :gwizdanie:

Opublikowano

No i wkur..... Wicia.Oj polecą placki dzisiaj :kox:

obraz1jj4.jpg

Opublikowano

Ale w grę wchodzą tylko takie z własną stacją bezynową :wink4:, bo splanie po ostatnim dłuugim pobycie w warsztacie nie spadło ;(

Trzeba było zrobić przeszczep na 1.6 i problem by się rozwiązał :naughty:

Opublikowano

No i wkur..... Wicia.Oj polecą placki dzisiaj :kox:

obraz1jj4.jpg

:nose: :nose: :nose:

Opublikowano

jak znajdę to wezmę i gumówkę też :naughty:

ps. tylko jaki? płaski, okrągły, trójkątny, kwadratowy, drewniany ups zagalopowałem się....

Płaski i trójkątny :good:

jestem za porządnymi liściami :gwizdanie:

W Twoim przypadku to cios grabiami ..a nie liść :D

Opublikowano

jak znajdę to wezmę i gumówkę też :naughty:

ps. tylko jaki? płaski, okrągły, trójkątny, kwadratowy, drewniany ups zagalopowałem się....

Płaski i trójkątny :good:

jestem za porządnymi liściami :gwizdanie:

W Twoim przypadku to cios grabiami ..a nie liść :D

pilnik- będę szukał

grabiami hm... to łopata dwunastka :gwizdanie:

Opublikowano

Tak sobie myślałem - a co tam! do odważnych świat należy - wpadnę po raz pierwszy na spota może fajnie będzie :> ale te grabie, liście, dresy, :kox: no teraz to już sam nie wiem :shocked:

Opublikowano

Tak sobie myślałem - a co tam! do odważnych świat należy - wpadnę po raz pierwszy na spota może fajnie będzie :> ale te grabie, liście, dresy, :kox: no teraz to już sam nie wiem :shocked:

dawaj śmiało :wink4: pierwszy liść gratis :naughty::kox: a dresy za pół ceny :gwizdanie:
Opublikowano

Co nie zabije to wzmocni :naughty: tyle że problem jest tego typu że blachy to ja posiadam LRY i nie wiem czy już na wstępie liścia nie wyłapie za śmiałość pojawienia się w doborowym towarzystwie "Dzików"

Opublikowano

dawaj śmiało :wink4: pierwszy liść gratis :naughty::kox: a dresy za pół ceny :gwizdanie:

:polew:

Zapomniałes wpomnieć o krowie rozweselającej :naughty:

[br]Dopisany: Październik 28, 2008, 12:20:11 _________________________________________________

to ja posiadam LRY

Kolego nie ma co telepać pasztetową ..ja mam LLB :D

Opublikowano

Biała - podstawa :kox:

Opublikowano

Biała - podstawa :kox:

Widze , że odrobiłeś lekcje :good:

Opublikowano

ragga kolego a ty do tej turbiny to vaga zabierasz ze sobą ? bo by mi sie przydało wykasować In2 :notworthy:

Opublikowano

Dobra Spamerzy :gwizdanie:

Pozwoliłem sobie zrobić małe obliczenie projektu „dobicia do 2000 str do końca 2008 roku” pod przewodnictwem Malika i działających na jego zlecenie osób..

Pozostało nam 230 str do końca .. Czyli 3450 postów

Do końca roku pozostało 65 dni więc żeby spełnić założenia (3450 : 65 = 53) dzienna norma to 53 posty ..

No ciekawe :decayed:

Opublikowano

ragga kolego a ty do tej turbiny to vaga zabierasz ze sobą ? bo by mi sie przydało wykasować In2 :notworthy:

Ja nie posiadam Vaginy ..któryś z kolegów bedzie miał :tongue4:

Nosfer

Nosfer ..musisz wiecej rzucać spamem i damy rade :D

Opublikowano

Hmm ja nie liczyłem nigdy ale wydaje mi się że 53 posty to tu dziennie lecą spokojnie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.