Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomek..wysłałeś ? Bo moja krzyńka jest pusta .

Raguś, nie wysłałem i teraz nie wyślę, bo mam trochę pracy w terenie i właśnie muszę wyłączyć kompa i sp***rzać. Ale spokojnie - jesteś następny w kolejce. :th:

Pomyśl coś jeszcze nad zdjęciem z Arkadii - ostatnio masz dobre teksty. Poza tym trzeba doprowadzić to tego, żeby na hasło SPOTY W ARKADII każdemu przypominało się to zdjęcie. :naughty:

Brynia, :th: :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Swoimi paździochami możecie skoczyć organom władzy ....

Policja zatrzymała dwa porsche, które jechały prawie 250 km/h: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5865891,Policja_zatrzymala_dwa_porsche__ktore_jechaly_prawie.html

Opublikowano

albo mi się wydaje albo parę postów znikło :tongue4:

Opublikowano

ja coś Ci wysłałem taki łańcuszek szczęścia! włącz głośno w pracy :naughty:

W pracy to ja mogę włączyć..pozytywne myślenie .. Bo ten Dell to sie nadaje na plaster do pipy :disgust:

jaka jesień. 17stopni na konsoli

No..dziś to fajnie jest :kox:

Idealna pora na lachony :polew:

Raguś, nie wysłałem i teraz nie wyślę, bo mam trochę pracy w terenie i właśnie muszę wyłączyć kompa i sp***rzać. Ale spokojnie - jesteś następny w kolejce. :th:

Luz :good:

Pomyśl coś jeszcze nad zdjęciem z Arkadii - ostatnio masz dobre teksty. Poza tym trzeba doprowadzić to tego, żeby na hasło SPOTY W ARKADII każdemu przypominało się to zdjęcie. :naughty:

Czekaj czekaj ..przyjdzie Lukas to da Ci teksty...zdejmie pasa złoi pośladki ..wyłączy pegazusa i do roboty ..na wagony :D

Opublikowano

Swoimi paździochami możecie skoczyć organom władzy ....

Policja zatrzymała dwa porsche, które jechały prawie 250 km/h: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5865891,Policja_zatrzymala_dwa_porsche__ktore_jechaly_prawie.html

he he cwaniaki - obcokrajowiec placi do rączki więc trzeba kosić :naughty:

Opublikowano

Dziś do wygrania w lotku 13 bandżoli :drool:

Trza iść pokreslić kupona :decayed:

Opublikowano

Dziś do wygrania w lotku 13 bandżoli [/b] :drool:

Trza iść pokreslić kupona :decayed:

przypominam - dla ochłody - szanse trafienia to 1:6 000 000

good luck

Opublikowano

Dziś do wygrania w lotku 13 bandżoli [/b] :drool:

Trza iść pokreslić kupona :decayed:

przypominam - dla ochłody - szanse trafienia to 1:6 000 000

good luck

i popsułeś mu całe dzieciństwo :decayed:
Opublikowano

Oj tam pomarzyć można :decayed:

Tak ..co by człowiek leżał do góry teleskopem i powycieczkował sie troszkę ..ooo do Malborka bym pojechał bom nie był :polew:

Opublikowano

Oj tam pomarzyć można :decayed:

Tak ..co by człowiek leżał do góry teleskopem i powycieczkował sie troszkę ..ooo do Malborka bym pojechał bom nie był :polew:

no swoim nowiutkim R8 w limitowanej serii jednego egzemplarza :kox:
Opublikowano

Oj tam pomarzyć można :decayed:

Tak ..co by człowiek leżał do góry teleskopem i powycieczkował sie troszkę ..ooo do Malborka bym pojechał bom nie był :polew:

no swoim nowiutkim R8 w limitowanej serii jednego egzemplarza :kox:

Noo...i taki garaż ..i Rsy..S8..Q7 ..Range Rover..parę cabrio.. i jedna Eva IX w Carbonie :kox:

nie ma lekko ... :(

Nosferowi bym klime zainstalował w tym jego nocniku co by sie nie pocił jak dzika mysz ..w upalne letnie popołudnia :D

Opublikowano
Nosferowi bym klime zainstalował w tym jego nocniku co by sie nie pocił jak dzika mysz ..w upalne letnie popołudnia

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

popsułeś mu całe dzieciństwo :decayed:

Ta...noc będzie stosunkowo nieudana :polew:

Opublikowano

<Jul.> nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie?

<O.o> nom..

<Jul.> Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi:

<Jul.> - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony!

<Jul.> on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział:

<Jul.> -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił...

Opublikowano

<Jul.> nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie?

<O.o> nom..

<Jul.> Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi:

<Jul.> - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony!

<Jul.> on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział:

<Jul.> -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił...

słodkie :hahaha:

Opublikowano

<gocha> Misiu, daj mi 200 zł na ginekologa

<bartek> cooooo ? ja Ci mogę pogrzebać za stówę ![br]Dopisany: 30 Październik 2008, 15:00_________________________________________________yyd_Polska_taka_dziwny_2920918.jpg

Opublikowano

<Jul.> nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie?

<O.o> nom..

<Jul.> Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi:

<Jul.> - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony!

<Jul.> on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział:

<Jul.> -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił...

słodkie :hahaha:

<Jul.> nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie?

<O.o> nom..

<Jul.> Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi:

<Jul.> - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony!

<Jul.> on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział:

<Jul.> -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił...

potrafi taki zaimponować kobiecie :polew:

Opublikowano

<Jul.> nie wierze.. jade dzisiaj metrem. ze mną jedzie taka typowa blachara, długie blond włosy, tona makijażu, spódniczka krótsza od majtek. nie?

<O.o> nom..

<Jul.> Barbie siedziała na kolanach swojego "Mena". macała go tam sobie i nagle mówi:

<Jul.> - uuu Bejbii, jakiś Ty jestes umiesniony!

<Jul.> on przez chwilę trawił jej słowa po czym z duma odpowiedział:

<Jul.> -noooo... a pomysl tylko, jakbym Ci tak przypierdolił...

:blink::kox::polew: :polew:

Opublikowano

Ja już podkreśliłem kupona w totka dwie dychy kurde wydałem :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.