Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<lepek> powiedzialem dziewczynie ze nie moge wyjsc w sobote ...

<lepek> pojechalem na impreze

<lepek> wypilem troche

<lepek> wyrwalem fajna dupe ona tez miala juz troche wypite ...

<lepek> wszytko fajnie chetna na wszytko wiec wychodze z nia

<lepek> troche jasniej sie zrobilo patrze a to moja dziewczyna ... ;/

:kox:

[br]Dopisany: Październik 30, 2008, 03:14:56 _________________________________________________

Ja już podkreśliłem kupona w totka dwie dychy kurde wydałem :naughty:

No i po co ..dałbyś mi te dwie dychy ..a ja bym Cię poklepał po ramieniu i powiedział .."No sorry stary.." :polew:

A tak to dowiesz sie brutalnie z TV :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hehehe życze Ci jak najalepiej :) może nikt nie trafi i będzie 20 baniek :naughty:

Opublikowano

komu sie nudzi

prosze wpisać

www.google.pl

klinkąc na grafika

wpisać

PLUSZOWY MIŚ

i zobaczyć

3 zdjęcie :P

pozdrawiam ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurfa :blink::naughty:

Opublikowano

kiedys bylo tak ze wpisywales idiota i wyskakiwal lepper

Opublikowano

Mi to by te 13 baniaków stykło :kox: :kox:

<Kudłaty> masz może pozyczyć śpiwór

<Kudłaty> ??

<Wojtek> a masz moze oddac namiot? ;>

:polew: :polew:

[br]Dopisany: Październik 30, 2008, 03:26:16 _________________________________________________

komu sie nudzi

prosze wpisać

www.google.pl

klinkąc na grafika

wpisać

PLUSZOWY MIŚ

i zobaczyć

3 zdjęcie :P

pozdrawiam ;P :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Osz Bober Twoja mać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ostre :shocked::D

Opublikowano
21ooqbl.jpg
Opublikowano

Wpiszcie w google'u "żona" :tongue4:

Opublikowano

Wpiszcie w google'u "żona" :tongue4:

o f*ck :P:polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox::evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Na bogato :polew:

Opublikowano

21ooqbl.jpg

"karatę" i "ochraniaczy" :polew:

A pluszowy miś to :shocked:

Opublikowano

No znowu ta straż wystawia mandat pod domem, mam uciekać? czy odpierać ataki na klatę?

Opublikowano

jesli Cie stac na mandaty...

idz pogadaj z kolesiami zapytaj kto to zglasza i co zrobic zeby nie dostawac tych mandatow

Opublikowano

Jak przydusiłem dozorce, to stwierdził że to prezes osiedla.

Z tego co dziś wyczytałem to są rożne kwestie co do parkowania w strefie zamieszkania, kiedy jest to droga wewnętrzna.

Jedni piszą że można wystawiać mandatów, a drudzy że nie można.

Idę im dopier**l.. to się odczepią

Opublikowano

Prawdziwe oblicze Ragusia. :)

39409b0543f70fd8med.jpg

Jestem młody, ładny i gładki jak pupa niemowlaka. Umiem naprawiać swój samochód. Dziś nawet wymieniłem turbo na spocie. Szkoda tylko, że Szust musiał mnie odholować na lince do domu...

_________________________________________________

daaef0294d6feac8med.jpg

Kufa, znowu tam któryś patrzy co mam w schowku. A co będzie jak znajdą moje stringi i podkolanówki..?

Opublikowano

Tomasz ...karwa wysyłaj zdjęcia ..bede miał co na naszą klasę wrzucić :polew:

Krzyniek ..za ten łańcuszek szczęścia jesteś moim ideolem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Raguś, zdjęcia woza już wysłane. Zara doślę też te. :wink4::decayed:

Opublikowano

39409b0543f70fd8medoj4.jpg

w500.png[br]Dopisany: Październik 30, 2008, 05:19:22 _________________________________________________

Raguś, zdjęcia woza już wysłane. Zara doślę też te. :wink4::decayed:

Spoko Ziomalu :decayed:

Doślij jakieś fajne :good:

Opublikowano

Spoko Ziomalu :decayed:

Doślij jakieś fajne :good:

Nie spoufalaj się pederasto. :bicz:

Zdjęcia wysłane, możesz pokazać Waszej Klasie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.