Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To może jednak przyjadę. :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktoś może dojście do sprężarek klimy ??

Opublikowano

"spot bez frajerów" :decayed:

Dziś beda Ci którzy mają prawdziwe obciążenie w kalesonach ...a nie tam strzelają slepakami po ścianach publicznych toalet :polew:

:decayed:

Koleś z czata dobry .. " jestem prawiczkie ..szuklam tej jedynej " :D ..obsrał się po same pachy :polew: :polew:[br]Dopisany: Listopad 04, 2008, 11:30:46 _________________________________________________

ma ktoś może dojście do sprężarek klimy ??

Nowe czy jeszcze ciepłe ? :decayed:[br]Dopisany: Listopad 04, 2008, 11:32:09 _________________________________________________Zalogowałem sie na grono i to co mi wyskoczyło :polew: :polew:

http://grono.net/%252Fgallery2%252Fphoto%252F11985848%252F?gruid=1187674#1

Opublikowano

Dziś beda Ci którzy mają prawdziwe obciążenie w kalesonach ...a nie tam strzelają slepakami po ścianach publicznych toalet :polew:

:decayed:

Łahahaha :polew: Ragga, czyścisz mi monitor. :D

Opublikowano

a nie tam strzelają slepakami po ścianach publicznych toalet :polew:

:decayed:

ragga co za różnica czy ślepakami czy nie, skoro i tak po jakiś ścianach walisz :naughty::polew: :polew:

Opublikowano

jak z bialym plynem to nie erektor a ejakulator :wink4:

Opublikowano

Dziś beda Ci którzy mają prawdziwe obciążenie w kalesonach ...a nie tam strzelają slepakami po ścianach publicznych toalet :polew:

:decayed:

Łahahaha :polew: Ragga, czyścisz mi monitor. :D

Wszystkie monitory kompleksowo wyczyszcze na dzisiejszym spocie :decayed:

ragga co za różnica czy ślepakami czy nie, skoro i tak po jakiś ścianach walisz :naughty::polew: :polew:

To juz wiesz jak powstają domy bliżniaki :polew:

Opublikowano

ma ktoś może dojście do sprężarek klimy ??

a co ci sie stało znowu ??

Opublikowano

ma ktoś może dojście do sprężarek klimy ??

a co ci sie stało znowu ??

Ja tak myśle..że to wszystko jest winą bąków..jak sie sadzi w stołeczek to trzeba później wietrzyć ..okna szeroko i klima na full ... :decayed:

i spręzarki padają :tongue4:

Opublikowano

Zalogowałem sie na grono i to co mi wyskoczyło :polew: :polew:

http://grono.net/%252Fgallery2%252Fphoto%252F11985848%252F?gruid=1187674#1

ale se zajeb...ła oczy na niebiewsko

To od leżenia na masce mojego niebieskiego :decayed:

Opublikowano

Kolkov nagina dzis autobusem ????

Opublikowano

Kolkov nagina dzis autobusem ????

Nie wiem :decayed: Wczoraj chciał wywalić kata ..ale nie poszło im z odkręceniem wydechu od turbiny :decayed: ..poobrabiali śruby ..i chciał je nagrzewać ... a ciekawy jestem jak mu poszło :tongue4:

O ..Grzesiu jak Ci poszło ????

Opublikowano
  • Autor

d*pa ze spawaniem, ch... z odkręcaniem :disgust:

Kupiłem plecionę i w piątek jadę rezać, aleeee.... MAM MEGA KOŃCÓWKĘ WYDECHU :kox:

ossstro smali na czarno :evil:

Opublikowano

. MAM MEGA KOŃCÓWKĘ WYDECHU :kox:

:decayed:

ossstro smali na czarno :evil:

Czyli co ..walka skonczyla sie tylko na końcówkce ?

Rezaj do spodu :naughty:

Opublikowano

Kurna Panowie ...wy pracujecie :shocked::blink:

Żadnych sprośnych kawałów o babach które sie przyssały do podłogi , żadnych wklejek z bash'a ..kurna ..full wapno :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

pupa ze spawaniem, ch... z odkręcaniem :disgust:

A chcesz jechać na spota przecudownym , brudnym , ciemnozielonym Adeerkiem ?? :naughty:

Opublikowano

JEST NOWA DECYZJA, JADĘ DZIŚ NA SPOTA I WPIEPRZĘ CAŁEGO McD i BK. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.