Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przegrał. :blink: Po pierwszej rundzie :shocked:

też mi nowość...w jego wykonaniu to standard :polew: :polew: :polew: :polew: jest piz*ą i tyle :good:[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 15:40_________________________________________________Nowa jednostka czasu:

1 gołota = 4 sek :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zerwał mięsień.. :mysli:

Opublikowano

Zerwał mięsień.. :mysli:

to jest c**j.... stary po 4 sekundach na deskach ????????? przecież to jest rekord swiata w ŻENADZIE :kox:

Opublikowano

jest piz*ą i tyle

święte słowa ...................... i prosze sobie to zapamiętac !! Andrew to piz*eczka jakich mało :hi:

Opublikowano

ta bo sam nie umiesz tak zorbic :P

Czyżbyśmy znaleźli sposób na tego gamonia?? :decayed:

Ciumkajta bigosa :decayed::witch:

[br]Dopisany: Listopad 07, 2008, 03:50:19 _________________________________________________

przecież to jest rekord swiata w ŻENADZIE :kox:

:polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja napisze tyle

Kurde jakby Otylia Jędrzejczak tak pływała jak Gołota boksuje to nie trafiła by w basen

:polew: :polew: :polew:

komentarz na TVN24

Andrzejek powinien dać sobie spokój z boksem.Walkę przegrał,lepiej udać kontuzję niż dać się znokautować.Myślę że do takiego wniosku doszedł już po pierwszym zainkasowanym ciosie,po którym był liczony.
Opublikowano

Ciumkajta bigosa :decayed::witch:

Czy to ze stresu wymyślasz takie teksty? :decayed:

Opublikowano

Ciumkajta bigosa :decayed::witch:

poczekaj bo długo nie pisal :)

pewnie myslal 30 min na tym :P

Czy to ze stresu wymyślasz takie teksty? :decayed:

Opublikowano

Ciumkajta bigosa :decayed::witch:

Czy to ze stresu wymyślasz takie teksty? :decayed:

O masz ...ten tekst to wyniosłem z 3 klasy szkoły podstawowej :embarrassed:

Tyraj FAJE...tekst ponadczasowy :D:toon:

Opublikowano

PROSZĘ O BANA NA KILKA DNI, BO MI JUŻ PRZEZ WAS KORBA BIJE W DEKIEL! :doh1:

Idę...

Opublikowano

:doh1:

Opublikowano

PROSZĘ O BANA NA KILKA DNI, BO MI JUŻ PRZEZ WAS KORBA BIJE W DEKIEL! :doh1:

Idę...

:polew: :polew: :polew: :polew:

Wymiękasz :evil2:

Idz na forum Jaguara ...tam sie zreleksujesz :polew: :polew:

Opublikowano

PROSZĘ O BANA NA KILKA DNI, BO MI JUŻ PRZEZ WAS KORBA BIJE W DEKIEL! :doh1:

Idę...

znaczy puszczają ci nerwy ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Siemano :D

Pytanko jak z wtorkiem 11.11.2008r. jest spocik??

Opublikowano

nie ma :) w święto się relaxujemy w domach :decayed:

Opublikowano

Zerwał mięsień.. :mysli:

to jest ch*j.... stary po 4 sekundach na deskach ????????? przecież to jest rekord swiata w ŻENADZIE :kox:

wg wiadomości w tv to leżał już po 3sek :naughty: ale gość :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 17:39_________________________________________________a Tomaszust jak chce to dajcie mu status "uciszony" na weekend :naughty: najdalej jutro wieczorem będzie dzwonił żeby go odblokować :decayed::polew:
Opublikowano

znaczy puszczają ci nerwy ?? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nerwy też.

Po prostu na forum tracę dużo czasu. Staję się uzależniony. A4-klub.pl to pierwsza strona, na którą wchodzę po odpaleniu komputera (bardzo często też okazuje się, że jedyna...). Nawet kufa teraz nie wytrzymałem i wlazłem do tej sekty. :decayed: Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że może jednak zobaczę tego bana. Kufa, zróbta coś, bo o 18:00 muszę być na mieście, a jeszcze muszę coś podrukować. :doh1:

Osz fak. Idę...

...bo już nie mówię o oczach... :kox:

SZCZERZE I Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PROSZĘ O BANA CHOCIAŻ DO KOŃCA DNIA - tak na próbę. :decayed:

Opublikowano

Siemano :D

Pytanko jak z wtorkiem 11.11.2008r. jest spocik??

Podobno we wtorek spot jest w Sofii :decayed:

tomaszust

:polew: :polew:

Opublikowano

Nieletnich nie wpuszczają, wiec pare osob nie wejdzie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.