Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiadukt Trasy Toruńskiej nad ul. Modlińską.

Jest tam ograniczenie do 40 km/godz

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Podobnie jak ja :kwasny

Ragguś co tam dzisiaj ciekawego ? Jak zaczął się dzionek ? :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Bracie mojej przyszłej konkubiny.... :decayed:

Chu.jowo jak nieszczęście :wallbash: Właśnie uświadomiłem sobie , że wszystko jest wprost proporcjonalnie ...w d*pę strzelił :kwasny:

Została mi tylko Terenia :polew:

Opublikowano

Ja się szykuję do zmiany pracy :mysli:

Podobnie jak ja :kwasny:

Jak się zwolnię to poczciwym ludziom/konsumentom będzie lżej :polew: :polew:

Ale na moje miejsce przyjdzie inny :evil:

Opublikowano

Myszka sie strzela :decayed:

Oo, to trzeba se myszke w końcu kupić. :doh1: :decayed:

Nie gadaj , że pociskałeśna Touch Padzie ? :polew:

Opublikowano

Wiadukt Trasy Toruńskiej nad ul. Modlińską.

Jest tam ograniczenie do 40 km/godz

:shocked: a co ma piernik do wiatraka :decayed:

Andy - tam jest 60 szykuj się na 3 paczki :kwasny: zakładam że ponad 100 było :naughty:

Opublikowano

Została mi tylko Terenia

dawaj Raggus urabiaj dzisiaj Terenie :decayed: powiedz jej bezpośrednio że lubisz gołe bobry :kox::naughty:

Opublikowano

:shocked: a co ma piernik do wiatraka :decayed:

Mąkę ;-)

No tak po... mi się

Opublikowano

Jak to powiedziała nasza gwiazda DODA kiedyś: "żeby zrobić karierę w showbiznesie trzeba być gejem" :wink4:

http://kobieta.wp.pl/gid,10587074,img,10587080,kat,67434,galeriazdjecie.html?T


=1&ticaid=16ffb

dlatego ona nigdy kariery nie zrobi :decayed:

Opublikowano

Została mi tylko Terenia

dawaj Raggus urabiaj dzisiaj Terenie :decayed: powiedz jej bezpośrednio że lubisz gołe bobry :kox::naughty:

..Stary....Ona nie zaczai takiego tekstu :polew:

Związać sie z taką panna na stałe ..to juz lepiej strzelić sobie z łuku w "torby" :decayed::polew:

Opublikowano

dlatego ona nigdy kariery nie zrobi :decayed:

Ale to było w odniesieniu do mężczyzn.

Ona swoje już zarobiła :naughty:

Opublikowano

Ona swoje już zarobiła :naughty:

dokładnie tak :decayed:

Opublikowano

Heh ....Terenia błysneła tekstem miesiąca :polew:

" ..masz być dobry dla Tereni ..i spełniać jej zachcianki " :kox: :kox:

Już ja bym ją spełnił :decayed::D

Opublikowano

Siema wszystkim

Ragga mam sprawe do Ciebie...

Ty pracujesz w Fordzie tak?

Opublikowano

dlatego ona nigdy kariery nie zrobi :decayed:

Ale to było w odniesieniu do mężczyzn.

Ona swoje już zarobiła :naughty:

nie wynikało to z treści jej wypowiedzi :naughty:

[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 10:47_________________________________________________

Ty pracujesz w Fordzie tak?

ołłł f*ck :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siema wszystkim

Ragga mam sprawe do Ciebie...

Ty pracujesz w Fordzie tak?

hm... pracujesz :mysli: jakie wielkie słowa :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no dobra niech bedzie opierdala sie... :D

Opublikowano

Siema wszystkim

Ragga mam sprawe do Ciebie...

Ty pracujesz w Fordzie tak?

hm... pracujesz :mysli: jakie wielkie słowa :polew: :polew: :polew:

w Fordzie ?? :polew: :polew: może i będzie pracował ale nie sam i z pewnościa na tylnej wersalce Fiesty :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siema wszystkim

Ragga mam sprawe do Ciebie...

Ty pracujesz w Fordzie tak?

hm... pracujesz :mysli: jakie wielkie słowa :polew: :polew: :polew:

w Fordzie ?? :polew: :polew: może i będzie pracował ale nie sam i z pewnościa na tylnej wersalce Fiesty :decayed: :decayed:

A czy Terenia będzie go chciała :decayed:

Opublikowano

Ty pracujesz w Fordzie tak?

O co Ty mnie posądzasz ... :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.