Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A pytałeś czym jeździ :mysli: ? Wczoraj wróciła do domu, przetrzepała pare stron i zobaczyła swoje zdjęcia :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A pytałeś czym jeździ :mysli: ?

Kolego Tomku :decayed:

Tu trzeba postawić inne pytanie ...typu ...z kim jeździ? lub...kto ją zabiera ? :polew:

Opublikowano

Jakich 6.60 ??

_________________________________________________

Kto wczoraj na spocie pytał o naklejki klubowe ??

(I test na powiadamiania sławeqa - hasło: Angela ) :decayed:

:polew:

smsa z powiadomeniem rano dostałem, ale nie miałem dostepu do netu :polew:

Opublikowano

Bracie przyszłej kobiety mojego życia .. :decayed:

I JAK ? :lol1:

Pozytywnie :good: Można puszczać w eter :kox:

Opublikowano

Bracie przyszłej kobiety mojego życia .. :decayed:

I JAK ? :lol1:

:polew: :polew: :polew:

Pozytywnie :good: Można puszczać w eter :kox:

Opublikowano

Teresa sie na mnie obraziła :kox::polew: :polew: :polew:

Raga składam wniosek o przeproszenie pani T myślę że większość klubu 69 mnie popiera :naughty: no i czekamy na następne foty :kox:

Opublikowano

Teresa sie na mnie obraziła :kox::polew: :polew: :polew:

Raga składam wniosek o przeproszenie pani T myślę że większość klubu 69 mnie popiera :naughty: no i czekamy na następne foty :kox:

Ragga daj jej telefon do mnie, przetłumaczę jej do rozsądku :naughty::kox::decayed:

Opublikowano

Ragga daj jej telefon do mnie, przetłumaczę jej do rozsądku :naughty::kox::decayed:

Napaliłeś się ? :naughty:

Opublikowano

Jakich 6.60 ??

_________________________________________________

Kto wczoraj na spocie pytał o naklejki klubowe ??

(I test na powiadamiania sławeqa - hasło: Angela ) :decayed:

:polew:

smsa z powiadomeniem rano dostałem, ale nie miałem dostepu do netu :polew:

Ja pitole :polew: :polew:

Opublikowano

Skoro już się obraziła, to teraz możesz walić jej foty na chama, z stwierdzeniem że robisz sobie kolekcję wszystkich panien z promocji które tu przyszły. :)

Opublikowano

Ragga daj jej telefon do mnie, przetłumaczę jej do rozsądku :naughty::kox::decayed:

Nie masz " trójki ..no wiesz ..takiej białej kupety " :polew: :polew:

..na siwego pewnie też by poleciała ..tylko musiałbyś ten sajgon na tylnej kanapie posprzątać :lol1:

Co by sie jej wzmaciacz w pośladki nie wbijał :tongue4:

Skoro już się obraziła, to teraz możesz walić jej foty na chama, z stwierdzeniem że robisz sobie kolekcję wszystkich panien z promocji które tu przyszły. :)

Odzywa sie juz ...kwiatka chciała ..i łososia :polew: Karwa łososia... rolmopsa Bismarka w puszcze by szamneła a nie tam birżuazją strzela :kox:

Pewnie ma jebnięcie z puchy jak mała antylopa gnu ..tylko sie przyznać nie chce ..i łososiuje tu sytuacje :lol1:

Opublikowano

Dużo osób czyta wątek, ciekawe :mysli:

Opublikowano

Dużo osób czyta wątek, ciekawe :mysli:

Coś sie przynajmniej dzieje :decayed:

Opublikowano

Dużo osób czyta wątek, ciekawe :mysli:

sępy czekają na foteczki :naughty::decayed:

Opublikowano

Dużo osób czyta wątek, ciekawe :mysli:

sępy czekają na foteczki :naughty::decayed:

wczoraj było to samo :gwizdanie:
Opublikowano

jakoś ich jeszcze nie widziałem :decayed: ( fotek)

Opublikowano

jakoś ich jeszcze nie widziałem :decayed: ( fotek)

Nie masz wykupionego pakietu PREMIUM 69 :decayed::kox:

Opublikowano

jakoś ich jeszcze nie widziałem :decayed: ( fotek)

bo ich jeszcze nie ma, przeglądaj forum uważniej to będziesz wiedział że ragga dopiero kupuje aparat :naughty::decayed: a do fotek to jeszcze daleko :polew: :polew:
Opublikowano

Było pare Spy Photo ...ale Boberek coś dziś zrzucać nie może :tongue4:

Opublikowano

Było pare Spy Photo ...ale Boberek coś dziś zrzucać nie może :tongue4:

nie chce się łobuz podzielić z kolegami :bicz::kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.