Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurna ..to moja wina ..że staram sie pogadać z Wami o pierdołach ..zabić jakoś czas ..i pośmiać sie ? :decayed:

Mogę nie pisać ... jak chceta :gwizdanie:

Możesz nie pisać !!! :tongue4:

Ale zdjęcia możesz wklejać :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurna ..to moja wina ..że staram sie pogadać z Wami o pierdołach ..zabić jakoś czas ..i pośmiać sie ? :decayed:

Mogę nie pisać ... jak chceta :gwizdanie:

Możesz nie pisać !!! :tongue4:

Ale zdjęcia możesz wklejać :polew: :polew: :polew:

:decayed:

[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 05:37:08 _________________________________________________Co tu taka cisza ?

A zapomniałem ..dziś tylko mnie na spocie nie ma :disgust:

Karwa :evil:

Opublikowano

i mnie :naughty::decayed:

Opublikowano

i mnie :naughty::decayed:

Ty też zawijaj pośladki na spota...Witons ..dzis zbiera kaske w beret :decayed:

Opublikowano

i mnie :naughty::decayed:

Ty też zawijaj pośladki na spota...Witons ..dzis zbiera kaske w beret :decayed:

hyhy Witos ode mnie może dostać buziaka co najwyżej :naughty::decayed:

Opublikowano

Ale tu spam macie :polew: Od południa kilkanascie stron :shocked::polew:

Opublikowano

ragga i mnie nie ma :kwasny:

Opublikowano

hyhy Witos ode mnie może dostać buziaka co najwyżej :naughty::decayed:

..buziak w gniazdo ? :polew:

:decayed:

Ale tu spam macie :polew: Od południa kilkanascie stron :shocked::polew:

No maskarka jakaś ...ja to juz wogóle nie wiem ..jak można tak te posty napirdlać :polew: :polew:

[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 08:12:48 _________________________________________________

ragga i mnie nie ma :kwasny:

Ciebie to w sumie rozumiem .. daleko masz :wink4:

Opublikowano

..buziak w gniazdo ?

nie takie żeby się złapał jeszcze większego wkurwa :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

No maskarka jakaś ...ja to juz wogóle nie wiem ..jak można tak te posty napirdlać :polew: :polew:

Ty to sie w ogóle ogarnij i weź za siebie, bo najmniej aktywny jesteś w tym wątku :decayed::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czy ja już kiedyś wspominałem żeby koledze z południa bana dać na spoty warszawskie :mysli:

tylko nam tu spamuje OT robi a tak nie można :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

No maskarka jakaś ...ja to juz wogóle nie wiem ..jak można tak te posty napirdlać :polew: :polew:

Ty to sie w ogóle ogarnij i weź za siebie, bo najmniej aktywny jesteś w tym wątku :decayed::polew: :polew: :polew:

No ..ostatnio jakoś za mało sie udzielam :decayed:

Kurna 20:27 a te juz dzwonio , że jeszcze godzina i po spocie ...wszytko to jakoś miękkim waflem robione :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

czy ja już kiedyś wspominałem żeby koledze z południa bana dać na spoty warszawskie :mysli:

tylko nam tu spamuje OT robi a tak nie można :gwizdanie: :polew:

Jeden Pan z Radomia dostał Bana...

Wiemy jak się to skończyło.

Nie chcemy powtórki z rozrywki...

Opublikowano

czy ja już kiedyś wspominałem żeby koledze z południa bana dać na spoty warszawskie :mysli:

tylko nam tu spamuje OT robi a tak nie można :gwizdanie: :polew:

Krzyniu podpadasz mi co raz bardziej :gwizdanie: :polew:

czy ja już kiedyś wspominałem żeby koledze z południa bana dać na spoty warszawskie :mysli:

tylko nam tu spamuje OT robi a tak nie można :gwizdanie: :polew:

Jeden Pan z Radomia dostał Bana...

Wiemy jak się to skończyło.

Nie chcemy powtórki z rozrywki...

A Ty co taki powazny? nie w temacie czy co...?

Opublikowano

A Ty co taki powazny? nie w temacie czy co...?

Nawet mama mnie nie widziała poważnego :>

Opublikowano
:good:
Opublikowano

A Ty co taki powazny? nie w temacie czy co...?

Sławek :naughty: on jest nowy :polew:

Opublikowano

Sławek :naughty: on jest nowy :polew:

Spoko :naughty:, tak sobie własnie pomyslałem :decayed:

Opublikowano

Nigdy nikt na mnie nie mówił nowy

FOCH :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moi Drodzy.

Na początek

WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM

Za każdą złotówkę, za każde 5 groszy, za każde 2 grosze.

A teraz małe rozliczenie dzisiejszej zbiórki pieniędzy na cele charytatywne.

Przekonaliście mnie do tego, zeby nie spisywać pojedynczych wpłat, więc tego nie robiłem.

Z wszystkich wpłat, po przeliczeniach (tak, tak lokalni waluciarze też nas wspomogli :> ), łącznie zebraliśmy w beret:

771,17 złotych

ta właśnie kwota pleciała po łączach na konto Klubowej Akcji Charytatywnej.

Jeszcze raz wielkie dzięki w imieniu każdego z Dzieci, którym ta kasa pomoże spełnić marzenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.