Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Angela co się z Tobą dzieje :decayed: Nie widziałem Cię już z miesiąc, albo lepiej..

(naprawiłaś przód ?? )

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Angela co się z Tobą dzieje :decayed: Nie widziałem Cię już z miesiąc.. Albo lepiej.. (zrobiłaś przód ?? )

Bylam w zeszlym tygodniu na spocie to Ciebie nie bylo :tongue4: No pewnie juz dawno naprawiony :naughty:

Opublikowano

Gites :decayed:

To widzimy się za tydzień.. :good:

Opublikowano

dsc00829cx5.jpg

w240.png

Ragga fundujesz mi nowe chlapacze na monitor :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Wy sie nie znacie......te cizemki to ostatni krzyk mody :decayed::polew:

Opublikowano

Ej żarty, żartami, ale tak jak wczoraj to się nie uśmiałem od Piętnastu lat !! :polew:

Aż mam zakwas :kox:

Ragg no offence :notworthy:

Opublikowano

Ragga tez starał sie nam to wytumaczyc ale do nas nie docierało :P

Opublikowano

Wy sie nie znacie......te cizemki to ostatni krzyk mody :decayed::polew:

może i ostatni ale on już w nich dreptał w poprzednim sezonie :gwizdanie: :polew::decayed:
Opublikowano

Wy sie nie znacie......te cizemki to ostatni krzyk mody :decayed::polew:

może i ostatni ale on już w nich dreptał w poprzednim sezonie :gwizdanie: :polew::decayed:

no widzisz chlopak wie co bedzie modne w przyszlym sezonie :polew:

Tylko czekac, az sie ragga pojawi i nas wszystkich :bicz3: :D

Opublikowano

radda wczoraj powiedział ze zwisa mu to kalafiorem :)

Opublikowano

Ragg no offence :notworthy:

Tobie to mogę tylko powiedziec...serdecznie ...ssij pałę :wink4:

Dziękuje za uwagę .

Opublikowano

radda wczoraj powiedział ze zwisa mu to kalafiorem :)

Tak już z niego wyszydziliście, że przestał się odzywać.

Nieładnie :kox:

Opublikowano

najważniejsze ze jest wyluzowany :tongue4:

Opublikowano

Pewnie. To tylko takie żarty...

Btw. nie chcieli jego zdjęcia na BialeKozaczki.pl

Opublikowano

najważniejsze ze jest wyluzowany :tongue4:

Spoko z niego gość :good: Poza tym to przyszły szwagier poźka więc wiadomo :naughty:

P.S.

Oniak do Ragga: "Ty, co Ci się stało z butami ?"

Opublikowano

Oniak do Ragga: "Ty, co Ci się stało z butami ?"

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oniak do Ragga: "Ty, co Ci się stało z butami ?"

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie będę już dzisiaj pracował :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sorry za OT. Mam nadzieje, ze nie przewie to ciaglosci blogu raggamana:

Spodobaly mi sie te nowe smycze. Ktos ma moze na zbyciu z jedna sztuke? :naughty:

Opublikowano

najważniejsze ze jest wyluzowany :tongue4:

Spoko z niego gość :good: Poza tym to przyszły szwagier poźka więc wiadomo :naughty:

P.S.

Oniak do Ragga: "Ty, co Ci się stało z butami ?"

Ragga ty sie chyba na nas nie obraziłeś bo zaczynam miec wyrzuty sumienia :):hi:[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 10:23_________________________________________________

Sorry za OT. Mam nadzieje, ze nie przewie to ciaglosci blogu raggamana:

Spodobaly mi sie te nowe smycze. Ktos ma moze na zbyciu z jedna sztuke? :naughty:

tak mamy ttrwają aukcje charytatywne :) prosze zeby sznowny pan AL zalicytował i kupił sobie taką zajebiaszczą smycz :P

PS miło było Ciebie zobaczyć :P to tak długim czasie nie obecności

twoja facjata dodała sensu mojemu życiu :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Spodobaly mi sie te nowe smycze. Ktos ma moze na zbyciu z jedna sztuke?

smyczcomfort1cu6.jpg

w300.png

Wybieraj .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.