Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Blondynki się lepiej tną niż brunety :sexinbed::banan1:

No właśnie też to zauważyłem.... :kox: :kox:

Dlatego je tak uwielbiam :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlatego je tak uwielbiam :decayed

BRAT nie szwagier :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Blondynki się lepiej tną niż brunety :sexinbed::banan1:

No właśnie też to zauważyłem.... :kox: :kox:

Dlatego je tak uwielbiam :decayed:

Kurcze wiemy o Tobie wiecej niz napisane na NK

Opublikowano

Nie mówię żebyś atakował psycholożkę góra dwa, trzy razy :decayed: Guombku :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Aaaa... kurna bo ja tu nawiazałem o M..a Ty mnie tu psycholożką pociskasz :decayed:

Wysłać Ci tylko na kurs cytowania ...bedziesz siedział z Boberkiem w jednej ławce :polew: :polew: :polew:

albo przyjdzie jakiś pasztecik i będziesz musiał wystawić kartkę "AWARIA SYSTEMU" :polew:

Sie zobaczy sie ..może sie upoluje foto ... :decayed:

....Dupska :tongue4:

[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 02:52:33 _________________________________________________

Nie ma kobiet idealnych są tylko takie, które swoje wady potrafią przysłonić, swoimi cyckami. :tongue4:

Wytatuuje sobie to na......... plecach :decayed:

Opublikowano

już nie czytam - tylko przewijam strony i szukam zdjęć od Raggasa :decayed::hi:

do zobaczenia wieczorem

Opublikowano

jak mam to rozumieć ?? Kasiu to znaczy że im większe cycki tym więcej wad ?? :shocked: Chyba mam problem :mysli:

Nikt nie jest idealny hornecik, tylko ilość wad widzisz często przez pryzmat zalet. :)

Opublikowano

Dlatego je tak uwielbiam :decayed

BRAT nie szwagier :kox: :gwizdanie:

:polew:

Kurcze wiemy o Tobie wiecej niz napisane na NK

NK to przykrywka :decayed:

Ok..psycholożka ma na imie Teresa ..jest stara.. kiepskie poczucie humoru....lednwo idzie mi udawanie śmiechu :naughty: :naughty:

Wolny czas poświeca oglądania głupot na youtubie :wink4:

Kobieta na raz jeden ..jechanie ...klasp w posladek na dowidzenia :kox: :kox:

Opublikowano

Nikt nie jest idealny hornecik, tylko ilość wad widzisz często przez pryzmat zalet.

i to jest babka z klasą - piękna riposta Kate :good::polew: :polew:

ps. faceci lubią mieć pryzmat - dlatego nasze życie jest różowe ...aczkolwiek krótkie :decayed:

Opublikowano

już nie czytam - tylko przewijam strony i szukam zdjęć od Raggasa :decayed::hi:

do zobaczenia wieczorem

TY..somsiad..tylko Ty nie zawijaj sie ze spota za wcześnie .. :tongue4:

Foty jeszcze sie jakieś strzeli :decayed:

Jesli jedna fajna kobietka gdzieś ok. 32-35 lat..przychodzi zawsze o 15 :00 do Tratorii ..zmysłowa. dziana ..a raczej dziany mąż ..widać , że jest z nim dla kasy ..widać też ...że jest ostra...zjawiskowa i zmysłowa .. :shocked::slina:

Fotek nie bedzie ...za daleko siedzi .. :kox: :kox: :kox:..blondynka ;)

Opublikowano

jak mam to rozumieć ?? Kasiu to znaczy że im większe cycki tym więcej wad ?? :shocked: Chyba mam problem :mysli:

Nikt nie jest idealny hornecik, tylko ilość wad widzisz często przez pryzmat zalet. :)

Wady też widzę ale akceptuję. A cycki swoją drogą :gwizdanie: :cool1: ( też je lubię )

Opublikowano

rodzina zobowiązuje - ale zrobię co się da :mysli:

zamykaj kramik - spzredaż i tak Ci sie nie zawali - przyjade po Ciebie po 18:00 :naughty:

Opublikowano

Blondynki się lepiej tną niż brunety :sexinbed::banan1:

No właśnie też to zauważyłem.... :kox: :kox:

Dlatego je tak uwielbiam :decayed:

Qrna. Normalnie zaraz zaczniecie kebab z pizz'ą porównywać :)

Toż to trzeba urozmaicać - na samym kebabie to byście długo nie pociągnęli :D

Opublikowano
  • Autor

Ragga, ja ok 20 będę leciał z Bródna także jakby co mogę Cię zgarnąć, ew. poczekać...

Opublikowano

rodzina zobowiązuje - ale zrobię co się da :mysli:

zamykaj kramik - spzredaż i tak Ci sie nie zawali - przyjade po Ciebie po 18:00 :naughty:

No Way...wodzu :decayed:

Śmigaj śmiało ..ja sobie jakoś poradze :wink4::good:

Opublikowano

Toż to trzeba urozmaicać

zgadza się, czasami trzeba zjeść pizzę, żeby docenić smak kebaba :kox: :kox: :kox::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Wiciu a tutaj tak dla ciebie specjalnie:

rozmawia dwóch kumpli :

- co byś wolał miec żone brzydką i paskudną ale za to wierną i kochającą?

- czy zajebistą dupe za która by sie wszyscy oglądali z tym ze pierdzielila by sie ze wszystkim Twoimi kolegami

- gośc myśli i myśli i odpowiada :

a Ty co byś wolał siedziec w domu i wpierdzielać samemu gówno czy jeść Tort z kolegami?? :kox::tongue4:

Opublikowano

Toż to trzeba urozmaicać - na samym kebabie to byście długo nie pociągnęli :D

Racja :decayed:

Tylko ja mam tak ..że jak mam blondynkę..to mnie do brunety z pięknym długim kucykiem ciągnie ...a jak mam juz wyśnioną brunetkę to cały czas prześladują mnie mysli o pięknej blondynce której końcówki włosów smagają delikatnie plecy :sexinbed: :drool:

:decayed: :decayed:

Ragga, ja ok 20 będę leciał z Bródna także jakby co mogę Cię zgarnąć, ew. poczekać...

Stary ...jak Ci sie chce ..to zaparkuj auto na Targówku pod MC donald i wbijaj do mnie na stanowisko UPC .. :wink4:

Opublikowano

Tylko ja mam tak ..że jak mam blondynkę..to mnie do brunety z pięknym długim kucykiem ciągnie ...a jak mam juz wyśnioną brunetkę to cały czas prześladują mnie mysli o pięknej blondynce której końcówki włosów smagają delikatnie plecy :sexinbed: :drool

jesteś całkowicie zdrowy i normalny :wink4::decayed::polew:

Opublikowano

jesteś całkowicie zdrowy i normalny :wink4::decayed::polew:

To to akurat wiem ... :decayed:

Tylko to rzutuje na pewne ..kwestie życiowe..ect. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Stary ...jak Ci sie chce ..to zaparkuj auto na Targówku pod MC donald i wbijaj do mnie na stanowisko UPC .. :wink4:

Spoko :yes2:

http://uk.youtube.com/watch?v=15S0g8pG6HU&feature=related

padłem :polew:

Opublikowano

Spoko :yes2:

:notworthy:

Pewnie zajedziemy i juz połowy nie bedzie... :polew:

[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 03:51:30 _________________________________________________Adrian ...Czyta :decayed::D

Ciekawe jak zareaguje na tą ilośc stron ..Tomasz . SZ . :lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.