Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Adrian ...Czyta :decayed::D

to mamy jeszcze pół godziny do jego wpisu :gwizdanie: :kox::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Adrian ...Czyta :decayed::D

to mamy jeszcze pół godziny do jego wpisu :gwizdanie: :kox::polew:

:polew: :polew:

No i poszła Tereska :naughty: ...Czekam ..na jej zmienniczkę.. :evil2::acute:

Opublikowano

Adrian ...Czyta :decayed::D

to mamy jeszcze pół godziny do jego wpisu :gwizdanie: :kox::polew:

:polew: :polew:

No i poszła Tereska :naughty: ...Czekam ..na jej zmienniczkę.. :evil2::acute:

my tez czekamy (na zdjecia)

Opublikowano

No i poszła Tereska :naughty

ale to imię mnie rozjebało :polew::kox:

Opublikowano

my tez czekamy (na zdjecia)

Nie ma takiej karwa opcji ........... przylazł jakiś typ :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Ch*j i po zabawie :disgust: Poczekamy do jutra na Terenie :lol1:

[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 04:15:46 _________________________________________________

No i poszła Tereska :naughty

ale to imię mnie rozjebało :polew::kox:

Dowiedziałem sie ...że Tereska lubi okazyjnie sie ...zresetować :kox: :kox: :kox: :kox:

..czyli ...stuka sie jak młody dzięcioł :decayed: :decayed: :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

ragga to chyba przez te Twoje zdjęcia, już dawno nie było tylu userów przeglądających jednocześnie wątek spotów w-wy :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 16:20_________________________________________________

Dowiedziałem sie ...że Tereska lubi okazyjnie sie ...zresetować :kox: :kox: :kox: :kox:

..czyli ...stuka sie jak młody dzięcioł :decayed: :decayed: :kox: :kox: :polew: :polew:

tylko uważaj żeby ten co przyszedł nie pomyślał tak o tobie :tongue4::polew:

Opublikowano

Jednak ...przyszła jakaś torba :wallbash: :wallbash:

Twarz jak pershing..rusza sie jak wóz z obornikiem ..bez polotu i wyrazu .. zupełnie nie ma na czym gałek ocznych zawiesić .. :kwasny:

Siara :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 04:22:45 _________________________________________________

tylko uważaj żeby ten co przyszedł nie pomyślał tak o tobie :tongue4::polew:

To chyba on musi uważać ..na latające dekodery wprost w jego twarz :decayed::naughty:

Opublikowano

Jednak ...przyszła jakaś torba :wallbash: :wallbash:

Twarz jak pershing..rusza sie jak wóz z obornikiem ..bez polotu i wyrazu .. zupełnie nie ma na czym gałek ocznych zawiesić .. :kwasny:

Siara :decayed:

[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 04:22:45 _________________________________________________

tylko uważaj żeby ten co przyszedł nie pomyślał tak o tobie :tongue4::polew:

To chyba on musi uważać ..na latające dekodery wprost w jego twarz :decayed::naughty:

Krzyniu, chciałbyś mieć uśmiech w rozdzielczości HD ?

Opublikowano

Krzyniu, chciałbyś mieć uśmiech w rozdzielczości HD ?

..i to z nagrywarką ..w pakiecie select :polew: :polew:

Opublikowano

no już nie przesadzajmy :gwizdanie:

Opublikowano

no już nie przesadzajmy :gwizdanie:

RESPECT!

Opublikowano

Co zrobil ojciec Obamy jak dowiedzial sie ze jego syn wygral wybory ??

- z drzewa spadl...[br]Dopisany: 18 Listopad 2008, 16:44_________________________________________________jak było to sorrka :embarrassed:

Opublikowano

Nie no...nie chce marudzić ..ale ta nowa hostessa ..to przypomina dziką kaczkę przed polowaniem :sick3:

Spieczona solara..włosy jakieś takie wypłowiałe..ciało mało proporcjonalne..niekształtne...kacze usta :sick3: ...tępy uśmiech...tak jakby zorbiła więcej lodów niż Algida :decayed:

Paznokcie nie pomalowane ..jakiś dziki wąsik pod nosem , zakłada lakierowane , powiedzmy , że eleganckie buty nie zakładając rajstop ...do spodni ze stadionu :sick3: ...śmiech .. :wallbash: .. już niektóre pierdy brzmią sympatyczniej :D

Nadaję sie wprost na akcje promocyjną Forda..powinni jeszcze umieścić szyld.. " Do wsiowego Forda..wsiowy pasztet gratiss " :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie no...nie chce marudzić ..ale ta nowa hostessa ..to przypomina dziką kaczkę przed polowaniem :sick3:

Spieczona solara..włosy jakieś takie wypłowiałe..ciało mało proporcjonalne..niekształtne...kacze usta :sick3: ...tępy uśmiech...tak jakby zorbiła więcej lodów niż Algida :decayed:

Paznokcie nie pomalowane ..jakiś dziki wąsik pod nosem , zakłada lakierowane , powiedzmy , że eleganckie buty nie zakładając rajstop ...do spodni ze stadionu :sick3: ...śmiech .. :wallbash: .. już niektóre pierdy brzmią sympatyczniej :D

Nadaję sie wprost na akcje promocyjną Forda..powinni jeszcze umieścić szyld.. " Do wsiowego Forda..wsiowy pasztet gratiss " :polew: :polew:

co w tym dziwnego, przecież to Ford :polew:

swoją drogą: a nie mówiłem :polew:

Opublikowano

to przypomina dziką kaczkę przed polowaniem :sick3

:shocked::blink::shocked::blink::rolleyes::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

www.deezer.com

Jeśli ktoś jeszcze nie zna.. Spoko strona - ogromna biblioteka, możliwość tworzenia playlist, ulubionych, intuicyjny panel + radia online..

Nosfer poleca :good:

:wink4:

Opublikowano

Ide poszwędam sie troszkę.. Ci ludzie z Forda mnie dobijają :wallbash:

Wiem..że tak nie ładnie oceniać ludzi z góry ...ale ich śmiechy mnie dobijają :wallbash: :wallbash:

Aż zatęskniło mi sie za Terenia ... co z tego ..że ma mózg wielkości Tic Tac'a ...ale przynajmniej nie rżała jak wsciekła kobyła podczas kopulacji :polew: :polew: :evil:

Opublikowano

Czytam i czytam, myślałem że będą jakieś lepsze zdjęcia tej pięknisi. Przeczytanie postów zajęło dużo czasu bo w międzyczasie bawię się 3ds-em.

Doszedłem do wniosku że wątek zamiast nazywać się Spociki Warszawskie - Wtorek .....

powinien się nazywać; BLOG RAGGAMANA

Opublikowano
.

Nosfer poleca :good:

Który To ? :polew:[br]Dopisany: Listopad 18, 2008, 05:06:25 _________________________________________________

Czytam i czytam, myślałem że będą jakieś lepsze zdjęcia tej pięknisi. Przeczytanie postów zajęło dużo czasu bo w międzyczasie bawię się 3ds-em.

Doszedłem do wniosku że wątek zamiast nazywać się Spociki Warszawskie - Wtorek .....

powinien się nazywać; BLOG RAGGAMANA

Kurna ..to moja wina ..że staram sie pogadać z Wami o pierdołach ..zabić jakoś czas ..i pośmiać sie ? :decayed:

Mogę nie pisać ... jak chceta :gwizdanie:

Opublikowano
.

Nosfer poleca :good:

Który To ? :polew:

sprawdź w słowniku miejskim lub wikipedii :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.