Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za chwile kazdy bedzie wrzucal zdjecie swojego psa.

ja nie mam wiec nie wrzucam

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ten no dred edyszyn to taki Czubaka/Łuki na czterech łapach :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Wygląda jak kula armatnia :polew: :polew:

Ciekawe jak to się trzyma: na żel czy lakier do włosów, czy do prądu go podłączają.

A to GREEN EDITION:

:polew: :polew:

Dredy układane na kozie gluty z odrobiną śliny pawiana :D

Otworzyli " The Body Shop" ...fajne kozy pracują :tongue4:

Opublikowano

Boberek i raggaman :blink: nie wiem co was łączy ale chyba mamy nową parę na forum :gwizdanie:

cyt z innego działu :naughty:

chciałbys podotykac ;P jak Ragga ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to teraz już wiadomo co im tak wesoło było w bierhalle jak obok siebie siedzieli :polew::tongue4::polew::tongue4:

Opublikowano

Boberek i raggaman :blink: nie wiem co was łączy ale chyba mamy nową parę na forum :gwizdanie:

cyt z innego działu :naughty:

chciałbys podotykac ;P jak Ragga ???? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

to teraz już wiadomo co im tak wesoło było w bierhalle jak obok siebie siedzieli :polew::tongue4::polew::tongue4:

Boberek jak zwykle pisze na szybko i mu sie wszystko myli :D:acute:

A Ty Krzyniu to lepiej zahacz "coś" bo widze że mysli krążą Ci tylko wokół jednego tematu :polew:

Opublikowano

Jakby ktos szukal nowego avatara.

731ry9.gif

Opublikowano

Jakby ktos szukal nowego avatara.

731ry9.gif

:slina: :slina: :slina: :slina: :notworthy: :notworthy: :notworthy::banan3: :banan3: :banan3:

Opublikowano

Ładnie sie kołyszą ..jak dzwon Zygmunta :kox::polew:

Opublikowano

Jakby ktos szukal nowego avatara.

731ry9.gif

eee nie znacie się.... nie mogą być tak kawa na ławę -wywalone [br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:15_________________________________________________a tu poczytajcie jaka patologia(chodzi o nowiutkie A8 zarejestrowane na .... caritas) panuje w tym kraju http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ksiadz-potracil-mezczyzne-i-mowi-mu-zyskales-nowe-zycie,wid,10611987,wiadomosc_prasa.html?ticaid=170a9
Opublikowano

A nich mi sie wywalaja na ławe... są piękne ;(

Opublikowano

A nich mi sie wywalaja na ławe... są piękne ;(

no to zmieniaj avatara :naughty:
Opublikowano

A nich mi sie wywalaja na ławe... są piękne ;(

no to zmieniaj avatara :naughty:

Nie... za bardzo taki ruchawy obrazek rzuca sie w oczy a ja tu w firmie to forum przegladam :D

Zainstaluje sobie w komorce :polew:

Opublikowano

to ja jestem za wprowdzeniem nowego emoticona smiley_emoticons_ass.gif

Opublikowano

A nich mi sie wywalaja na ławe... są piękne ;(

no to zmieniaj avatara :naughty:

Nie... za bardzo taki ruchawy obrazek rzuca sie w oczy a ja tu w firmie to forum przegladam :D

Zainstaluje sobie w komorce :polew:

dobre :polew: :polew:

kolejny brak wyobraźni http://motoryzacja.interia.pl/news/nastolatki-zginely-w-lexusie,1218135[br]Dopisany: 27 Listopad 2008, 16:32_________________________________________________

to ja jestem za wprowdzeniem nowego emoticona smiley_emoticons_ass.gif

i miałby on oznaczać nic innego jak tylko: możesz mnie pocałować w dooopę :naughty: no niektórym to by się taka emota przydała w tym wątku :gwizdanie: :decayed:
Opublikowano

no niektórym to by się taka emota przydała w tym wątku :gwizdanie: :decayed:

Racja Krzyniu przydała by sie ...przydała smiley_emoticons_ass.gif

:decayed:

Opublikowano

Ile razy bym tu nie zagladala...to tylko d*py ...d*py i nic wiecej :tongue4::polew: :polew:

Opublikowano

Jakby ktos szukal nowego avatara.

731ry9.gif

A ja skożystam co bym się strasznie nie wyróżniał :):P

I dziękuję za avatka.. :)

Opublikowano

Ile razy bym tu nie zagladala...to tylko d*py ...d*py i nic wiecej :tongue4::polew: :polew:

no Angee tak jest bo tak przystało na Klub69 :naughty::polew: :polew:
Opublikowano

Ile razy bym tu nie zagladala...to tylko d*py ...d*py i nic wiecej :tongue4::polew: :polew:

no Angee tak jest bo tak przystało na club69 :naughty::polew: :polew:

swintuchy :tongue4::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.