Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Noo, gratuluję. Jeszcze nie ma Wigilii, a tu już 2011 strona. :oklaski:

Powiedzcie mi czy warto to wszystko czytać? Rzućcie jakieś ostatnie ciekawostki.. :decayed:

Poziek, a może chcesz ADRa na gaz? Zapewniam, że niespodzianek nie będzie i wyjdzie ekonomicznie... :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powiedzcie mi czy warto to wszystko czytać? Rzućcie jakieś ostatnie ciekawostki.. :decayed:

d*py ..d*py...i raz jeszcze d*py..możesz śmiało zagłębić sie w temat.. :naughty::kox:

Tylko dorbre piwo se weź :tongue4:

Opublikowano

Tylko dorbre piwo se weź :tongue4:

Nie piję do odwołania.. :tongue4:

Jadę na basen. Później może przekartkuję te wasze wyMIociny... :D

Opublikowano

Tomek skąd masz foty ????? :kox: :kox:

Opublikowano

Tomek skąd masz foty ????? :kox: :kox:

:gwizdanie:

Zapomniałem umieścić info, że wczoraj dostałem kopertę z płytą... :decayed:

Przywieze na spota. :wink4:

Opublikowano

Poziek a poco Tobie dizel??[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 18:04_________________________________________________dobra juz wiem...[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 18:12_________________________________________________zyje tu ktos??

Opublikowano

Ragga ja biorę te gumy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ragga ja biorę te gumy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Luz bracie mojej przyszłej kobiety którą będe całował , tulił i pieścił :polew: :polew:

Nastaw sie na dzban w Bierhalle :decayed: duuuży dzban :P

Opublikowano

ŁukaszRy ma doświadczenia niech się podzieli ;)

Tak, a skąd Ty wiesz takie rzeczy ?

Opublikowano

ŁukaszRy ma doświadczenia niech się podzieli ;)

Tak, a skąd Ty wiesz takie rzeczy ?

Z internetu tyle co podsłuchał :tongue4:

Opublikowano

pany jak ktoś ma tv pod ręką to polecam TVP3warszawa jest fajny program.

dla zachęty dodam że pani co dmucha we flet ma duże/fajne płuca :naughty::kox:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 19:15_________________________________________________Poziek możemy się wymienić :naughty: ten niebieszczak Ci się wysypie po drodze :tongue4:

Opublikowano

Z internetu tyle co podsłuchał :tongue4:

Coś ma kiepski słuch w takim razie, co mi się średnio podoba.

Opublikowano

dla zachęty dodam że pani co dmucha we flet ma duże/fajne płuca :naughty::kox:

:naughty: :naughty:

Kurna ..ja to ostatnio oglądam średnio TV ok 30 minut dziennie... i to tak po 23 :00 :doh1:

Opublikowano

Poziu

Moj stoi na parkingu, wiec jak chcesz to bierz :hi: 800 km zrobi z palcem w doopie.

Opublikowano

A ty tylko o jednym :decayed: nawet w Pani która gra na flecie widzisz erotyczny sentyment :naughty: Czyż byś jakiś niewyżyty był :sexinbed:

Opublikowano

ten niebieszczak Ci się wysypie po drodze :tongue4:

..ale Szwagier nie bierze mojej Viagry :wink4:

Z internetu tyle co podsłuchał :tongue4:

Coś ma kiepski słuch w takim razie, co mi się średnio podoba.

Chj ze słuchem...jego trzeba grupowo z Piedro zapisać na kurs czytania ze zrozumieniem :D

Opublikowano

A ty tylko o jednym :decayed: nawet w Pani która gra na flecie widzisz erotyczny sentyment :naughty: Czyż byś jakiś niewyżyty był :sexinbed:

Opublikowano

A ty tylko o jednym :decayed: nawet w Pani która gra na flecie widzisz erotyczny sentyment :naughty: Czyż byś jakiś niewyżyty był :sexinbed:

oj czepiasz się.... ma ładny ....dekolt i.....

niewyżyty :no: po ostatnim to nie prędko teraz będzie :sexinbed: bo przesadziliśmy :embarrassed:

Opublikowano

po ostatnim to nie prędko teraz będzie :sexinbed: bo przesadziliśmy :embarrassed:

Przepołowiłeś kobietę ? :tongue4:

Czy będziemy wujkami ? :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.