Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja również dziękuję, Panowie klasa :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki za spota.Co tam się działo?Bo początek jak w kryminale :-o

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Koniec też :facepalm:

Opublikowano

A było tak spokojnie.Mam nadzieję że wszystko ok.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja też dziękuję za spota, sytuacja już opanowana ;P
Kolega odjechał autem o własnych siłach więc jest :thumbup1:

A "paczkę" trzeba była ratować i przed Policją :doh::polew:

Wszystko już gra

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Uff, już na chacie:)

Je*aniutki aku... Jutro wstawiam nowy! Polecacie coś?

Marcin i Piotrek, dzięki za pomoc. Jak będzie okazja, to postawię Wam po dobrym bro;)

Opublikowano

Dobrze że dojechałeś bez problemów.

Nowy to nowy, kup parametryczne coś zbliżonego od np bosha i powinno być OK. Z tym że prąd ładowania też jakoś obiecująco nie wyglądał ...

Opublikowano

Juz wyedytowalem posta... Teraz lepiej Robero? ;)

Zamiast bro kielbe przywiez na grila kolejnego :D

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

Je*aniutki aku... Jutro wstawiam nowy! Polecacie coś?

Dziś wyśle Ci model Varty jaki wstawiałem w tym roku do swojego AFN-a. Spisuje się bardzo dobrze.

Opublikowano

spoko :D


odchodząc od tematu to można by było założyć wątek dotyczący aku jeśli chodzi o czas pracy i tego typu parametry... chyba ze już jest

Opublikowano

Varte też moge polecic... Mialem w poprzednim aucie jakiegos silvera i ogarnial ladnie plus audio... Po 2latach slrzedalem za 90% ceny wyjsciowej ;) bo autko tez sie sprzedawalo ;)

Ja proponuje, ze jak ktoś chce sie wymienic numerami tel. To niech pisze na pw. Widac czasami sie przydaja ;) na forum troche trwa zanim wiadomosci sie przeczyta ;)

Opublikowano

Zamiast bro kielbe przywiez na grila kolejnego :D

Następne dwa tygodnie nie ma mnie w Wawie, więc najwcześniej we wrześniu... Jak będzie pogoda i będzie grill, to o kiełbę możesz się nie martwić;)

Opublikowano

Ja proponuje, ze jak ktoś chce sie wymienic numerami tel. To niech pisze na pw. Widac czasami sie przydaja ;) na forum troche trwa zanim wiadomosci sie przeczyta ;)

Dokładnie, polać mu :naughty:

Opublikowano

Panowie, a wybiera się dziś ktoś na Casablankę pod Narodowy?? Może jakiś dodatkowy spot :D
Ja będę z kobietą, pewnie trochę posiedzimy, może i Perseidy da się obejrzeć po filmie...

Opublikowano

Panowie, a wybiera się dziś ktoś na Casablankę pod Narodowy?? Może jakiś dodatkowy spot :D

Ja będę z kobietą, pewnie trochę posiedzimy, może i Perseidy da się obejrzeć po filmie...

Ja będę ze znajomymi na plaży pod poniatowskim, potem być może będę na filmie. Jednak na pewno bez auta :(

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja będę na bank chyba że jakiś wypadek będzie czy coś :kwasny:

Opublikowano

Ja będę na Narodowym, później oglądam spadające gwiazdy,pewnie też pod narodowym bo ma zgasnąć.

Opublikowano

To moze sie zobaczymy ;)

Opublikowano

co tam sie wczoraj dzialo z ta policja?:P

ja niestety niedalem rady dojechac :(

Opublikowano

Opowiem na nastepnym spocie :D w skrócie... bylo przygodowo :D

Opublikowano

o tam sie wczoraj dzialo z ta policja? :P

Ot po prostu zareagowali na wezwanie, podjechali coś sprawdzić ;)


ktoś zamierza podjechać jutro na narodowy :)?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.