Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

20-30

No wiec jesli dobrze pojdzie dzis bedzie 21-31 :wink4:

byczo :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak tak byczo :P

Witek z Łukaszem cos sie dzieje nie posze ze mna na GG :P

Opublikowano

Witek z Łukaszem cos sie dzieje nie posze ze mna na GG :P

?????????????????????????????????????????? :mysli: O - CO - CHODZI ???

Opublikowano

hmm :) Witem pisze zeby ŁukaszR oddal znaczek :P

ale łukasz dzis chyba zapracowany strasznie bo nawet nie ma czasu na GG ze mną pogadac :)

Opublikowano

O - CO - CHODZI ???

Piotrek testuje nowe prochy .. :decayed:

Opublikowano

20-30

No wiec jesli dobrze pojdzie dzis bedzie 21-31 :wink4:

Nie pierdziel.. Przyjedź Gsx-erem ! :naughty:

Hehe Gixxer'ek sie garazuje :gwizdanie:

W takie piz*ziawy jakie sa teraz wieczorami to wybacz...ale nie zaryzykuje :kox:

Opublikowano

hmm :) Witem pisze zeby ŁukaszR oddal znaczek :P

ale łukasz dzis chyba zapracowany strasznie bo nawet nie ma czasu na GG ze mną pogadac :)

mi na PW od trzech dni nie odpowiedział, pewnie nas nie lubi

Opublikowano

Witek z Łukaszem cos sie dzieje nie posze ze mna na GG :P

?????????????????????????????????????????? :mysli: O - CO - CHODZI ???

boberek znowu pojechał swoim kodem... :polew:

Opublikowano

Piotrek testuje nowe prochy .. :decayed:

kuźwa :polew: czytam czasem to po 3 razy i za cholere nie wiem o co mu chodziło :kox:

Opublikowano

Piotrek testuje nowe prochy .. :decayed:

kuźwa :polew: czytam czasem to po 3 razy i za cholere nie wiem o co mu chodziło :kox:

O kim teraz mówisz :P ja jak pisze szybko to tak mam ze myle literki :P

Opublikowano

...i bez interpunkcji :evil:

Opublikowano

...i bez interpunkcji :evil:

też :)

Opublikowano

Piotrek testuje nowe prochy .. :decayed:

kuźwa :polew: czytam czasem to po 3 razy i za cholere nie wiem o co mu chodziło :kox:

O kim teraz mówisz :P ja jak pisze szybko to tak mam ze myle literki :P

jak każdy ... ale trzeba to przed wysłanie poprawić mój drogi bo takie rebusy to nic miłego dla czytających :naughty:

Opublikowano

tak robiła mi loda chyba z tydzień temu :gwizdanie: :naughty

..aha ...bo okazało się , że to ON i ma na imie Dejwid i jest po 40 operacjach plastycznych :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

..aha ...bo okazało się , że to ON i ma na imie Dejwid i jest po 40 operacjach plastycznych :decayed: :gwizdanie: :cool1

i tak było fajnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak robiła mi loda chyba z tydzień temu :gwizdanie: :naughty

..aha ...bo okazało się , że to ON i ma na imie Dejwid i jest po 40 operacjach plastycznych :decayed: :gwizdanie: :cool1:

Tak zwany shemale /szimejl/ - ptaszka sobie nie dał sobie ciachnąć :naughty::decayed:

----

Będę dziś na spocie :evil: Ktoś chce "Helikopter w ogniu" obejrzeć .... :)

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

AndyN zmartwychwstał :shocked:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

AndyN zmartwychwstał :shocked:

WHO LET THE DOGS OUT ?! WHO WHO WHO

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.