Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co za wyznanie z samego rana... :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ragga a ty masz coś przeciwko 30-tkom :blink: Zapewniam Cię, że mają pełno zalet - są dojrzałe, poukładane, z doświadczeniem i wiedzą dobrze czego chcą :naughty::gicior:

Zazwyczaj :wink4:

Całkowite przeciwieństwo dwudziestek :wink4:

Ja przeciwko 30 ? :decayed: Nigdyyy w życiu :kox::wink4::tongue4::polew:

Jakbyś miał w domu nimfomankę to nie myślałbyś o tych z roboty :kox: :kox: :kox:

No..fajny mebel :wink4::polew:

DD.......... pomyśl sobie co to może być za oznaczenie :kox::naughty:

Do dpy? :tongue4:

Opublikowano

Co za wyznanie z samego rana... :polew:

stęskniłem się :decayed:

Opublikowano

:naughty: Mówiłem już jaką mam 30stkę w pracy ?? :polew: To jest jedna z nielicznych rzeczy, które pomagają mi się podnieść z łóżka o 6 rano i pójść do roboty.. :gwizdanie:

Zamiast mówić to dawaj fotę :naughty::tongue4:

Ja mam taką w domu :kox: :kox: :kox::naughty::yeah:

Powtórzę to co wyżej: dawaj fotę :naughty:

Opublikowano

:naughty: Mówiłem już jaką mam 30stkę w pracy ?? :polew: To jest jedna z nielicznych rzeczy, które pomagają mi się podnieść z łóżka o 6 rano i pójść do roboty.. :gwizdanie:

Zamiast mówić to dawaj fotę :naughty::tongue4:

Ja mam taką w domu :kox: :kox: :kox::naughty::yeah:

Powtórzę to co wyżej: dawaj fotę :naughty:

przecież jest na naszej klasie :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

przecież jest na naszej klasie :gwizdanie: :naughty:

Wątpię :song::nose:

Opublikowano
:hi: joł
Opublikowano

O widzę następny rybiarzo-wędkarz :kox::naughty:

Opublikowano

tak jasne łapiący na dublery :P

własnie lecim w sobote na fisze ??

Opublikowano

przecież jest na naszej klasie :gwizdanie: :naughty:

Jebaniuuuuuśki już wyszpiegował hehehe

Opublikowano

hornet

Dzięki Twojej pracy z ekonomii zalicyzłem przedmiot na 5 :naughty::notworthy:

Chciała mi wmówić , że ściągnąłem z neta ... ale nie udało jej sie :naughty: dostałaś za dużo tytułów przed nazwiskiem :polew:

Opublikowano

hornet

Dzięki Twojej pracy z ekonomii zalicyzłem przedmiot na 5 :naughty::notworthy:

Chciała mi wmówić , że ściągnąłem z neta ... ale nie udało jej sie :naughty: dostałaś za dużo tytułów przed nazwiskiem :polew:

:good: :good:

Opublikowano

Czołem dzieci :notworthy:

Dobrze z rana zobaczyć wasze paskudne Avatary.. :sick3::decayed:

_________________________________________________

DD.......... pomyśl sobie co to może być za oznaczenie

DD --> "Duże "D" ?? " :naughty: :naughty:

Opublikowano

DD --> "Duże "D" ?? " :naughty: :naughty:

Widać kto się obraca w świecie cyców :kox:

Opublikowano

LukaszR - nie zapomnij pls przywieźć na spota logo w wersji aluminium.

Muszę odebrać, coby oddać :>

Opublikowano

a ja zadam pytanie z innej beczki :naughty:

jak wyglada frekwencja na wtorkowych spotach??

5?? 10?? 15?? ile aut tak srednio pojawia sie na spotach?? :przebiegly:

Opublikowano

20-30

Opublikowano

20-30

No wiec jesli dobrze pojdzie dzis bedzie 21-31 :wink4:

Opublikowano

20-30

No wiec jesli dobrze pojdzie dzis bedzie 21-31 :wink4:

Nie pierdziel.. Przyjedź Gsx-erem ! :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.