Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

(...)sprzedaje swój gryll od S4 i nakładki na lusterka. Chętni na PW :kox:(...)

Ostatnio próbowałeś mnie obrazić wspominając coś o mojej pompie, ale tak pomyślałem, że dopiero Twoja musi robić bokami, że Siwy tylko na części się nadaje.

Zabierz te nakładki na spota-jak będą do Stilaka pasować, to może je wezmę.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

(...)sprzedaje swój gryll od S4 i nakładki na lusterka. Chętni na PW :kox:(...)

Ostatnio próbowałeś mnie obrazić wspominając coś o mojej pompie, ale tak pomyślałem, że dopiero Twoja musi robić bokami, że Siwy tylko na części się nadaje.

Zabierz te nakładki na spota-jak będą do Stilaka pasować, to może je wezmę.

Dziewczynki, skończcie już proszę te potyczki słowne - nie dość, że robi się to nudne to jeszcze przestaje być przyjemne w czytaniu. Wyjaśnijcie sobie pewne rzeczy w 4 oczy, a nie ciągnie się to przez kilkaset stron i końca nie widać.

Opublikowano

(...)sprzedaje swój gryll od S4 i nakładki na lusterka. Chętni na PW :kox:(...)

Ostatnio próbowałeś mnie obrazić wspominając coś o mojej pompie, ale tak pomyślałem, że dopiero Twoja musi robić bokami, że Siwy tylko na części się nadaje.

Zabierz te nakładki na spota-jak będą do Stilaka pasować, to może je wezmę.

Dziewczynki, skończcie już proszę te potyczki słowne - nie dość, że robi się to nudne to jeszcze przestaje być przyjemne w czytaniu. Wyjaśnijcie sobie pewne rzeczy w 4 oczy, a nie ciągnie się to przez kilkaset stron i końca nie widać.

dokładnie - dajcie sobie po ryju gdzieś albo dogadajcie się w inny równie skuteczny sposób.... bo psujecie nam świąteczną atmosfere reniferki :decayed:

Opublikowano
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
Opublikowano

juz przestań :)

Opublikowano

(...)sprzedaje swój gryll od S4 i nakładki na lusterka. Chętni na PW :kox:(...)

Ostatnio próbowałeś mnie obrazić wspominając coś o mojej pompie, ale tak pomyślałem, że dopiero Twoja musi robić bokami, że Siwy tylko na części się nadaje.

Zabierz te nakładki na spota-jak będą do Stilaka pasować, to może je wezmę.

Dziewczynki, skończcie już proszę te potyczki słowne - nie dość, że robi się to nudne to jeszcze przestaje być przyjemne w czytaniu. Wyjaśnijcie sobie pewne rzeczy w 4 oczy, a nie ciągnie się to przez kilkaset stron i końca nie widać.

dokładnie - dajcie sobie po ryju gdzieś albo dogadajcie się w inny równie skuteczny sposób.... bo psujecie nam świąteczną atmosfere reniferki :decayed:

No, patrzcie, a ja myślałem, ze Wy jesteście zachwyceni tymi wykwitami erudycji, elokwencji i wyrafinowanej złośliwości ...

OK - do niektórych dotarło :decayed:

Opublikowano

Łukaszek, widzę, że naładowany dzisiaj Jesteś :decayed:

Opublikowano

Łukaszek, widzę, że naładowany dzisiaj Jesteś :decayed:

Nie Adaś, tak tylko sobie przeglądam :wink4:

Opublikowano

no chłopaki żeby nie było że Pyrlandia kultury nie ma :gwizdanie: :kox:

2n1t0f8.jpg

Opublikowano

no chłopaki żeby nie było że Pyrlandia kultury nie ma :gwizdanie: :kox:

dobre :kox::cool1:

Opublikowano

Łukaszek, widzę, że naładowany dzisiaj Jesteś :decayed:

Nie Adaś, tak tylko sobie przeglądam :wink4:

to prosze trzymać ręce NA biurku :decayed:

Opublikowano

to prosze trzymać ręce NA biurku :decayed:

Trzymam :naughty::tongue4:

Opublikowano

(...)sprzedaje swój gryll od S4 i nakładki na lusterka. Chętni na PW :kox:(...)

Ostatnio próbowałeś mnie obrazić wspominając coś o mojej pompie, ale tak pomyślałem, że dopiero Twoja musi robić bokami, że Siwy tylko na części się nadaje.

Zabierz te nakładki na spota-jak będą do Stilaka pasować, to może je wezmę.

Dziewczynki, skończcie już proszę te potyczki słowne - nie dość, że robi się to nudne to jeszcze przestaje być przyjemne w czytaniu. Wyjaśnijcie sobie pewne rzeczy w 4 oczy, a nie ciągnie się to przez kilkaset stron i końca nie widać.

Nieeeeeeeeee. Dlaczego chcesz niektórym zabrać te wybitne wymiany słowne, napompowane inteligencja, elokwencja i nieocenionym kunsztem oratorskim. Pls, chlopaki ne słuchajcie Go.

Opublikowano

Nieeeeeeeeee. Dlaczego chcesz niektórym zabrać te wybitne wymiany słowne, napompowane inteligencja, elokwencja i nieocenionym kunsztem oratorskim. Pls, chlopaki ne słuchajcie Go.

Tomek, bez żartów.

Opublikowano

dokładnie - dajcie sobie po ryju gdzieś albo dogadajcie się w inny równie skuteczny sposób.... bo psujecie nam świąteczną atmosfere reniferki :decayed:

Adaś jak zwykle ..krótko zwięźle i humorystycznie :decayed:

ŁukaszuRy...kupiłem te króćce..i były w nich te uszczelki które mi zamówiłeś :tongue4:

[br]Dopisany: Grudzień 15, 2008, 11:59:16 _________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/20484496/gallery/11

Koleżanki konkretne ...rąbał by jak młodą brzózkę ..tylko by wióry strzelały :kox: :kox: :lol1:

Opublikowano

dokładnie - dajcie sobie po ryju gdzieś albo dogadajcie się w inny równie skuteczny sposób.... bo psujecie nam świąteczną atmosfere reniferki :decayed:

Adaś jak zwykle ..krótko zwięźle i humorystycznie :decayed:

ŁukaszuRy...kupiłem te króćce..i były w nich te uszczelki które mi zamówiłeś :tongue4:

[br]Dopisany: Grudzień 15, 2008, 11:59:16 _________________________________________________http://nasza-klasa.pl/profile/20484496/gallery/11

Koleżanki konkretne ...rąbał by jak młodą brzózkę ..tylko by wióry strzelały :kox: :kox: :lol1:

czym??? :naughty:
Opublikowano

czym??? :naughty

Chyba nie siekierą :doh1: :polew::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.