Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany, ma któryś z Was na zbyciu jedną naklejkę klubową?? :decayed:

U mnie będzie ciężko.

Klubowa na aucie

69 na plecach :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, ma któryś z Was na zbyciu jedną naklejkę klubową?? :decayed:

U mnie będzie ciężko.

Klubowa na aucie

69 na plecach :D

Wyryta maszynką Gillette Fusion ;)

Opublikowano

Wasz klub 69 powinien miec takie naklejki:

pokazcyceqt7.th.jpg

Opublikowano

Naklejka A4 się znaczy. :decayed:

Opublikowano

Naklejka A4 się znaczy. :decayed:

Zagadaj do Angeli :naughty: Dam jej a Ty sobie odbierzesz jakoś :good:

Opublikowano

Pilna sprawa :)

Musze sciagnac simlocka w telefonie Sharp PV210 / T-MOBILE SIDEKICK 2008.

Moja siostra kupila sobie ten telefon, mialo byc wszystko OK, ale nie jest... Oczywiscie sprawa odplatna, nie licze na darmoche :)

Ktos wie gdzie w Wawie lub np. Kielcach mozna to zrobic?

Opublikowano

W Wawie kocurami w dziedzinie sim locków są ludzie w KDT tam co 4 stoisko jest z telefonami i goście się znają na robocie już nie jeden telefon robiłem w KDT każdy w innym stoisku i z każdego jestem zadowolony

Opublikowano

Pilna sprawa :)

Musze sciagnac simlocka w telefonie Sharp PV210 / T-MOBILE SIDEKICK 2008.

Moja siostra kupila sobie ten telefon, mialo byc wszystko OK, ale nie jest... Oczywiscie sprawa odplatna, nie licze na darmoche :)

Ktos wie gdzie w Wawie lub np. Kielcach mozna to zrobic?

Fly, a Ty czasem nie mieszkasz w okolicach Bielan?

Jeśli tak - to bazar na Wolumenie.

Opublikowano

Wasz klub 69 powinien miec takie naklejki:

pokazcyceqt7.th.jpg

Jesteś pewien że tego chcesz :decayed: [br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 20:44_________________________________________________

Pilna sprawa :)

Musze sciagnac simlocka w telefonie Sharp PV210 / T-MOBILE SIDEKICK 2008.

Moja siostra kupila sobie ten telefon, mialo byc wszystko OK, ale nie jest... Oczywiscie sprawa odplatna, nie licze na darmoche :)

Ktos wie gdzie w Wawie lub np. Kielcach mozna to zrobic?

Fly, a Ty czasem nie mieszkasz w okolicach Bielan?

Jeśli tak - to bazar na Wolumenie.

oj .. raczej Ursynów

odradzam wypad A4-ką w te okolice :naughty: może RNS-E nie wyciągną ale lusterka, dekielki z felg i inne gadżety raczej zmienią właściciela

Opublikowano

Wypatrzyłem nowe ogłoszenie kiedyś ta Esa była za 41tys teraz za 36 i to do negocjacji co o niej myślicie ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6217682

Opublikowano

Fly, a Ty czasem nie mieszkasz w okolicach Bielan?

Jeśli tak - to bazar na Wolumenie.

Juz nie - Ursynow :)

Zupelnie nie wpadlem na pomysl znanego wszystkim Wolumenu :doh1:

...ale srednio mi sie kalkuluje dymac 20km w jedna strone zeby zrzucic tego sim'a, moze jakis sklep w ciagu tygodnia znajde czy cus...

Opublikowano

Wypatrzyłem nowe ogłoszenie kiedyś ta Esa była za 41tys teraz za 36 i to do negocjacji co o niej myślicie ? http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6217682

wersja z usa

ciekawe czy poprzerabiane swiatla itp.

mały przebieg. cena normalna jak na eSe

tylko jechać oglądać

Opublikowano

Naklejka A4 się znaczy. :decayed:

Zagadaj do Angeli :naughty: Dam jej a Ty sobie odbierzesz jakoś :good:

Ok :th:

Angela, Sławek mówił, że możesz mi skombinować naklejkę klubową... To jak, da radę..? :decayed:

Opublikowano

Witam :hi:

Jak tam ogry ?

Opublikowano

na rajd się zbieram powoli - czekam na Boberka i pedałujemy

kurcze tak piłują silniki że od 8 rano mam w domu OeS'a :decayed:

Opublikowano

hehe fajnie, a ja remontuje kuchnie i du.pa z rajdu ;(

Opublikowano

jak będziecie na rajdzie to ja naprzeciwko pracuje :D[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 10:19_________________________________________________wiec jak cosiik to zapraszam :hi:

Opublikowano

A co za rajd się tam Wam szykuje, bo ja pierwsze słyszę? :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.