Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja sie pisze na zlocik też i umnie podobnie jest wolę weekendy

w tygodniu ciężko u mnie z czasem

Kasiu słońce, jak zrozumiałem chcesz się pojawić na spocie, a one odbywają się od lat we wtorki, tylko miejsce było kilka razy zmieniane. Obecnie jest jak w temacie.

Zapraszamy :hi:

Ocho ! Już "słońcuje" :wink4:

Teraz to ja cos czuję, że nawet Norbi na spocik przyjedzie :naughty: :naughty:

_________________________________________________

mi sie glowa skręca do s-ek i ładnych męskich pup no czasami do fajnych dziewczyn :tongue4:

Kasia zbiera punkty i ewidentnie pasuje do ekipy Warszawskiej :naughty: :naughty: :naughty::good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ocho ! Już "słońcuje"

Teraz to ja cos czuję, że nawet Norbi na spocik przyjedzie

Będę jak co tydzień :decayed:
Opublikowano

Teraz to ja cos czuję, że nawet Norbi na spocik przyjedzie :naughty:

Przecież on jest co tydzień :naughty:

Opublikowano

A no taak.. :notworthy: to przecież mnie nie ma :doh1:

Zawsze palnę jakąś gafę :thumbdown:

Opublikowano

Elo

sprzedaje swój gryll od S4 i nakładki na lusterka. Chętni na PW :kox:

Dla naszych klubowiczek zniżki :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Pomocy...zna ktoś jakiś skaner online do spywere i innego syfu ? potrzebuje pousuwać bo tu u rodziców na kompie wyskakuje miliony okien na sekunde :wallbash:

Opublikowano

Ad-Aware SE Personal wywali Ci na biegu robale i cały shit i zainstaluj sobie jakiegoś cleanera CCleaner np.

Opublikowano

COMBOFIX

Opublikowano

Pomocy...zna ktoś jakiś skaner online do spywere i innego syfu ? potrzebuje pousuwać bo tu u rodziców na kompie wyskakuje miliony okien na sekunde :wallbash:

Najlepiej skanować w trybie awaryjnym. Jak będziesz odpalał windę do F8 i wybierz tryb awaryjny.

Opublikowano

Ocho ! Już "słońcuje"

Teraz to ja cos czuję, że nawet Norbi na spocik przyjedzie

Będę jak co tydzień :decayed:

Norbi :nabijasie:

Przecież Ty bywasz ostatnimi czasy równie często jak ja :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Teraz to ja cos czuję, że nawet Norbi na spocik przyjedzie :naughty:

Przecież on jest co tydzień :naughty:

Zupełnie tak jak ja :decayed:

Opublikowano

Teraz to ja cos czuję, że nawet Norbi na spocik przyjedzie :naughty:

Przecież on jest co tydzień :naughty:

Zupełnie tak jak ja :decayed:

Ty to w najbliższy wtorek - chcąc nie chcąc będziesz musiał :naughty:

Opublikowano

Teraz to ja cos czuję, że nawet Norbi na spocik przyjedzie :naughty:

Przecież on jest co tydzień :naughty:

Zupełnie tak jak ja :decayed:

Ty to w najbliższy wtorek - chcąc nie chcąc będziesz musiał :naughty:

No mam nadzieje że będziesz Malik. Chciałbym zobaczyć tego Mustanga

Opublikowano

do spania :kox:

Opublikowano

Będę, będę. W końcu obiecałem :)

Opublikowano

do spania :kox:

Jutro w robocie spać będziem :D

Opublikowano

do spania :kox:

Jutro w robocie spać będziem :D

to fakt :polew:

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.