Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajta.

Kto widział to aluminiowe logo, które było przymocowane do Lukaszr'owego grilla?

Ja oceniacie?

Wypowiadać się, bo pomysło-twórca nie wie co dalej robić.

foto?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

foto?

W odpowiednim temacie " Gadżetów " ..autor tematu ..Czaki22 .

Opublikowano

Mocowanie już jest jakieś inne.. lepsze o niebo..

Dzisiaj po pracy wrzucę foto z przedniego gryla.. Nie pomyślałem, bo bym zrobił nieco lepsze, ale zobaczycie mniej więcej co i jak..

Opublikowano

Ps. Slaweq nie wiem coś Ty tej naszej Angeli narobił, ale szczęśliwa wczoraj była jak talala ! :kox:

Tylko jadę do Rzeszowa i jadę do Rzeszowa.. :dance: ...

:naughty: :naughty:

A nie mowiła Wam nic :naughty:

No dobra zdradze bo to żadna tajemnica w sumie :) Małego Klubowicza będziemy mieli :kox:

angela, slaweq - gratulacje!!!

Opublikowano

Zalozylem dzis zimowe 17", ale pazdzioch sie zrobil... :confused4:

popatrz na moje 'alusy' to nabierzesz stosownego dystansu :decayed:

Opublikowano

foto?

W odpowiednim temacie " Gadżetów " ..autor tematu ..Czaki22 .

Nic takiego tam nie znalazłem, ale byłem tam pierwszy raz w życiu :decayed: może zabładziłem :tongue4:
Opublikowano

fajne to małe logo :decayed: może Warszawa zamówi zbiorowo ?

Opublikowano

Nic takiego tam nie znalazłem, ale byłem tam pierwszy raz w życiu :decayed: może zabładziłem :tongue4:

Za rękę ..jak małego chłopca :D:tongue4:

Opublikowano

Norbi a dlaczego ja Cie nie widze na liście zlotowej :gwizdanie:

Opublikowano

foto?

W odpowiednim temacie " Gadżetów " ..autor tematu ..Czaki22 .

Nic takiego tam nie znalazłem, ale byłem tam pierwszy raz w życiu :decayed: może zabładziłem :tongue4:

Prosze :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/logo_wersja_aluminiowa_lakierowana_dwukolorowa-t56021.0.html

senkju kochanie :wink4:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 18:35_________________________________________________

Norbi a dlaczego ja Cie nie widze na liście zlotowej :gwizdanie:

słońce bede, bede. jak mógłbym się nie napić z Tobą...?
Opublikowano

Dopisany: 11 Grudzień 2008, 18:35_________________________________________________

Norbi a dlaczego ja Cie nie widze na liście zlotowej :gwizdanie:

słońce bede, bede. jak mógłbym się nie napić z Tobą...?

:good: :good: :good:

Nie wybaczyłbym gdyby Cie zabrakło :naughty:

Opublikowano

Dzieciaki banglają Wam powiadomienia?

Opublikowano

mi nie banglają bo mam wyłączone :decayed:

Opublikowano

wyłączyłem, bo mi banglały

Opublikowano

Dzieciaki banglają Wam powiadomienia?

Działają z opóźnieniem jednej doby. Chyba wyłącze.

Opublikowano

dzien dobryyyyyyyyyyyyy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

yo

Piter, od dzisiaj jesteś oficjalnym klubowym KOGUTEM :decayed:

Opublikowano

Brybobry :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.