Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

zanim Cie zobaczyłem :) to juz napisąłem posta :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja abstynentka przez najblizsze 9 miesiecy :tongue4: no chyba, ze soczkiembede opijac :polew:

No no, jak widać na odległość też można coś zrobić... :decayed: Gratuluję. :th:

Opublikowano

Dwie siostry zakonne: Matematyka i Logika, przechadzają się po parku blisko zakonu. Jest późno i zaczyna się ściemniać.

SM: Zauważyłaś tego mężczyznę, który nas śledzi? Kto wie czego chce....

SL: To logiczne, chce nas zgwałcić.

SM: O Boże, o Boże, zbliża się do nas, dogoni nas za 5' i 18". Co robimy?

SL: Jedyne logiczne rozwiązanie to przyspieszyć kroku.

SM: O Boże, o Boże, to nic nie dało.

SL: Oczywiście, logicznie rzecz biorąc on także przyspieszył.

SM: O Boże, o Boże, dystans się zmniejszył, dogoni nas za 1" i 44".

SL: Jedyne logiczne rozwiązanie, to się rozdzielić: ty idź na prawo, ja na lewo. Logicznie rzecz biorąc, nie może iść za obiema.

Mężczyzna decyduje się iść za siostrą Logiką. Siostra Matematyka dociera do zakonu cała i zdrowa, ale bardzo zaniepokojona o drugą, która wraca kilka minut później.

SM: Siostro Logiko, o Boże, dzięki, o Boże, opowiadaj, opowiadaj.

SL: Logicznie rzecz biorąc mężczyzna mógł iść tylko za jedną z nas i wybrał mnie.

SM: (trochę wkurzona) Tak, tak, wiem, a potem?

SL: Zgodnie z zasadami logiki, ja biegłam coraz szybciej i tak samo robił on.

SM: Tak, tak, a potem?

SL: Zgodnie z logiką, dogonił mnie.

SM: O Boże, o Boże i co zrobiłaś?

SL: Jedyną logiczną w tej sytuacji rzecz: podciągnęłam habit do góry!

SM: O Boże, o mój Boże! A on?

SL: Zgodnie z zasadami logiki: opuścił spodnie!

SM: O Jezus Maria! I co się stało?

SL: Logiczne Siostra z podkasanym habitem biegnie szybciej niż mężczyzna z opuszczonymi spodniami.

A wy wszyscy którzy myśleliście o świnstewkach... na kolana i 5 zdrowasiek!

Dentysta schyla się właśnie nad pacjentem i ma zamiar rozpocząć borowanie,

gdy nagle zastyga w bezruchu i pyta nieufnie:

- Czy mi się to tylko wydaje, czy też trzyma pan rękę na moich > > jądrach?

Pacjent spokojnym głosem:

- To tylko taka mała asekuracja. Bo przecież nie chodzi o to, żebyśmy sobie

ból zadawali... Prawda, Panie Doktorze...?

Jedzie Ziobro samochodem i potrącił 2 pieszych na przejściu.

Przychodzi do sędziego i się pyta, co z tym zrobimy?

Sędzia się zastanowił i odpowiada:

Myślę, że ten, który głową rozbił przednią szybę może dostać 5 lat za

uszkodzenie cudzego mienia, a ten drugi, co odleciał w krzaki - 8 lat za próbę ucieczki.

Wnuczek: Babciu widziałaś moje tabletki? były oznaczone LSD

Babcia: pier***ć tabletki, widziałeś k... smoka w kuchni?

Ktoś słucha ESKI Rock?

Opublikowano

codziennie rano :wink4: heheheh

Opublikowano

Dzisiaj znowu na parkingu przed praca siedziałem w samochodzie i czekałem aż skończą pieprzyc ;)

Opublikowano

Przejebane dzisiaj :polew: :polew: :polew:

Trrrr-trrrrr caaaaaaameeeeeeellllll... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przejebane dzisiaj :polew: :polew: :polew:

Trrrr-trrrrr caaaaaaameeeeeeellllll... :polew: :polew: :polew: :polew:

No i Teletubiś pedał wersja nie ocenzurowana :good:

NIE BĘDZIEMY TACY JAK ONI ! :)

Opublikowano

Tez codziennie slucham... i tez czasami stoje pod biurem i czekam az skoncza :D

Opublikowano

Nie będziemy jak Kamel trrr-trrr, jak grube łydy Lisa.. Ja pierdzielę, dzisiaj to się omało nie popłakałem.. :polew: :polew:

Opublikowano

Porany WF rządzi ! :kox:

Dziś przypadkowo szedłem z autobusu za tą piękną panna z Sushi ... mówię to z całą odpowiedzialnością ...ta panna ma najlepszy tyłek jaki widziałem :drool: :thumbup:

W jeansach to już w ogóle orgazm bez trzymanki :decayed:

Opublikowano

:polew:

a fota :P gdzie fota !!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

:polew:

a fota :P gdzie fota !!!!!!!!!!!!!!!

To przecie po centralce nie podejdę i nie trzasne foty tyłka ..choć dziś juz ściskałem komórę w dłoni i byłem gotowy :polew: :polew:

Wpadnij na TGWK to zobaczysz to zjawisko :kox: :kox: :kox: Ja powiem tak .. innej bym nie chciał *:cool1:

* nie złaziłbym do 2012 roku..później by sie zobaczyło :tongue4::naughty:

Opublikowano

ta potem będzie EURO :P

Opublikowano

ta potem będzie EURO :P

Yeah... :naughty::tongue4:

Opublikowano

a jak nie bedzie to dalej byś nie złaził :P:polew: :polew:

Opublikowano

a jak nie bedzie to dalej byś nie złaził :P:polew: :polew:

Jak nie będzie to.. mission pump that pusssy :kox::polew: :polew:

Marzenia ...taka babka to nie ta liga..ona pewnie czai się za przystojnym , bogatym , z dobrym furem ...

..Malik do dzieła :decayed:

Opublikowano

Policyjna videomeganka po wypadku na E7 pod Olsztynem, dziś w nocy. Wszyscy cali.

dsc0102hc3.jpg

O jedną mniej :decayed:

"Lukas to chyba ta meganka " :decayed:

Opublikowano

Boberek .. pamiętasz tą nutę z filmu " Dziewczyna mojego kumpla " ? :D

http://pl.youtube.com/watch?v=NjYEyniXg5w

:kox:

Opublikowano

Rormalnie Wit idzie na boczne tory. (...) :tongue4:

Tak! Tak!

Teraz to na boczne tory!!!

A jak dizlem jeździłeś, to kto Ci go po dachu kluptał?

Kto na tylnym siedzeniu eSę obciążał jak były pierwsze testy?

Kto pozwolił śrubokrętem sprawdzić w swoim Helmucie wałki?

Kto z Tobą lał za blaszakiem?

Oooo Bogowie - ja sobie żyły wypruwam, a Ten "na boczne tory"???!!!

Życie zmarnowane przez tego trolla!!!

A sam se idź na "na boczne tory"!!!

Wcale Cie nie potrzebuje!!!

Nigdy nie byłeś potrzebny!!!

Wszystko co robiłem, BYŁO Z L I T O Ś C I.

Ale teraz koniec - zaczynam nowe życie. Bez Ciebie

A ta Twoja eS'a WCALE nie jest fajna - W TYŁEK MNIE GNIOTŁO JAK W NIEJ SIEDZIAŁEM :takiego: :takiego: :takiego:

Wiciu nie przejmuj się :cool1:

Łukasz tez mi w innym wątku pojechał ;( :wink4:

Dlatego my emeryciu musimy trzymać się razem :gwizdanie: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Czyli sugerujesz, ze Norbi i Czukundur lubią młodych chłopców?

:polew: :polew: :polew:

OK - nie kontynuuję tego wątku. Tomasz Raczek też miał swoje tajemnice.

:D

Opublikowano

Czyli sugerujesz, ze Norbi i Czukundur lubią młodych chłopców?

:polew: :polew: :polew:

Dobra dobra, bez takich sugestii mi tu proszę - nie ma żadnych udziwnień ... my jesteśmy normalni :naughty::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.