Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdzie sie człowiek nie dodzwoni to banda debili i oszołomów .. u Chylińskich koleś nie potrafi obsługiwać się etką i nie rozumie prostych zdań ... koniobijcy od Szewczyka nawet nie raczą telefonu odebrać ...co za kraj :angry::evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Lukas to chyba ta meganka " decayed

"tak to ta..." :polew:

Opublikowano

Gdzie sie człowiek nie dodzwoni to banda debili i oszołomów .. u Chylińskich koleś nie potrafi obsługiwać się etką i nie rozumie prostych zdań ... koniobijcy od Szewczyka nawet nie raczą telefonu odebrać ...co za kraj :angry::evil:

Jak to się mówi...Teraz polska...

Opublikowano

Jak to się mówi...Teraz polska...

A Panie daj Pan spokój ...żebym dzwonił tyle razy i puszczali mi tą za grosz rytmiczną melodyjkę , która de facto nadaje się na podkład dzwiękowy do nocników :angry:

Dodzwoniłem sie .. zamówiłem .. o zgrozo ..

Opublikowano

a co ty chcesz :P

Opublikowano

a co ty chcesz :P

Króćce do wody :tongue4:

Napisałem PW do Rogala ...teraz szukaj sytuacji żeby podjechać :notworthy::good:

Opublikowano

w przysżłym tygodniu podjade :)

Opublikowano

w przysżłym tygodniu podjade :)

Dziękować :good:

Ide na szame ..i pooglądam te pośladki uwięzione w jeansach ...Pani od Sushi :kox:

Piotrek jak zrobie jakieś Spy Photo to Ci podrzuce :wink4::cool1:

Opublikowano

Heh myślę, że nie tylko Piotrek będzie nimi zainteesowany... :gwizdanie:

PS. Ja też Piotrek :P

Opublikowano

tak tak :P

do mnie będzi eMMS :P

a potem na forum

Opublikowano

Mission Failed ....Pani gdzieś wyemigrowała :tongue4:

Opublikowano

Rormalnie Wit idzie na boczne tory. (...) :tongue4:

Tak! Tak!

Teraz to na boczne tory!!!

A jak dizlem jeździłeś, to kto Ci go po dachu kluptał?

Kto na tylnym siedzeniu eSę obciążał jak były pierwsze testy?

Kto pozwolił śrubokrętem sprawdzić w swoim Helmucie wałki?

Kto z Tobą lał za blaszakiem?

Oooo Bogowie - ja sobie żyły wypruwam, a Ten "na boczne tory"???!!!

Życie zmarnowane przez tego trolla!!!

A sam se idź na "na boczne tory"!!!

Wcale Cie nie potrzebuje!!!

Nigdy nie byłeś potrzebny!!!

Wszystko co robiłem, BYŁO Z L I T O Ś C I.

Ale teraz koniec - zaczynam nowe życie. Bez Ciebie

A ta Twoja eS'a WCALE nie jest fajna - W TYŁEK MNIE GNIOTŁO JAK W NIEJ SIEDZIAŁEM :takiego: :takiego: :takiego:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Mission Failed ....Pani gdzieś wyemigrowała :tongue4:

ta do angli zbierać truskawki :P

Opublikowano

Zalozylem dzis zimowe 17", ale pazdzioch sie zrobil... :confused4:

Opublikowano

nie przesadzaj :P

Opublikowano

ta do angli zbierać truskawki :P

Może i jechać na ogórki do Leonowa byle by sie skutecznie wypinała :polew:

Zalozylem dzis zimowe 17", ale pazdzioch sie zrobil... :confused4:

Marudzisz .. polecam 18 na zimę i 20 na lato :decayed::D

Ja juz mam założone 17 zimowe ze 2 tygodnie :tongue4:

Opublikowano

Słuchajta.

Kto widział to aluminiowe logo, które było przymocowane do Lukaszr'owego grilla?

Ja oceniacie?

Wypowiadać się, bo pomysło-twórca nie wie co dalej robić.

Opublikowano

Słuchajta.

Kto widział to aluminiowe logo, które było przymocowane do Lukaszr'owego grilla?

Ja oceniacie?

Wypowiadać się, bo pomysło-twórca nie wie co dalej robić.

Logo fpipę :good: :good: Tylko jak na mój gust to na grill troszkę za duże .. i trza by było jakieś konkretne mocowanie zrobić ..bo taśma biurowa to tak średnio :tongue4:

Opublikowano

Zalozylem dzis zimowe 17", ale pazdzioch sie zrobil... :confused4:

Mam to samo Flyer... :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajta.

Kto widział to aluminiowe logo, które było przymocowane do Lukaszr'owego grilla?

Ja oceniacie?

Wypowiadać się, bo pomysło-twórca nie wie co dalej robić.

Logo fpipę :good: :good: Tylko jak na mój gust to na grill troszkę za duże .. i trza by było jakieś konkretne mocowanie zrobić ..bo taśma biurowa to tak średnio :tongue4:

Zgadzam się :good:

Fajna rzecz takie logo, tylko jak Ragga napisał mocowanie trza jakieś wykombinować inne :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.