Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://nasza-klasa.pl/profile/20484496/gallery/11

Koleżanki konkretne ...rąbał by jak młodą brzózkę ..tylko by wióry strzelały :kox: :kox: :lol1:

Hmmmmm jest z Warszawy, ciekawe czy ma AUDI :mysli::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://nasza-klasa.pl/profile/20484496/gallery/11

Koleżanki konkretne ...rąbał by jak młodą brzózkę ..tylko by wióry strzelały :kox: :kox: :lol1:

Hmmmmm jest z Warszawy, ciekawe czy ma AUDI :mysli::polew:

Mogła by mieć B5 :decayed:

Ciekawe co rodzice tych panien ..powiedzieli by na takie foty :polew: :polew:

:naughty:http://nasza-klasa.pl/profile/20484496/gallery/34 :kox: :kox:[br]Dopisany: Grudzień 15, 2008, 12:21:29 _________________________________________________Pierd...juz wiecej nie wchode na profile gorących d*p :decayed::embarrassed::kox::polew: :polew:

Opublikowano

Mówi żona do męża

- Poznajesz człowieka na fotografii?

- Tak.

- OK, dzisiaj o 16.00 odbierzesz go z przedszkola

:polew: :polew: :polew:

Ragga - przyznam że wyszukałeś niezłego rodzyna :good: :good: aż mie mrówy oblazły :decayed:

Opublikowano

Raguś naprawdę niezłe półkurwia wynajdujesz :good:

Opublikowano

Fajne profile znajdujecie, szkoda tylko, że fotki z netu pościągane :cool1::polew:

Opublikowano

tak naprawde pewnie każda z nich ma rozpalonego El Dico & cohones czekające na podjaranych chłopców :decayed:

Opublikowano

tak naprawde pewnie każda z nich ma rozpalonego El Dico & cohones czekające na podjaranych chłopców :decayed:

Albo to po prostu jakieś raggamany z nudów tworzą takie profile, a potem mają ubaw gdy patrzą jak ludziska się mentalnie onanizują.

Przyznam, że takie numery potrafiły być całkiem niezłą zabawą :decayed:

Opublikowano

jakie ma oznaczenie żarówka stopu ? spaliła mi się w prawej tylnej lampie

Opublikowano

Ragga - przyznam że wyszukałeś niezłego rodzyna :good: :good: aż mie mrówy oblazły :decayed

Smaczne półkurwie w wersji delux :decayed::kox:

Raguś naprawdę niezłe półkurwia wynajdujesz :good:

Dobre ślinotoki niee :naughty::kox:

Opublikowano

Dobre ślinotoki niee :naughty::kox:

Takie w sam raz dla Wicia.sy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Albo to po prostu jakieś raggamany z nudów tworzą takie profile, a potem mają ubaw gdy patrzą jak ludziska się mentalnie onanizują.

Przyznam, że takie numery potrafiły być całkiem niezłą zabawą :decayed

A Panie Witaszku ja na brak zajęć nie narzekam :tongue4: Widać , że dziewuchy lansują sie na necie i tyle .. :wink4:

Ciałka można pooglądać ...ale żeby to miało ze 24 lata i trochę poukładane pod kopułą ...ale przyznać trza..lepiej operują Photoshopem niż ja :D[br]Dopisany: Grudzień 15, 2008, 01:45:45 _________________________________________________

Dobre ślinotoki niee :naughty::kox:

Takie w sam raz dla Wicia.sy :gwizdanie: :kox:

Powiem szczerze ..że Wit to jest swoisty człowiek legenda :decayed::good:

Opublikowano

Wit to jest swoisty człowiek legenda

zaiste powiadam Cie drogi szwagrze, że masz słuszność :kox::naughty:

Opublikowano

Jest tu jakiś cfaniak znający się na routerach do Neo/Netia? :decayed:

Co to jest "Annex A" a co "Annex B"? W kontekście routerów Linksysa? :mysli:

Chcę podzielić łącze Netii (BSA na łączach TP) :gwizdanie:

Opublikowano

wal do Łukaszka -> jak go znam pewnie rozwali w 3 minuty

Opublikowano

ragga, weź Ty się chłopie za robotę..

Opublikowano

ragga, weź Ty się chłopie za robotę..

Pracuje cały czas :wink4:

Opublikowano

ragga, weź Ty się chłopie za robotę..

To, Ty nic nie wiesz?

Po ostatnichmodyfikacjach Forum jest jak rekin - jak nic nie zostaje napisane w ciągu 2-ch minut to zostaje skasowane (rekin jak nie pływa to się dusi)

Ragga dostal od Hugo etat, aby utrzymywać Forum przy życiu

:D

Opublikowano

ANNEX A - używane dla analogowych łączy telefonicznych (np. Neostrada - potrzebny modem działający na f>25kHz)

ANNEX B - używane dla cyfrowych łączy telefonicznych (np. ISDN - będzie modem działający na f>138kHz żeby nie nachodził na sygnał telefoniczny)

Czyli sam ANNEX opisuje zakres częstotliwości sygnału, w jakim realizowane jest połączenie.

Podsumowując:

Łącza analogowe (Neostrada, Netiowe net24 oraz BSA) - ANNEX A

Łącza cyfrowe (modemy cyfrowe przeważnie Netii i Dialogu) - ANNEX B

Opublikowano

lukaszr Ty wiesz co :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.