Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękuję :good:

Telefon na infolinię teraz jaki 'annex mi założą' :wink4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

lukaszr Ty wiesz co :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:

Czego znowu Ty wredny typie ? :polew: :polew: :polew:

Telefon na infolinię teraz jaki 'annex mi założą' :wink4

Na infolinii pewnie nawet nie wiedzą co to jest :wink4:

Kiedyś gość mi 10 minut tłumaczył co to jest USB - jak zapytał czy wiem co to jest USB to nie mogłem się powstrzymać i powiedziałem, że nie wiem.

Założą Tobie zwykłego analoga i będziesz miał ANNEX A.

Opublikowano

A co to jest USB?

Opublikowano

A co to jest USB?

Zadzwoń na Błękitną Linię i zapytaj - mają dar do tłumaczenia :naughty:

Opublikowano

Uprzejmi informuję, że w wyniku ankiety na spocikach tarnowskich w temacie

"Myć, czy nie myć?"

zwyciężyły metrosexualne czyścioszki do spóły z filozofami, którzy nie mogą się zdecydować czy woda i mydło czasem im jednak nie szkodzi (obie grupy po 33,3%).

Sporą grupę stanowili również wyuzdani macacze wypucowanych jajec (25%) - rany julek ale mamy przypadki na Forum :D

Było też dwóch niemyjących twardzieli - :doh1: :D

:hi:

Opublikowano

Zadzwoń na Błękitną Linię i zapytaj - mają dar do tłumaczenia

Pod warunkiem ze jestes ich klientem :naughty: bele komu nie opowiedza :decayed:

Opublikowano

Pod warunkiem ze jestes ich klientem :naughty: bele komu nie opowiedza :decayed:

Nie no, nowych klientów też starają się zwerbować :naughty::kox:

Opublikowano

Ragga dostal od Hugo etat, aby utrzymywać Forum przy życiu

:D

Mam misję :decayed:

Tylko szkoda , że ze etatem nie dostałem "Fjjjoletu" :tongue4:

Uprzejmi informuję, że w wyniku ankiety na spocikach tarnowskich w temacie

"Myć, czy nie myć?"

zwyciężyły metrosexualne czyścioszki do spóły z filozofami, którzy nie mogą się zdecydować czy woda i mydło czasem im jednak nie szkodzi (obie grupy po 33,3%).

Sporą grupę stanowili również wyuzdani macacze wypucowanych jajec (25%) - rany julek ale mamy przypadki na Forum :D

Było też dwóch niemyjących twardzieli - :doh1: :D

:hi:

:blink::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Grudzień 15, 2008, 05:01:04 _________________________________________________Tera za kręcenie śmigłem to jeszcze płaco :D

http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-poszukuj-pewnej-osoby-POSZUKUJ-M-CZYZNY-ZN-DO-ZROBIENIA-STRIPTIZU-NA-30-URODZINACH-W0QQAdIdZ94323078

Opublikowano

Poziek, masz okazję do zakręcenia śmigłem i to nie za friko tak jak zawsze :polew:

Opublikowano

Poziek, masz okazję do zakręcenia śmigłem i to nie za friko tak jak zawsze :polew:

Przy okazji "tournee" po 30-dziestkach :naughty::tongue4::polew:

Opublikowano

Hyhy... mały teaser :)

IMG_9093a.JPG

Opublikowano

Hyhy... mały teaser :)

Gdzieś już widziałem to auto :mysli::naughty:

Opublikowano

walone jak nic, elementy słabo spasowane, lampy depo, lusterka malowane chromem w sprayu.. dziunk.

aha.. i serii nie trzyma :naughty:

Opublikowano

aha.. i serii nie trzyma :naughty:

Się okaże :tongue4:

Opublikowano

I grill podróba , hyhyhy

Opublikowano

I grill podróba , hyhyhy

Taaaaa, pewnie jakiś nieuczciwy sprzedawca mu sprzedał :naughty::polew:

Opublikowano

Aniu, trzeba było wydębić trochę więcej tego kredytu od banku to by i na nowe autko starczyło :tongue4:

A tak na poważnie to też się boję, że niedoszacowałem kosztorysu i będzie ciężko z wykończeniówką.

Opublikowano

Pociesze Was. Kazdy i tak wydaje wiecej niz zaklada na wykonczenie/budowe domu/etc...

Ja przekroczylem zakladany budzet o polowe mojej B6 :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.